Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje

06.05.2017   Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV102.39 0 99.72 0 99.719 68
2.1/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.100.13 4 101.72 0 101.7222.00/2,064
3.2/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.100.29 6 102.18 0 102.1762.46/2,560
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.00 0 112.25 2 105.0045.28/5,356
5.2/VMVESELÁ Linda 1980 3+ Tech.Pha107.88 10 105.10 0 105.0965.38/5,452
6.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha110.48 0 106.70 2 108.7028.98/9,048
7.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.106.71 4 105.92 4 109.9210.20/10,244
8.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.01 0 114.34 0 112.0112.29/12,340
9.4/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec114.00 2 109.32 4 113.31813.60/13,636
10.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak115.59 0 112.48 4 115.59415.87/15,932
11.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB110.20 10 113.69 2 115.68915.97/16,031
12.3/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha123.22 56 118.37 0 118.36718.65/18,730
13.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK124.48 2 114.88 4 118.88219.16/19,229
14.4/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB137.71 0 117.88 2 119.87720.16/20,228
15.5/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.123.04 52 116.38 4 120.38320.66/20,727
16.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav121.01 2 127.90 2 123.01423.29/23,426
17.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha120.49 62 117.54 6 123.54123.82/23,925
18.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha128.59 8 122.19 4 126.18926.47/26,524
19.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice133.56 102 125.61 6 131.60531.89/32,023
20.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice131.44 2 184.67 54 133.4433.72/33,822
21. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz135.22 10 129.61 4 133.60833.89/34,021
22.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy124.39 12 128.40 6 134.39734.68/34,820
23.4/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn136.96 10 130.54 4 134.53634.82/34,919
24.9/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB145.17 54 133.43 2 135.42635.71/35,818
25.10/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav131.69 4 137.50 2 135.69435.97/36,117
26.5/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.132.29 8 132.51 4 136.50836.79/36,916
27.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha135.32 4 135.87 2 137.87138.15/38,315
28.5/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.131.27 10 1.00 999 141.27441.55/41,714
29.6/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor183.69 10 142.10 4 146.09946.38/46,513
30.1/VBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4147.54 2 155.66 6 149.54449.82/50,012
31.6/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha163.36 108 139.02 12 151.01551.30/51,411
32.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy144.32 12 154.94 60 156.32456.60/56,810
33.8/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak183.57 10 153.40 6 159.39759.68/59,89
34.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.153.78 8 192.10 106 161.77962.06/62,28
35. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň154.91 22 178.82 114 176.90677.19/77,47
36.5/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus170.62 8 140.27 58 178.61578.90/79,16
37.11/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec200.94 14 172.05 8 180.05480.33/80,65
38.12/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak128.15 52 193.92 102 180.14680.43/80,74
39.9/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha134.33 56 198.45 162 190.33490.61/90,93
40.7/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec144.44 110 136.53 62 198.53198.81/99,12
41.13/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav132.34 304 172.37 60 232.369132.65/133,01
42.14/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz194.31 106 232.20 10 242.204142.48/142,90
43.15/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor140.46 110 137.61 208 250.464150.74/151,20
44.10/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor212.72 260 185.20 258 443.195343.48/344,40
45.16/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor155.90 452 160.05 306 466.049366.33/367,40
46.17/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz166.53 404 180.45 460 570.529470.81/472,10
47.6/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor86.39 660 1.00 999 746.394646.67/648,50
  ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor1.00 999 1.00 999 999.00 0
  VRZALOVÁ Veronika 1991 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl