vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Evropský pohár juniorů ve slalomu v Českém Vrbném

30.07.2015-31.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   U16 - kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. EDWARDS DUNCAN 1999 Scottish Canoe Association95.37 0 0.00 0 95.37 -
2. KANCLER TINE 1999 Kajak klub Soške Elektrarne88.73 8 0.00 0 96.731.36/1,4-
3. ZIMA TOMÁŠ 2000 Roudnice93.96 4 0.00 0 97.962.59/2,7-
4. BERNARDY NICOLAS 1999 BRETAGNE99.69 2 0.00 0 101.696.32/6,6-
5. POHANKA VÍTEK 2000 Klatovy106.32 0 0.00 0 106.3210.95/11,5-
6. ŽÍŽALA JOSEF 1999 USK Pha100.87 6 0.00 0 106.8711.50/12,1-
7. MEVEL NICOLAS 1999 BRETAGNE101.23 6 0.00 0 107.2311.86/12,4-
8. BELLOTTI THEO 1999 vigevano canoa club101.96 6 0.00 0 107.9612.59/13,2-
9. MUTTON ZACK 2000 KICK103.97 4 0.00 0 107.9712.60/13,2-
10. GONŠENICA ADAM 1999 KTK Lipt. Mikuláš101.98 6 0.00 0 107.9812.61/13,2-
11. MAHE ALAN 1999 BRETAGNE104.34 4 0.00 0 108.3412.97/13,6-
12. FASOLI TOMMASO 1999 Canoa Club Milano103.24 8 0.00 0 111.2415.87/16,6-
13. ZEMAN VOJTĚCH 2000 USK Pha107.71 4 0.00 0 111.7116.34/17,1-
14. SORIANO DANIELE 2000 Bamberger Faltbootclub e.V.103.80 8 0.00 0 111.8016.43/17,2-
15. STRÁNSKÝ DOMINIK 1999 Benátky105.91 6 0.00 0 111.9116.54/17,3-
16. HEGGE NOAH 1999 Kanu Schwaben105.30 10 0.00 0 115.3019.93/20,9-
17. ŠANDA PETR 2000 Vlašim99.35 16 0.00 0 115.3519.98/20,9-
18. ROHMER KARL 1999 Leipziger-Kanu-Club113.65 2 0.00 0 115.6520.28/21,3-
19. DAVID MAAS 1999 KK Rosenheim105.90 10 0.00 0 115.9020.53/21,5-
20. MÄNNIG FLORIAN 1999 Leipziger-Kanu-Club109.48 8 0.00 0 117.4822.11/23,2-
21. GHISETTI DAVIDE 1999 IVREA CANOA CLUB111.87 6 0.00 0 117.8722.50/23,6-
22. LINKSTED PETER 2000 Scottish Canoe Association117.49 2 0.00 0 119.4924.12/25,3-
23. BERGEN HENRY 1999 Potomac whitewater Racing Cent113.46 8 0.00 0 121.4626.09/27,4-
24. COLNAR BRIN 2000 Kajak kanu klub Tacen116.61 6 0.00 0 122.6127.24/28,6-
25. LUTHER VALENTIN 2000 SPORT CLUB MERANO111.44 12 0.00 0 123.4428.07/29,4-
26. CUBR FILIP 2000 ČSAD Plz114.54 10 0.00 0 124.5429.17/30,6-
27. DORFSCHMID KIM 2000 Kanu Schwaben119.96 6 0.00 0 125.9630.59/32,1-
28. SEVERIN PRIJON 2000 KK Rosenheim119.13 10 0.00 0 129.1333.76/35,4-
29. MERMELSTEIN JACOB 2000 Potomac whitewater Racing Cent125.19 4 0.00 0 129.1933.82/35,5-
30. HAY CALLUM 1999 Scottish Canoe Association116.54 14 0.00 0 130.5435.17/36,9-
31. MACCORQUODALE CAMERON 2000 Scottish Canoe Association126.65 4 0.00 0 130.6535.28/37,0-
32. RAZETO NICCOL 1999 FICK COMITATO LIGURIA117.86 14 0.00 0 131.8636.49/38,3-
33. OHMAYER JAKOB 2000 Kanu Schwaben126.15 6 0.00 0 132.1536.78/38,6-
34. BREMER TIM 2000 KST Rhein-Ruhr122.43 10 0.00 0 132.4337.06/38,9-
35. MACEACHEN CALLUM 2000 Scottish Canoe Association118.80 14 0.00 0 132.8037.43/39,2-
36. RASHEV ALEXANDER 2000 Moscow134.66 0 0.00 0 134.6639.29/41,2-
37. WEISS ANTON 1999 Leipziger-Kanu-Club118.50 22 0.00 0 140.5045.13/47,3-
38. VRAGOVIC LUKA 1999 Croatia133.17 8 0.00 0 141.1745.80/48,0-
39. BOBÁK FILIP 2000 KTK Lipt. Mikuláš133.91 8 0.00 0 141.9146.54/48,8-
40. ŠPALEK MATĚJ 2000 Benátky130.26 12 0.00 0 142.2646.89/49,2-
41. KADERABEK MILLER 2000 Nantahala Racing Club137.82 12 0.00 0 149.8254.45/57,1-
42. JÜRSCHICK JAN ROBIN 1999 Leipziger-Kanu-Club101.48 52 0.00 0 153.4858.11/60,9-
43. RENDULIC DOMINIK 2000 Croatia137.80 16 0.00 0 153.8058.43/61,3-
44. VANIN KONSTANTIN 2000 Moscow145.28 12 0.00 0 157.2861.91/64,9-
45. ROMANO MARCO 2000 Canoa Club Brescia107.35 54 0.00 0 161.3565.98/69,2-
46. BRAUNEIS NOAH 1999 AKV Augsburg116.79 56 0.00 0 172.7977.42/81,2-
47. HOLMES AARON 2000 Scottish Canoe Association165.09 8 0.00 0 173.0977.72/81,5-
48. BOHN JIMMY 2000 Team Colorado Whitewater Racin161.46 16 0.00 0 177.4682.09/86,1-
49. MATJAŠEC MATEVŽ 2000 Kajak kanu klub Tacen171.74 10 0.00 0 181.7486.37/90,6-
50. AITKEN CALLUM 1999 CSBOP158.00 66 0.00 0 224.00128.63/134,9-
51. WALLISCH VÍT 1999 USK Pha128.85 108 0.00 0 236.85141.48/148,3-
52. SAMUEL GROTMANN 1999 KK Rosenheim168.23 110 0.00 0 278.23182.86/191,7-
53. VALENTIN KAMMERL 1999 KK Rosenheim121.10 262 0.00 0 383.10287.73/301,7-
  PAŠEK MATEJ 2000 TSM Bratislava0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KOŘÍNEK VILÉM 1999 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DIETZ JOSHUA 2000 VfL Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PETEK MARKO 2000 KKK Ljubljana0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3