vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

ICF Canoe/Kayak Slalom Racing

20.06.2008-21.06.2008   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí:

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ESTANGUET Tony 2000 FRA87.33 0 87.96 0 175.29  -
2. FLORENCE David 2000 GBR87.41 0 88.95 0 176.36 1.07/0,6-
3. JEŽEK Stanislav 2000 CZE88.03 2 85.93 2 177.96 2.67/1,5-
4. HANEDA Takuya 2000 JPN88.93 2 87.63 0 178.56 3.27/1,9-
5. BETTGE Nico 2000 GER90.76 0 87.99 0 178.75 3.46/2,0-
6. LIPATOV Alexander 2000 RUS87.19 0 90.39 2 179.58 4.29/2,4-
7. BELL Robin 2000 AUS90.18 0 88.14 2 180.32 5.03/2,9-
8. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE89.52 0 90.98 2 182.50 7.21/4,1-
9. BIERYT Krzysztof 2000 POL91.38 4 88.82 0 184.20 8.91/5,1-
10. BARTOS Dawid 2000 POL90.13 0 92.18 2 184.31 9.02/5,1-
11. KILJANEK Grzegorz 2000 POL91.46 2 91.06 2 186.52 11.23/6,4-
12. FENG Liming 2000 CHN90.50 2 90.05 4 186.55 11.26/6,4-
13. BEŇUŠ Matěj 2000 SVK89.19 2 91.68 4 186.87 11.58/6,6-
14. MAŠEK Jan 2000 CZE93.11 2 92.02 0 187.13 11.84/6,8-
15. DENNIS Tad 2000 USA93.26 0 92.45 2 187.71 12.42/7,1-
16. HOFFMANN Lukas 2000 GER91.71 2 93.18 2 188.89 13.60/7,8-
17. TENG Zhiqiang 2000 CHN90.87 0 96.88 2 189.75 14.46/8,2-
18. BENZIEN Jan 2000 GER95.31 2 93.63 0 190.94 15.65/8,9-
19. MALEY Kynan 2000 AUS90.64 4 92.66 4 191.30 16.01/9,1-
20. ZAKRAJŠEK Jošt 2000 SLO92.76 0 92.97 6 191.73 16.44/9,4-
21. FRAKER Benn 2000 USA91.40 2 97.44 2 192.84 17.55/10,0-
22. PROCTOR Mark 2000 GBR95.25 0 94.26 4 193.51 18.22/10,4-
23. DUERRENMATT Ronnie 2000 SUI95.41 2 96.28 0 193.69 18.40/10,5-
24. SCHIRMANN Alain 2000 SUI97.98 4 92.03 0 194.01 18.72/10,7-
25. DRAXL Peter 2000 AUT95.68 0 95.85 4 195.53 20.24/11,5-
26. RADMORE Colin 2000 GBR96.93 2 95.36 2 196.29 21.00/12,0-
27. MUSEVYCH Vadym 2000 UKR96.81 2 96.15 2 196.96 21.67/12,4-
28. CARTWRIGHT James 2000 CAN99.87 2 95.49 0 197.36 22.07/12,6-
29. INDRUCH Tomáš 2000 CZE98.77 0 93.81 6 198.58 23.29/13,3-
30. DAWSON James 2000 NZL96.36 2 99.79 6 204.15 28.86/16,5-
31. FABRIS Christian 2000 AUS98.43 4 97.23 6 205.66 30.37/17,3-
32. STEVANOVIČ Dejan 2000 SLO107.84 2 91.91 4 205.75 30.46/17,4-
33. MEZALS Matiss 2000 LAT101.89 2 97.86 4 205.75 30.46/17,4-
34. FUCHS Leopold 2000 AUT96.64 0 109.24 0 205.88 30.59/17,5-
35. MARINIC Matija 2000 CRO100.82 2 97.46 6 206.28 30.99/17,7-
36. ROZMUŠ Karol 2000 SVK108.37 4 95.40 0 207.77 32.48/18,5-
37. SAVŠEK Benjamin 2000 SLO107.04 6 93.31 4 210.35 35.06/20,0-
38. GLUMAC Goran 2000 CRO115.06 4 98.58 0 217.64 42.35/24,2-
39. SLAFKOVSKÝ Alexander 2000 SVK85.61 50 89.28 2 226.89 51.60/29,4-
40. TANIGUCHI Kazuya 2000 JPN120.15 0 104.50 8 232.65 57.36/32,7-
41. CELE Siboniso 2000 RSA100.48 2 145.26 6 253.74 78.45/44,8-
42. YAKIMISHIN Oleg 2000 UKR105.37 4 149.97 2 261.34 86.05/49,1-
43. COLAZINGARI Roberto 2000 ITA115.83 6 133.01 10 264.84 89.55/51,1-
44. MANTAS Ioannis 2000 GRE112.00 52 108.36 4 276.36 101.07/57,7-
45. GEJDOŠ Stanislav 2000 ITA94.69 2 105.58 102 304.27 128.98/73,6-
46. KNÁB Attila 2000 HUN187.10 54 133.56 116 490.66 315.37/179,9-
47. LARIMER Jeff 2000 USA140.14 256 95.94 6 498.08 322.79/184,1-
48. SZALAI Balázs 2000 HUN207.27 212 198.02 14 631.29 456.00/260,1-
49. VIKTOR Endre 2000 HUN144.87 310 183.08 218 855.95 680.66/388,3-
  PAPAZOV Robert 2000 MKD0.00 0 0.00 0  -
  MARTINS Smits 2000 LAT0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DUKÁTOVÁ Jana 2000 SVK95.77 0 93.71 0 189.48  -
2. HILGERTOVÁ Štěpánka 2000 CZE95.71 0 94.83 2 192.54 3.06/1,6-
3. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER98.09 2 94.44 2 196.53 7.05/3,7-
4. KALISKÁ Elena 2000 SVK96.02 4 96.22 2 198.24 8.76/4,6-
5. ŘIHOŠKOVÁ Marie 2000 CZE99.92 0 98.48 0 198.40 8.92/4,7-
6. LI Jingjing 2000 CHN103.79 2 93.23 0 199.02 9.54/5,0-
7. BLAKEMAN Laura 2000 GBR99.39 0 99.99 0 199.38 9.90/5,2-
8. OBLINGER-PETERS Viol 2000 AUT100.94 0 98.71 0 199.65 10.17/5,4-
9. PENNIE Fiona 2000 GBR102.27 0 97.26 2 201.53 12.05/6,4-
10. STACHEROVÁ Gabriela 2000 SVK101.80 4 92.63 4 202.43 12.95/6,8-
11. LAWRENCE Katrina 2000 AUS98.33 2 98.35 4 202.68 13.20/7,0-
12. FER Emilie 2000 FRA100.70 2 98.56 4 205.26 15.78/8,3-
13. GIAI PRON Cristina 2000 ITA105.08 0 100.02 2 207.10 17.62/9,3-
14. SCHMID Julia 2000 AUT106.64 0 101.70 0 208.34 18.86/10,0-
15. STANUCH Agnieszka 2000 POL107.20 0 97.29 4 208.49 19.01/10,0-
16. KUHNLE Corinna 2000 AUT102.26 6 98.63 2 208.89 19.41/10,2-
17. KHARITONOVA Marta 2000 RUS100.21 4 99.76 6 209.97 20.49/10,8-
18. FEREKIDI Maria 2000 GRE103.64 4 98.48 4 210.12 20.64/10,9-
19. PLANERT Mandy 2000 GER98.92 0 111.77 0 210.69 21.21/11,2-
20. QUEEN Caroline 2000 USA107.71 4 97.09 2 210.80 21.32/11,3-
21. PEROVA Alexandra 2000 RUS98.21 8 96.75 8 210.96 21.48/11,3-
22. CORRIE Heather 2000 USA103.43 2 101.95 4 211.38 21.90/11,6-
23. STOFFEL - KURT Nadin 2000 SUI101.04 4 104.39 2 211.43 21.95/11,6-
24. EL DESOUKI Nagwa 2000 SUI104.91 0 105.23 2 212.14 22.66/12,0-
25. PAVELKOVÁ Irena 2000 CZE100.05 2 108.58 2 212.63 23.15/12,2-
26. MURAYAMA Natsumi 2000 JPN103.98 6 101.53 2 213.51 24.03/12,7-
27. LAWRENCE Jacqueline 2000 AUS109.25 6 98.50 0 213.75 24.27/12,8-
28. BONGARDT Jennifer 2000 GER95.27 2 115.25 2 214.52 25.04/13,2-
29. PRENDIN Angela 2000 ITA103.77 2 107.12 4 216.89 27.41/14,5-
30. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN107.93 2 103.16 4 217.09 27.61/14,6-
31. PACIERPNIK Natalia 2000 POL98.25 2 113.00 4 217.25 27.77/14,7-
32. BYRNE - SUTTON Olivi 2000 SUI106.91 2 106.56 4 219.47 29.99/15,8-
33. YAMADA Asahi 2000 JPN113.22 2 104.51 0 219.73 30.25/16,0-
34. DONINGTON Louise 2000 GBR113.79 2 102.28 2 220.07 30.59/16,1-
35. MILCZAREK Malgorzata 2000 POL112.40 4 100.22 4 220.62 31.14/16,4-
36. BOUDENS Sarah 2000 CAN110.25 4 106.39 4 224.64 35.16/18,6-
37. VANHA Zuzana 2000 USA101.89 2 125.83 0 229.72 40.24/21,2-
38. JONES Luuka 2000 NZL120.41 4 107.59 0 232.00 42.52/22,4-
39. JULL Louise 2000 NZL117.35 4 114.30 2 237.65 48.17/25,4-
40. BARNES Helen 2000 IRL124.54 0 113.26 0 237.80 48.32/25,5-
41. HERDE Ariane 2000 NED108.18 2 125.03 8 243.21 53.73/28,4-
42. COAN Andrea 2000 ITA110.53 2 123.74 8 244.27 54.79/28,9-
43. US Victoriya 2000 UKR121.07 2 118.22 4 245.29 55.81/29,5-
44. GROENEVELD Jessica 2000 CAN116.13 4 119.97 10 250.10 60.62/32,0-
45. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR122.47 2 128.50 6 258.97 69.49/36,7-
46. US Olena 2000 UKR123.62 6 131.83 2 263.45 73.97/39,0-
47. GRANT Sarah 2000 AUS122.41 2 143.32 4 271.73 82.25/43,4-
48. CRAIG Hannah 2000 IRL113.26 8 103.90 52 277.16 87.68/46,3-
49. KURGANOVA Tetiana 2000 UKR117.88 0 115.23 56 289.11 99.63/52,6-
50. NICHOLAS Ella 2000 COK129.57 100 108.92 8 346.49 157.01/82,9-
51. DUPIRE Sarah 2000 ALG125.03 208 151.06 156 640.09 450.61/237,8-
  LUKICHEVA Yekaterina 2000 KAZ0.00 0 0.00 0  -
  POLEZHAEVA Svetlana 2000 KAZ0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KURT Michael 2000 SUI83.95 0 83.61 2 169.56  -
2. HEYL Brett 2000 USA84.61 0 85.13 0 169.74 0.18/0,1-
3. GRIMM Alexander 2000 GER84.95 0 86.94 0 171.89 2.33/1,4-
4. MEGLIČ Jure 2000 SLO87.57 0 85.01 0 172.58 3.02/1,8-
5. PIŠVEJC Ivan 2000 CZE83.56 2 83.35 4 172.91 3.35/2,0-
6. WALSH Campbell 2000 GBR85.56 0 85.82 2 173.38 3.82/2,3-
7. LEFEVRE Fabien 2000 FRA88.28 0 85.23 0 173.51 3.95/2,3-
8. ŠAJBIDOR Jan 2000 SVK88.10 2 84.10 0 174.20 4.64/2,7-
9. OBLINGER Helmut 2000 AUT86.14 0 88.07 0 174.21 4.65/2,7-
10. KAUZER Peter 2000 SLO84.28 2 85.12 4 175.40 5.84/3,4-
11. POLACZYK Grzegorz 2000 POL88.49 0 87.16 0 175.65 6.09/3,6-
12. KUBRIČAN Lukáš 2000 CZE85.48 0 86.21 4 175.69 6.13/3,6-
13. ROETHENMUND Mathias 2000 SUI89.78 0 87.16 0 176.94 7.38/4,4-
14. HRADILEK Vavřinec 2000 CZE86.31 0 88.78 2 177.09 7.53/4,4-
15. MANN Scott 2000 USA86.24 2 89.00 0 177.24 7.68/4,5-
16. MRÁZ Tomáš 2000 SVK86.95 2 86.29 2 177.24 7.68/4,5-
17. PFANNMÖLLER Erik 2000 GER87.57 0 89.75 0 177.32 7.76/4,6-
18. BROWN Anthony 2000 AUS89.59 0 87.78 0 177.37 7.81/4,6-
19. HAYWARD Ben 2000 CAN90.67 0 87.33 0 178.00 8.44/5,0-
20. HEURTEAU Ciaran 2000 IRL89.42 0 89.43 0 178.85 9.29/5,5-
21. HOUNSLOW Richard 2000 GBR87.63 0 89.60 2 179.23 9.67/5,7-
22. YAZAWA Kazuki 2000 JPN89.97 0 89.15 2 181.12 11.56/6,8-
23. MULIC Dinko 2000 CRO92.26 0 89.59 0 181.85 12.29/7,2-
24. BOUTEN Robert 2000 NED90.02 0 88.90 4 182.92 13.36/7,9-
25. DRAPER Warwick 2000 AUS90.04 2 86.90 4 182.94 13.38/7,9-
26. FORD David 2000 CAN88.99 4 87.96 2 182.95 13.39/7,9-
27. RHEINISCH Eoin 2000 IRL89.73 6 87.49 0 183.22 13.66/8,1-
28. CIBÁK Peter 2000 SVK89.54 2 91.96 0 183.50 13.94/8,2-
29. DOBY Mathieu 2000 BEL89.69 0 92.46 2 184.15 14.59/8,6-
30. PAOLINI Diego 2000 ITA90.90 2 91.73 0 184.63 15.07/8,9-
31. FORSYTHE William 2000 AUS91.72 2 91.73 2 187.45 17.89/10,6-
32. DAVIS Nathan 2000 CAN95.31 2 90.28 0 187.59 18.03/10,6-
33. XIAN Jinbin 2000 CHN90.90 8 88.83 0 187.73 18.17/10,7-
34. POPIELA Dariusz 2000 POL95.55 2 89.14 2 188.69 19.13/11,3-
35. HUDETZ Harald 2000 AUT89.97 0 95.55 4 189.52 19.96/11,8-
36. HUANG Cunguang 2000 CHN94.31 4 91.48 0 189.79 20.23/11,9-
37. KRALJ Dejan 2000 SLO103.19 2 85.13 0 190.32 20.76/12,2-
38. LUESCHER Moritz 2000 SUI94.87 6 87.45 2 190.32 20.76/12,2-
39. DING Fuxue 2000 CHN91.72 6 92.30 2 192.02 22.46/13,2-
40. MRKOCI Marko 2000 CRO95.86 4 88.62 4 192.48 22.92/13,5-
41. SASAKI Tsubasa 2000 JPN93.01 2 97.57 0 192.58 23.02/13,6-
42. AKINYEMI Johnathan 2000 NGR97.19 2 94.15 0 193.34 23.78/14,0-
43. SCHUBERT Sebastian 2000 GER102.12 2 88.55 2 194.67 25.11/14,8-
44. BOUKPETI Benjamin 2000 TOG108.89 0 83.89 4 196.78 27.22/16,1-
45. KALTSIS Marios 2000 GRE88.48 6 98.66 4 197.14 27.58/16,3-
46. PARSONS Scott 2000 USA106.05 4 83.47 4 197.52 27.96/16,5-
47. COSTA Luca 2000 ITA93.50 2 102.04 0 197.54 27.98/16,5-
48. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT91.33 0 107.69 0 199.02 29.46/17,4-
49. HADFIELD Andrew 2000 GBR89.91 2 109.38 0 201.29 31.73/18,7-
50. HUSSLEIN Hermann Lud 2000 THA96.88 8 93.25 4 202.13 32.57/19,2-
51. KANAYA Tohru 2000 JPN98.39 4 98.52 2 202.91 33.35/19,7-
52. HALAVINSKI Dzmitry 2000 BLR94.49 4 103.37 2 203.86 34.30/20,2-
53. MCCANDLESS Pablo 2000 CHI103.24 0 94.56 8 205.80 36.24/21,4-
54. GIANNOPOULOS Athanas 2000 GRE104.17 0 98.87 4 207.04 37.48/22,1-
55. TSVET Igor 2000 UKR112.83 8 103.90 8 232.73 63.17/37,3-
56. POLACZYK Mateusz 2000 POL86.93 54 100.04 8 248.97 79.41/46,8-
57. MOLMENTI Daniele 2000 ITA85.36 100 82.71 0 268.07 98.51/58,1-
58. LIUTAROVICH Dzimitry 2000 BLR114.16 58 113.84 8 294.00 124.44/73,4-
59. KALTSIS Georgios 2000 GRE106.40 2 132.51 56 296.91 127.35/75,1-
60. JÁVOR Zoltán 2000 HUN164.77 62 140.86 4 371.63 202.07/119,2-
61. KÖKÉNY Attila 2000 HUN161.12 168 154.55 114 597.67 428.11/252,5-
62. RHEINISCH Eamon 2000 IRL121.95 6 0.00 999 1126.95  -
  NACEV Sashko 2000 MKD0.00 0 0.00 0  -
  BRAZANSKI Ognen 2000 MKD0.00 0 0.00 0  -
  PETROV Marjan 2000 MKD0.00 0 0.00 0  -
  STANOVSKÝ Miroslav 2000 LAT0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠKANTÁR Ladislav
ŠKANTÁR Peter
2000
2000
SVK
SVK
95.06 0 94.03 0 189.09  -
2. MICHEL Felix
PIERSIG Sebastian
2000
2000
GER
GER
94.04 0 95.05 2 191.09 2.00/1,1-
3. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2000
2000
CZE
CZE
93.83 0 95.86 2 191.69 2.60/1,4-
4. BECKER Marcus
HENZE Stefan
2000
2000
GER
GER
96.08 0 97.39 0 193.47 4.38/2,3-
5. KUČERA Tomáš
BÁTIK Ján
2000
2000
SVK
SVK
97.53 0 96.15 0 193.68 4.59/2,4-
6. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
2000
2000
CZE
CZE
95.96 0 97.96 0 193.92 4.83/2,6-
7. SCHRÖDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
96.98 0 96.47 2 195.45 6.36/3,4-
8. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitry
2000
2000
RUS
RUS
97.83 0 96.41 2 196.24 7.15/3,8-
9. HRADILEK Václav
SEHNAL Štěpán
2000
2000
CZE
CZE
98.02 2 97.16 0 197.18 8.09/4,3-
10. HU Minghai
SHU Junrong
2000
2000
CHN
CHN
99.81 2 94.49 2 198.30 9.21/4,9-
11. BELLOFIORE Mark
MILNE Lachlan
2000
2000
AUS
AUS
100.14 0 98.69 2 200.83 11.74/6,2-
12. FORGIT Cedric
BRAUD Martin
2000
2000
FRA
FRA
98.82 6 95.83 2 202.65 13.56/7,2-
13. POCHWALA Marcin
SARNA Pawel
2000
2000
POL
POL
97.60 4 97.17 4 202.77 13.68/7,2-
14. GODDARD Daniel
SMITH Nicholas
2000
2000
GBR
GBR
101.29 2 101.24 2 206.53 17.44/9,2-
15. SAMMA Masatoshi
NAGAO Hiroyuki
2000
2000
JPN
JPN
100.89 6 99.73 2 208.62 19.53/10,3-
16. WEGLARZ Dominik
DOBROWOLSKI Dawid
2000
2000
POL
POL
100.47 0 104.35 4 208.82 19.73/10,4-
17. VIŠNAR Nejc
JARC Urban
2000
2000
SLO
SLO
104.84 4 103.56 0 212.40 23.31/12,3-
18. KASPRZAK Karol
KASPRZAK Marcin
2000
2000
POL
POL
106.56 2 101.33 4 213.89 24.80/13,1-
19. DUAN Junjie
DUAN Junqing
2000
2000
CHN
CHN
102.74 8 101.46 2 214.20 25.11/13,3-
20. MAI Jianmin
MO Bin
2000
2000
CHN
CHN
114.89 0 105.25 0 220.14 31.05/16,4-
21. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
109.75 10 104.90 2 226.65 37.56/19,9-
22. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
96.61 10 93.05 50 249.66 60.57/32,0-
23. BAILLIE Timothy
STOTT Etienne
2000
2000
GBR
GBR
98.66 54 101.82 2 256.48 67.39/35,6-
24. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
108.90 52 96.86 4 261.76 72.67/38,4-
25. MCCLESKEY Scott
CRANE Austin
2000
2000
USA
USA
100.05 50 105.46 8 263.51 74.42/39,4-
26. TALJAT Sašo
BOŽIČ Luka
2000
2000
SLO
SLO
95.69 2 115.80 52 265.49 76.40/40,4-
27. ROBINSON Andrew
NICHOLAS Bryden
2000
2000
NZL
NZL
125.19 14 114.96 12 266.15 77.06/40,8-
28. POWELL Rick
EICHFELD Casey
2000
2000
USA
USA
98.38 56 115.18 4 273.56 84.47/44,7-
29. FIUMARA Girodano
NEGRO Daniele
2000
2000
ITA
ITA
140.33 10 126.26 64 340.59 151.50/80,1-
30. NGIDI Cyprian
MCINTOSH Cameron
2000
2000
RSA
RSA
146.94 60 112.87 56 375.81 186.72/98,7-
31. SZALAI Balázs
KNÁB Attila
2000
2000
HUN
HUN
215.29 266 197.06 220 898.35 709.26/375,1-

kategorie C1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ESTANGUET Tony 2000 FRA87.68 0 87.82 0 175.50  -
2. BELL Robin 2000 AUS88.62 0 88.29 0 176.91 1.41/0,8-
3. FLORENCE David 2000 GBR89.26 0 89.13 0 178.39 2.89/1,6-
4. JEŽEK Stanislav 2000 CZE90.27 2 86.71 0 178.98 3.48/2,0-
5. FRAKER Benn 2000 USA90.56 0 91.49 0 182.05 6.55/3,7-
6. INDRUCH Tomáš 2000 CZE91.81 0 92.25 2 186.06 10.56/6,0-
7. MALEY Kynan 2000 AUS92.20 0 92.28 2 186.48 10.98/6,3-
8. LIPATOV Alexander 2000 RUS90.69 0 91.87 4 186.56 11.06/6,3-
9. BEŇUŠ Matěj 2000 SVK90.29 2 91.27 4 187.56 12.06/6,9-
10. BIERYT Krzysztof 2000 POL91.63 0 91.99 4 187.62 12.12/6,9-
  BETTGE Nico 2000 GER92.43 0 0.00 0  -
  TENG Zhiqiang 2000 CHN92.44 0 0.00 0  -
  SLAFKOVSKÝ Alexander 2000 SVK93.02 0 0.00 0  -
  BENZIEN Jan 2000 GER91.40 2 0.00 0  -
  ZAKRAJŠEK Jošt 2000 SLO93.81 0 0.00 0  -
  DUERRENMATT Ronnie 2000 SUI93.87 0 0.00 0  -
  DENNIS Tad 2000 USA94.06 0 0.00 0  -
  HOFFMANN Lukas 2000 GER92.33 2 0.00 0  -
  STEVANOVIČ Dejan 2000 SLO94.36 0 0.00 0  -
  FUCHS Leopold 2000 AUT94.36 0 0.00 0  -
  MAŠEK Jan 2000 CZE92.38 2 0.00 0  -
  TSAKMAKIS Christos 2000 GRE92.97 2 0.00 0  -
  BARTOS Dawid 2000 POL91.26 4 0.00 0  -
  KILJANEK Grzegorz 2000 POL95.26 0 0.00 0  -
  FENG Liming 2000 CHN93.40 2 0.00 0  -
  ROZMUŠ Karol 2000 SVK92.81 4 0.00 0  -
  MARINIC Matija 2000 CRO95.41 2 0.00 0  -
  DRAXL Peter 2000 AUT97.42 0 0.00 0  -
  SCHIRMANN Alain 2000 SUI93.54 4 0.00 0  -
  RADMORE Colin 2000 GBR97.72 0 0.00 0  -
  SAVŠEK Benjamin 2000 SLO91.74 6 0.00 0  -
  MUSEVYCH Vadym 2000 UKR97.81 2 0.00 0  -
  PROCTOR Mark 2000 GBR96.05 4 0.00 0  -
  HANEDA Takuya 2000 JPN94.67 6 0.00 0  -
  CARTWRIGHT James 2000 CAN96.91 6 0.00 0  -
  MEZALS Matiss 2000 LAT100.61 4 0.00 0  -
  GLUMAC Goran 2000 CRO99.02 6 0.00 0  -
  DAWSON James 2000 NZL105.51 4 0.00 0  -
  FABRIS Christian 2000 AUS104.51 6 0.00 0  -
  TANIGUCHI Kazuya 2000 JPN109.56 8 0.00 0  -

kategorie K1W   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpánka 2000 CZE97.33 0 95.14 0 192.47  -
2. PLANERT Mandy 2000 GER97.00 0 96.84 0 193.84 1.37/0,7-
3. DUKÁTOVÁ Jana 2000 SVK97.45 0 95.98 2 195.43 2.96/1,5-
4. OBLINGER-PETERS Viol 2000 AUT100.26 0 95.74 0 196.00 3.53/1,8-
5. ŘIHOŠKOVÁ Marie 2000 CZE96.56 2 98.36 0 196.92 4.45/2,3-
6. LI Jingjing 2000 CHN97.84 0 97.87 2 197.71 5.24/2,7-
7. BONGARDT Jennifer 2000 GER98.52 2 98.19 0 198.71 6.24/3,2-
8. PAVELKOVÁ Irena 2000 CZE97.51 0 98.04 4 199.55 7.08/3,7-
9. PEROVA Alexandra 2000 RUS99.39 0 101.50 0 200.89 8.42/4,4-
10. KHARITONOVA Marta 2000 RUS98.17 2 101.10 6 207.27 14.80/7,7-
  PENNIE Fiona 2000 GBR100.61 0 0.00 0  -
  STACHEROVÁ Gabriela 2000 SVK99.43 2 0.00 0  -
  BLAKEMAN Laura 2000 GBR102.15 0 0.00 0  -
  KALISKÁ Elena 2000 SVK100.17 2 0.00 0  -
  GIAI PRON Cristina 2000 ITA102.22 0 0.00 0  -
  PACIERPNIK Natalia 2000 POL101.18 2 0.00 0  -
  FER Emilie 2000 FRA101.98 2 0.00 0  -
  SCHORNBERG Jasmin 2000 GER101.17 4 0.00 0  -
  QUEEN Caroline 2000 USA105.47 0 0.00 0  -
  DONINGTON Louise 2000 GBR103.67 2 0.00 0  -
  LAWRENCE Katrina 2000 AUS100.18 6 0.00 0  -
  STANUCH Agnieszka 2000 POL103.90 4 0.00 0  -
  MILCZAREK Malgorzata 2000 POL106.02 2 0.00 0  -
  KUHNLE Corinna 2000 AUT106.52 2 0.00 0  -
  STOFFEL - KURT Nadin 2000 SUI106.59 2 0.00 0  -
  EL DESOUKI Nagwa 2000 SUI103.96 6 0.00 0  -
  YAMADA Asahi 2000 JPN110.23 0 0.00 0  -
  LAWRENCE Jacqueline 2000 AUS106.71 4 0.00 0  -
  BARNES Helen 2000 IRL112.95 0 0.00 0  -
  MURAYAMA Natsumi 2000 JPN103.07 10 0.00 0  -
  CORRIE Heather 2000 USA113.42 2 0.00 0  -
  VANHA Zuzana 2000 USA112.19 6 0.00 0  -
  BOUDENS Sarah 2000 CAN109.91 10 0.00 0  -
  TAKESHITA Yuriko 2000 JPN111.92 8 0.00 0  -
  BYRNE - SUTTON Olivi 2000 SUI117.33 4 0.00 0  -
  PRENDIN Angela 2000 ITA119.40 2 0.00 0  -
  FEREKIDI Maria 2000 GRE121.50 4 0.00 0  -
  JULL Louise 2000 NZL120.19 8 0.00 0  -
  JONES Luuka 2000 NZL131.71 10 0.00 0  -
  SCHMID Julia 2000 AUT144.32 56 0.00 0  -

kategorie K1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LEFEVRE Fabien 2000 FRA85.12 0 87.44 0 172.56  -
2. PFANNMÖLLER Erik 2000 GER87.07 0 87.06 0 174.13 1.57/0,9-
3. KUBRIČAN Lukáš 2000 CZE86.36 0 88.90 0 175.26 2.70/1,6-
4. HEYL Brett 2000 USA86.88 0 86.41 2 175.29 2.73/1,6-
5. KURT Michael 2000 SUI86.12 0 86.60 4 176.72 4.16/2,4-
6. KRALJ Dejan 2000 SLO88.24 0 88.60 0 176.84 4.28/2,5-
7. WALSH Campbell 2000 GBR88.54 0 85.94 4 178.48 5.92/3,4-
8. PIŠVEJC Ivan 2000 CZE85.94 2 86.01 6 179.95 7.39/4,3-
9. LUESCHER Moritz 2000 SUI87.07 0 91.44 8 186.51 13.95/8,1-
10. HOUNSLOW Richard 2000 GBR87.47 0 86.28 52 225.75 53.19/30,8-
  ROETHENMUND Mathias 2000 SUI88.91 0 0.00 0  -
  HRADILEK Vavřinec 2000 CZE87.24 2 0.00 0  -
  RHEINISCH Eoin 2000 IRL89.29 0 0.00 0  -
  POLACZYK Grzegorz 2000 POL87.44 2 0.00 0  -
  MEGLIČ Jure 2000 SLO87.46 2 0.00 0  -
  PAOLINI Diego 2000 ITA89.83 0 0.00 0  -
  DRAPER Warwick 2000 AUS87.88 2 0.00 0  -
  MRÁZ Tomáš 2000 SVK89.93 0 0.00 0  -
  CIBÁK Peter 2000 SVK89.96 0 0.00 0  -
  OBLINGER Helmut 2000 AUT88.69 2 0.00 0  -
  POPIELA Dariusz 2000 POL90.77 0 0.00 0  -
  BROWN Anthony 2000 AUS90.86 0 0.00 0  -
  HUANG Cunguang 2000 CHN91.76 0 0.00 0  -
  HEURTEAU Ciaran 2000 IRL88.12 4 0.00 0  -
  YAZAWA Kazuki 2000 JPN90.77 2 0.00 0  -
  MANN Scott 2000 USA89.69 4 0.00 0  -
  XIAN Jinbin 2000 CHN92.55 2 0.00 0  -
  BOUTEN Robert 2000 NED88.85 6 0.00 0  -
  FORSYTHE William 2000 AUS91.18 4 0.00 0  -
  HAYWARD Ben 2000 CAN90.03 6 0.00 0  -
  ŠAJBIDOR Jan 2000 SVK90.80 6 0.00 0  -
  FORD David 2000 CAN94.92 2 0.00 0  -
  DAVIS Nathan 2000 CAN93.71 4 0.00 0  -
  DING Fuxue 2000 CHN98.00 2 0.00 0  -
  MRKOCI Marko 2000 CRO94.24 6 0.00 0  -
  HUDETZ Harald 2000 AUT96.66 4 0.00 0  -
  MULIC Dinko 2000 CRO87.22 50 0.00 0  -
  KAUZER Peter 2000 SLO83.82 54 0.00 0  -
  DOBY Mathieu 2000 BEL93.38 52 0.00 0  -
  GRIMM Alexander 2000 GER89.72 102 0.00 0  -

kategorie C2M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
2000
2000
CZE
CZE
92.99 2 99.04 0 194.03  -
2. HU Minghai
SHU Junrong
2000
2000
CHN
CHN
97.82 2 95.44 0 195.26 1.23/0,6-
3. FORGIT Cedric
BRAUD Martin
2000
2000
FRA
FRA
99.63 0 96.27 0 195.90 1.87/1,0-
4. ŠKANTÁR Ladislav
ŠKANTÁR Peter
2000
2000
SVK
SVK
96.62 2 95.50 2 196.12 2.09/1,1-
5. POCHWALA Marcin
SARNA Pawel
2000
2000
POL
POL
100.65 0 96.84 0 197.49 3.46/1,8-
6. BECKER Marcus
HENZE Stefan
2000
2000
GER
GER
99.24 2 97.34 2 200.58 6.55/3,4-
7. BELLOFIORE Mark
MILNE Lachlan
2000
2000
AUS
AUS
102.91 0 103.16 0 206.07 12.04/6,2-
8. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitry
2000
2000
RUS
RUS
102.32 2 100.32 2 206.64 12.61/6,5-
9. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2000
2000
CZE
CZE
97.87 4 106.01 4 211.88 17.85/9,2-
10. HRADILEK Václav
SEHNAL Štěpán
2000
2000
CZE
CZE
101.46 2 101.74 8 213.20 19.17/9,9-
  KUČERA Tomáš
BÁTIK Ján
2000
2000
SVK
SVK
98.76 6 0.00 0  -
  WEGLARZ Dominik
DOBROWOLSKI Dawid
2000
2000
POL
POL
105.87 2 0.00 0  -
  VIŠNAR Nejc
JARC Urban
2000
2000
SLO
SLO
106.64 2 0.00 0  -
  GODDARD Daniel
SMITH Nicholas
2000
2000
GBR
GBR
102.75 6 0.00 0  -
  MAI Jianmin
MO Bin
2000
2000
CHN
CHN
105.19 6 0.00 0  -
  MICHEL Felix
PIERSIG Sebastian
2000
2000
GER
GER
105.59 6 0.00 0  -
  KASPRZAK Karol
KASPRZAK Marcin
2000
2000
POL
POL
111.14 12 0.00 0  -
  DUAN Junjie
DUAN Junqing
2000
2000
CHN
CHN
102.17 54 0.00 0  -
  SCHRÖDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
102.85 56 0.00 0  -
  SAMMA Masatoshi
NAGAO Hiroyuki
2000
2000
JPN
JPN
114.15 60 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3