vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Evropský pohár - obří slalom

25.06.2010   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Alena Borská   vrchní rozhodčí: Eva Pechlátová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja67.91 0 68.06 0 67.91 -
2. KÜHN Michael 1961 0 GER68.21 0 70.70 0 68.210.30/0,4-
3. GERHARD Klaus 1950 0 GER72.61 2 69.76 2 71.763.85/5,7-
4.2/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav76.55 0 72.08 0 72.084.17/6,1-
5.3/VMMILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec73.99 0 72.42 0 72.424.51/6,6-
6. PIT Stewart 1968 0 GBR73.39 0 71.24 2 73.245.33/7,8-
7.4/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.74.81 2 73.25 0 73.255.34/7,9-
8.5/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov74.22 0 74.29 0 74.226.31/9,3-
9.6/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov78.34 0 74.98 0 74.987.07/10,4-
10. RAUE Frank 1958 0 GER74.82 4 75.20 0 75.207.29/10,7-
11. OUGHTON Duncan 1961 0 GBR82.58 2 77.74 0 77.749.83/14,5-
12.1/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník80.22 0 78.22 0 78.2210.31/15,2-
13.7/VMKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L79.88 0 79.32 0 79.3211.41/16,8-
14.1/VSKRECHLER Miroslav 1952 3 Jihlava87.84 50 81.57 0 81.5713.66/20,1-
15.2/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB99.51 2 83.11 0 83.1115.20/22,4-
16.3/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa111.37 4 83.73 0 83.7315.82/23,3-
17.8/VMLÍHAŘ Filip 1970 3 Rožátov84.36 2 76.24 100 86.3618.45/27,2-
18.9/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník89.15 0 94.64 0 89.1521.24/31,3-
19.2/VSPANENKA Petr 1947 3 RK Troja92.03 2 92.23 0 92.2324.32/35,8-
20.4/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník90.85 4 98.85 4 94.8526.94/39,7-
21.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.98.16 102 124.22 2 126.2258.31/85,9-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy68.74 0 70.74 0 68.74 -
2.2/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 0 Benátky80.41 2 76.69 2 78.699.95/14,5-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TURNBULL Steven
PIT Stewart
1972
1968
GBR
GBR
67.05 0 68.33 0 67.05 -
2.1/VMVĚTROVSKÝ Jiří
KUČERA Tomáš
1966
1970
2 Zbraslav
RK Troja
71.80 2 69.21 0 69.212.16/3,2-
3.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
74.70 0 77.34 50 74.707.65/11,4-
4.3/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
75.76 0 75.15 0 75.158.10/12,1-
5.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
77.65 2 82.28 2 79.6512.60/18,8-
6.4/VMLÍHAŘ Filip
LACINA Pavel
1970
1970
3 Rožátov
Rožátov
81.67 0 88.00 0 81.6714.62/21,8-
7.2/VSPANENKA Petr
KRECHLER Miroslav
1947
1952
3 RK Troja
Jihlava
104.11 2 83.13 0 83.1316.08/24,0-
8.1/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
84.60 108 89.53 4 93.5326.48/39,5-
9.2/VTERBER Richard
KUBEŠ Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
103.39 52 85.01 200 155.3988.34/131,8-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod59.41 0 59.17 0 59.17 -
2.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz62.15 0 60.75 0 60.751.58/2,7-
3.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice67.39 2 63.39 0 63.394.22/7,1-
4. MILLER Thomas 1959 0 GER67.11 0 64.85 0 64.855.68/9,6-
5.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.70.40 0 65.91 0 65.916.74/11,4-
6.4/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa66.57 0 67.57 0 66.577.40/12,5-
7.5/VMLACINA Pavel 1970 2 Rožátov68.53 0 66.71 0 66.717.54/12,7-
8.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus67.55 0 71.79 0 67.558.38/14,2-
9. KECK Dieter 1959 0 GER71.17 2 68.21 0 68.219.04/15,3-
10.2/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava71.44 0 68.54 0 68.549.37/15,8-
11.6/VMBÁČA Milan 1973 2 Benátky68.67 0 104.35 50 68.679.50/16,1-
12.3/VJANOVSKÝ Miroslav 1961 2 Sušice70.87 0 74.19 0 70.8711.70/19,8-
13.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník76.07 0 73.01 0 73.0113.84/23,4-
14.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.71.89 2 73.08 0 73.0813.91/23,5-
15. SIMPSON Ian 1965 0 GBR73.75 0 77.66 50 73.7514.58/24,6-
16. UNGER Andreas 1969 0 GER73.15 4 79.51 50 77.1517.98/30,4-
17.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.78.25 0 78.77 0 78.2519.08/32,2-
18. WELLHAUSEN Bernd 1947 0 GER76.54 2 78.72 2 78.5419.37/32,7-
19.5/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.86.29 2 78.95 2 80.9521.78/36,8-
20.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník81.36 0 70.32 102 81.3622.19/37,5-
21. RADMORE David 1955 0 GBR90.43 0 82.06 0 82.0622.89/38,7-
22.4/VSHEGER Miroslav 1955 0 Rakovník85.98 0 98.73 0 85.9826.81/45,3-
23.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.117.95 52 88.74 52 140.7481.57/137,9-
24.7/VMJÁRA Leoš 1974 0 Rakovník106.89 154 129.36 56 185.36126.19/213,3-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3