Švagr Rostislav, 2000

SK Týniště nad Orlicí
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 26. 6/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 131.62 2 119.50 0 119.5018.94/18,8105
C2M 20. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
159.59 8 157.30 8 165.3052.50/46,52
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 32. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 118.10 6 120.60 4 124.1020.70/20,085
C2M 17. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
149.00 14 149.30 10 159.3040.70/34,35
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 13. 9/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:39,75 - 00:40,23 - 00:39,754.21/11,8-
C2M 5. 5/DSŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Týniště
Trutnov
00:47,05 - 00:43,45 - 00:43,452.11/5,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 83. 27/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 133.73 2 131.25 52 135.7348.81/56,2-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 17. 4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 00:54,304.87/9,933/43/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 18. 4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 11:40,0581.59/13,227/37/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 29. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 00:52,054.89/10,419/75/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 29. 8/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 00:52,435.41/11,515/75/0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 2. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:05,5018.30/2,223
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 2. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:48,30 - 00:48,00 - 00:48,001.20/2,625
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 13:09,30 33
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:46,50 - 00:46,30 - 00:46,30 33
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 14. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 09:36,7467.51/13,30/35/77
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 14. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 17:31,26118.48/12,70/35/93
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 21. 7/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:50,63 - 00:49,04 - 00:49,045.75/13,317/23/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 23. 8/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:49,91 - 00:49,43 - 00:49,436.48/15,114/30/0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 3. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 13:27,0035.60/4,632
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 3. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 11:27,2033.70/5,233
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
01:10,60 - 01:09,20 - 01:09,20 14
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
K1M 3. 2/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:48,20 - 01:48,70 - 01:48,704.10/3,933
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 4. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:58,00 - 01:00,10 - 01:00,103.20/5,625
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 25. 6/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 09:24,8058.47/11,511/54/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 22. 6/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:09,52 - 01:09,05 - 01:09,056.14/9,814/58/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 17. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 16:49,20139.20/16,023/32/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 8. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:18,40102.10/12,522
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 9. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:47,80127.80/15,618
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 11. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:25,70119.10/14,822
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 12. 3/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:08.80 18
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 23. 5/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 135.00 4 123.20 2 125.2016.90/15,675
C2M 16. 1/DMŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
Týniště
Trutnov
155.00 10 139.40 12 151.4031.60/26,46
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 8. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:54,51 - 00:54,14 - 00:54,146.42/13,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 82. 33/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 175.17 58 161.75 64 225.75131.86/140,4-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 12. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 01:15,6224.68/48,433/54/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 11. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,982.81/5,535/54/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 18. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:04,05147.47/19,521/19/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 13. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 02:02,0710.84/9,731
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
K1M 5. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:16,5089.60/10,819
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 6. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:55,00 - 00:54,70 - 00:54,705.20/10,516
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 3. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:55,2071.80/8,726
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 5. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:53,80 - 00:54,30 - 00:53,803.20/6,319
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 8. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 107.30 2 106.10 2 108.1010.20/10,433
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 2. 2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 08:47,9042.70/8,822
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 15. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 113.00 6 110.60 10 119.0017.70/17,522
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 6. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 09:34,7329.64/5,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 6. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 16:37,6270.18/7,6-
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 19. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,434.52/10,319/33/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:47,82 - 00:48,00 - B 27/39/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 21. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 09:49.59 15/41/0
C2M 17. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 12:01.97 9/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 18. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 01:27,1115.64/21,98/0/0
K1M 20. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 01:11,996.29/9,617/46/0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 4. 1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 17:05,3094.00/10,154
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 4. 1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:30,1077.90/9,854
C2M 6. 2/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 17:41,70226.40/27,12
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 5. 1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 17:14,90102.30/11,058
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 7. 1/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:49,6085.20/10,650
C2M 8. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 18:09,50240.10/28,30
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 10.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 14:38,01118.99/15,742
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 11.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 18:49,09136.00/13,763
C2M 5.  ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
- - - - 22:07,02208.95/18,72
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 43. 7/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 119.30 2 119.20 2 121.2020.00/19,850
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 28. 6/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 118.30 0 122.10 2 118.3016.40/16,168
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 7. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:45,84 - 00:51,68 - 00:45,845.05/12,4-
C2M 10. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.MýtoTýniště
Vys.MýtoTýniště
00:51,71 - 00:00,00 - 00:51,717.38/16,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 24. 5/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:13,05 - 00:57,60 - 00:57,609.34/19,412/15/0
C2M 19. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:07,12 - 01:40,89 - 01:07,1216.03/31,47/1/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 21. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:57,84 - 00:55,83 - 00:55,838.96/19,115/27/0
C2M 19. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:04,71 - 01:02,42 - 01:02,4211.72/23,17/1/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1M 19.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 02:04,40 - 02:02,44 - 02:02,4415.96/15,019/25/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 16.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:11,51159.66/21,225/18/0
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 9. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 16:17,50170.10/21,111
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 9. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 17:56,90223.40/26,210
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 10. 3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:58,40 - 01:00,30 - 00:58,407.60/15,012
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 15. 9/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 10:57,78105.17/19,0-
C2M 8. 4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 12:53,25139.09/21,9-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 16. 10/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 10:55,22114.47/21,2-
C2M 11. 6/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 12:17,25124.81/20,4-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 37.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:14,62 - 01:17,86 - 01:14,6231.56/73,30/1/0
C2M 20.  VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:00,09 - 00:58,36 - 00:58,3611.40/24,36/1/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C2M 21.  VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:58,02 - 00:57,91 - 00:57,9110.73/22,75/1/0
K1M 27.  ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 00:53,76 - 00:53,75 - 00:53,7510.54/24,49/11/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 28. 7/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 10:36,88117.46/22,68/11/0
C2M 14. 3/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 12:46,32198.83/35,014/2/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 31. 8/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště 01:17,04 - 01:18,39 - 01:17,0414.15/22,55/12/0
C2M 18. 3/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:31,05 - 01:33,38 - 01:31,0522.77/33,38/0/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - DNS 0/0/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M 23. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 13:36,80157.20/23,813/8/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 11.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 22:25,20521.20/63,30
C2M 6.  VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 18:00,00274.90/34,10
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 17. 4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 18:26,40207.60/23,117
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 18. 5/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 15:52,00181.20/23,516
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 21. 6/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 19:16,70232.60/25,215
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 22. 7/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště - - - - 16:26,80192.40/24,215
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M    ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 4.00 999 4.00 999 999.00 0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 25.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:01,08 - 01:01,49 - 01:01,0813.15/27,4-
C2M 15.  VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
  3 Vys.Mýto
Týniště
01:10,88 - 01:12,33 - 01:10,8817.17/32,0-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 76.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 0.00 999 132.31 62 194.3194.90/95,5-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 8. 8/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:38,05 - 00:36,13 - 00:36,132.30/6,8-
C2M 6. 6/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:44,54 - 00:44,02 - 00:44,025.80/15,2-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 22.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 106.39 2 104.15 6 108.3919.98/22,6-
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 33. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:03,91 - 01:05,02 - 01:03,9116.11/33,73/5/0
C2M 21. 3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 - 01:50,26 - 01:50,2659.50/117,25/1/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 36. 5/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:13,57 - 01:02,45 - 01:02,4515.15/32,00/5/0
C2M 23. 3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 - 01:14,56 - 01:14,5624.00/47,53/1/0
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 44.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 119.80 4 124.30 8 123.8033.20/36,634
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 54. 11/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 129.30 8 130.20 4 134.2041.90/45,424
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 81. 35/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 138.00 110 122.03 58 180.0394.49/110,524
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 59. 24/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 113.46 8 112.25 8 120.2536.78/44,144
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 3. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 08:40,9049.90/10,627
C2M 3. 3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
- - - - 10:13,3056.60/10,24
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 8.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 16:59,10146.00/16,712
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 11.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:58,90 - 00:58,30 - 00:58,3010.30/21,511
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 9. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 17:34,50183.40/21,19
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 11.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:00,10 - 00:59,90 - 00:59,9010.20/20,59
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 5.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 15:41,70146.80/18,56
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 7.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 13:29,40128.00/18,84
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v
C2M 2.  ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
01:20,10 - 01:20,00 - 01:20,0010.00/14,31
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M 2.  ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
01:24,50 - 01:25,20 - 01:24,5011.70/16,11
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v
K1M 6.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:08,70 - 01:10,70 - 01:08,7011.50/20,111
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 8. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:11,10 - 01:13,70 - 01:11,1013.00/22,410
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 17. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 122.50 0 121.60 2 122.5023.70/24,09
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 6. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 07:31,3087.30/24,06
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 16. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 123.20 6 121.60 4 125.6024.00/23,69
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 6. 4/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:04,40 - 01:07,00 - 01:04,407.40/13,03
K1M 9. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:59,20 - 00:57,10 - 00:57,1010.90/23,624
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 28. 17/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 106.66 2 104.71 0 104.7127.35/35,443
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 6. 4/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:03,43 - 01:08,33 - 01:03,435.28/9,13
K1M 11. 7/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:56,88 - 00:56,60 - 00:56,6011.56/25,723
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 37. 22/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 108.28 4 109.97 4 112.2833.81/43,134
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 43.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:37,48 - 01:37,59 - 01:37,4826.50/37,30/4/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 42. 5/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 21:22,97346.96/37,10/4/0
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota
K1M 56. 11/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště 114.50 6 112.80 2 114.8041.60/56,826
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera
K1M 67. 10/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště 107.86 10 106.60 8 114.6040.80/55,320
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 58. 10/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 143.50 2 139.00 6 145.0040.80/39,27
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 50. 8/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 139.90 10 139.00 2 141.0032.40/29,813
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 22. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 22:42,50365.00/36,613
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 23.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 15:18,60259.30/39,312
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 23. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 22:24,40372.20/38,315
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 23. 1/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 15:11,50252.60/38,315
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C2M 8. 8/ZSŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
1920
2000
Týniště
Vys.Mýto
- - - - 08:42,5050.50/10,7-
K1M 12. 10/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 07:55,9078.00/19,6-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 -
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 55. 16/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 144.56 8 141.54 6 147.5450.65/52,312
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 58. 16/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 133.80 4 131.23 4 135.2343.40/47,316
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
C1M 15. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 171.50 54 168.80 6 174.8074.90/75,00
K1M 33. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 147.20 4 122.80 6 128.8043.50/51,08
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko
C1M 16. 2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 178.60 8 147.40 0 147.4048.10/48,40
K1M 32. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 125.60 2 124.40 2 126.4041.40/48,710
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1M 14.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:34,30 - 01:38,00 - 01:34,3027.20/40,54
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1M 15.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:36,50 - 01:36,00 - 01:36,0028.00/41,23
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1M 68. 22/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 143.26 2 115.07 8 123.0739.26/46,822
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1M 81. 27/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 143.44 52 145.46 0 145.4656.29/63,113
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 18. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 159.80 4 157.00 2 159.0039.50/33,10
K1M 20. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 135.90 6 137.50 2 139.5025.70/22,613
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C1M 8. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 16:49,10461.50/84,30
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 16. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 159.20 54 159.10 4 163.1040.40/32,90
22.06.2013 Sjezd na Loučné
K1M 8. 3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 11:18,20161.90/31,42
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 24. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 140.10 8 138.30 8 146.3035.70/32,39
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1M 25. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ? - - - - 11:14,70128.40/23,510
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
K1M 13. 4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ? - - - - 11:18,90140.20/26,02
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1M 35. 6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ? - - - - 11:02,60143.90/27,710
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M 45. 7/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště 145.08 2 135.86 0 135.8646.83/52,620
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M 55. 9/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště 136.77 10 134.55 6 140.5549.99/55,214
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 80. 10/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 134.30 4 132.30 4 136.3034.50/33,97
C1M 46. 3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 147.90 2 150.70 4 149.9044.30/42,00
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 69. 5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 128.00 0 129.60 0 128.0032.80/34,528
C1M 51. 3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 152.30 4 142.50 4 146.5040.80/38,61
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 63. 5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 123.80 4 138.80 4 127.8040.35/46,117
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 68. 8/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 137.70 2 135.40 2 137.4048.20/54,015
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 58.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 136.17 4 125.28 2 127.2853.13/71,77
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 62.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 146.45 8 0.00 999 154.4572.31/88,05
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 16. 3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 22:22,40267.50/24,92
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 18.  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště - - - - 22:42,60312.90/29,80
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 12. 1/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 01:56,80 - 02:00,40 - 03:57,2084.90/55,70
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 14. 1/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 01:58,20 - 01:57,10 - 03:55,3076.50/48,20
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 24. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:39,10 - 01:41,50 - 03:20,6065.20/48,23
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 26. 4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 01:41,10 - 01:40,60 - 03:21,7065.10/47,71
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 70. 12/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 0.00 999 158.01 54 212.01129.71/157,63
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 77. 13/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 138.65 106 120.94 62 182.94105.81/137,23
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 100. 15/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště 136.99 2 139.28 2 138.9942.56/44,124
C1M 62. 8/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště 186.55 6 183.02 8 191.0291.67/92,30
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 93. 13/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště 122.16 6 118.33 0 118.3329.69/33,532
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 30. 4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště 00:44,20 - 00:46,27 - 01:30,4727.76/44,37
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 69. 8/ZMRostislav Švagr 2000 0 Týniště 130.50 50 129.22 26 155.2265.00/72,00
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 28. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 155.50 4 159.10 4 159.5043.50/37,51
K1M 32. 3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 135.30 4 132.50 0 132.5029.50/28,616
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 45. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 161.60 6 0.00 0 167.6055.90/50,00
K1M 45. 5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 134.40 6 0.00 0 140.4033.90/31,818
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 21. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 02:14,60 - 02:06,90 - 04:21,5071.57/37,78
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 24. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 22:59,50325.10/30,84
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 25. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 22:34,20314.40/30,25
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 24. 2/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 02:10,60 - 02:11,80 - 04:22,4071.70/37,68
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 29.  Švagr Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 23:13,40431.00/44,80
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 32.  Švagr Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 22:48,30425.00/45,10
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 36.  Švagr Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 23:09,30444.00/47,00
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 37.  Švagr Rostislav 2000 0 Týniště - - - - 27:19,40687.60/72,20
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 70.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 126.00 6 131.40 10 132.0038.30/40,95
C1M 58.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 158.30 2 159.10 6 160.3064.50/67,30
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 69.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 133.90 2 136.90 14 135.9038.50/39,57
C1M 62.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 171.90 6 159.70 6 165.7063.10/61,50
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 70. 8/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 161.00 6 167.20 0 167.0069.60/71,50
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 76. 9/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 155.80 4 171.40 52 159.8063.80/66,50
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 51.  ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 183.44 6 172.27 6 178.2784.20/89,5-
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 43. 4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 189.70 2 181.50 4 185.5072.60/64,30
K1M 55. 9/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 134.60 2 139.50 2 136.6033.90/33,05
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 52. 4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 182.80 14 177.70 8 185.7078.30/72,90
K1M 64. 11/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 132.50 8 133.70 12 140.5038.30/37,50
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 0.00 999 0.00 999 999.00 0
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
K1M    ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 0.00 999 0.00 999 999.00 0
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
K1M
sobota 25.9.2010, předžáci
   ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 150.10 10 152.90 8 0.00 -
K1M
neděle 26.9.2010, předžáci
6.  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště 152.00 4 151.60 14 156.0022.40/16,8-
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
neděle
76.  ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 172.10 66 168.50 8 176.5082.30/87,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.12 updated from RVP

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Koblížek Daniel
2/2 7
237.K1M 2/2 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 7/12 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Koblížek Daniel
4/4 14
18.K1M 5/24 305
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/12 170

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Koblížek Daniel
1/1 6
225.K1M 4/4 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Veniger Jan
2/2 17
18.K1M 6/8 166
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veniger Jan
3/3 2
15.K1M 5/14 259
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Veniger Jan
4/4 2
13.K1M 5/11 216

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
225.K1M 2/2 118
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Veniger Jan
5/6 42
29.K1M 8/10 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
43.C2M
Veniger Jan
5/7 6
29.K1M 5/14 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veniger Jan
5/6 0
33.K1M 5/14 63

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
205.K1M 5/12 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Veniger Jan
2/2 8
54.K1M 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Veniger Jan
5/5 8
39.K1M 5/14 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Veniger Jan
4/4 6
25.K1M 5/10 90

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
213.K1M 5/10 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
80.K1M 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 22

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 5/6 2
222.K1M 5/10 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
132.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
90.K1M 5/9 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 4/4 25

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
308.K1M 5/6 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí83.82.76.22.58.51.
odstup %56,2140,495,522,639,289,5
% poražených soupeřů28,75,810,777,421,924,2
pořadí2011201420162017celkem
průměr51.052.082.083.062.0
medián5158828358
modus5122828322
počet závodů13116

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Švagr RostislavParaple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí15.16.18.16.46.51.62.69.28.45.58.62.43.52.
odstup %75,048,433,132,942,038,692,372,037,550,067,361,564,372,9
% poražených soupeřů6,76,315,016,718,219,41,61,420,615,45,07,62,3---
pořadí201120122013celkem
průměr53.850.216.341.5
medián52461645
modus43281616
počet závodů46414

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
pořadí20.17.16.
odstup %46,534,326,4
% poražených soupeřů26,942,944,4
pořadí20162017celkem
průměr16.018.517.7
medián161717
modus161716
počet závodů123

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
řeka Orlice
26.09.09
pořadí26.32.23.8.15.28.44.54.81.59.17.16.56.67.58.50.55.58.33.32.68.81.20.24.45.55.80.69.63.68.70.77.100.93.32.45.70.69.55.64.6.76.
odstup %18,820,015,610,417,516,136,645,4110,544,124,023,656,855,339,229,852,347,351,048,746,863,122,632,352,655,233,934,546,154,0157,6137,244,133,528,631,840,939,533,037,516,887,4
% poražených soupeřů79,574,880,788,577,875,546,936,928,648,750,053,146,138,321,931,033,335,227,331,128,718,451,341,038,929,934,748,128,726,45,56,236,942,158,753,741,042,425,017,158,37,4
pořadí200920102011201220132014201520162017celkem
průměr76.06.064.569.747.150.228.015.329.051.0
medián7666469455428152655
modus766553255162882632
počet závodů11410101013242

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí28.37.58.62.70.76.
odstup %35,443,171,788,071,566,5
% poražených soupeřů69,061,327,822,811,514,8
pořadí201120122014celkem
průměr73.060.032.555.2
medián70582858
modus70582828
počet závodů2226

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí17.18.14.
odstup %0,021,935,0
% poražených soupeřů------7,1
pořadí20152016celkem
průměr14.017.516.3
medián141717
modus141714
počet závodů123

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
pořadí17.18.29.29.14.14.17.12.13.21.20.16.28.23.42.
odstup %9,913,210,411,513,312,716,048,49,70,09,621,222,623,837,1
% poražených soupeřů40,739,352,553,382,784,333,373,855,661,564,216,735,78,316,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr42.022.316.519.720.9
medián4223131718
modus4216121414
počet závodů134715

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí8.11.3.8.
odstup %21,920,410,210,7
% poražených soupeřů56,341,271,446,2
pořadí201320142015celkem
průměr8.03.09.57.5
medián8388
modus8388
počet závodů1124

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí18.29.6.6.15.16.3.12.35.
odstup %13,210,45,47,619,021,210,619,627,7
% poražených soupeřů39,352,591,591,770,868,194,371,130,6
pořadí20132014201520162017celkem
průměr23.53.015.56.023.515.6
medián1231561815
modus123156186
počet závodů212229

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Švagr Rostislavsl 22
23.04.15
sj.Mýto
22.06.13
pořadí11.8.
odstup %63,384,3
% poražených soupeřů------
pořadí20132015celkem
průměr8.011.09.5
medián8118
modus8118
počet závodů112

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 109
09.08.14
pořadí17.18.5.14.6.3.
odstup %0,021,918,735,034,110,2
% poražených soupeřů------20,07,116,771,4
pořadí201420152016celkem
průměr3.010.013.310.5
medián36176
modus3653
počet závodů1236

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 109
09.08.14
sj 100
27.07.14
sj 98
26.07.14
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
sj 79
05.07.14
sl 34
03.05.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí17.18.29.29.2.1.14.14.3.3.25.17.9.8.11.12.12.13.5.3.2.21.20.10.11.9.9.28.23.3.8.9.7.5.6.42.8.16.18.29.32.37.
odstup %9,913,210,411,52,20,013,312,74,65,211,516,015,612,514,80,048,49,710,88,78,80,09,615,713,721,126,222,623,810,616,721,118,818,524,037,131,424,929,844,845,172,2
% poražených soupeřů40,739,352,553,396,0100,082,784,390,590,557,133,355,661,152,457,773,855,681,090,094,461,564,266,770,663,660,035,78,394,368,257,945,563,658,316,336,428,65,63,4------
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr26.48.011.417.310.813.314.2
medián29879111211
modus16839233
počet závodů517491642

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí17.18.6.8.14.
odstup %0,021,927,128,335,0
% poražených soupeřů------28,6---7,1
pořadí20152016celkem
průměr14.012.312.6
medián14814
modus1466
počet závodů145

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí17.18.29.29.14.14.25.17.12.13.21.20.4.4.7.5.28.23.18.17.22.21.42.22.23.23.23.25.35.13.24.25.36.
odstup %9,913,210,411,513,312,711,516,048,49,70,09,69,810,110,611,022,623,823,523,124,225,237,136,639,338,338,323,527,726,030,830,247,0
% poražených soupeřů40,739,352,553,382,784,357,133,373,855,661,564,290,090,083,889,235,78,351,454,346,245,916,348,846,348,850,036,830,620,032,429,42,8
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr28.324.326.621.510.820.420.3
medián2525232171721
modus2413231741423
počet závodů33568833

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí19.19.20.21.18.21.23.
odstup %31,423,124,322,733,3117,247,5
% poražených soupeřů5,3------4,8---------
pořadí20142015celkem
průměr22.019.420.1
medián211920
modus211919
počet závodů257

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
pořadí21.23.22.11.19.24.21.19.37.27.31.33.36.43.
odstup %13,315,19,85,510,319,419,115,073,324,422,533,732,037,3
% poražených soupeřů56,554,258,875,653,837,845,928,0---25,731,817,914,620,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr37.326.515.022.026.2
medián3624112223
modus3319112119
počet závodů362314

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsl 139
10.09.17
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
pořadí5.10.15.6.23.
odstup %5,116,632,015,247,5
% poražených soupeřů80,030,86,754,5---
pořadí201420152017celkem
průměr14.710.05.011.8
medián1510510
modus61055
počet závodů3115

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
pořadí13.8.19.7.25.8.36.
odstup %11,813,510,312,427,46,832,0
% poražených soupeřů76,980,053,884,238,582,914,6
pořadí2014201520162017celkem
průměr23.07.013.513.016.6
medián25781313
modus878138
počet závodů31217

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Švagr Rostislavsp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
pořadí14.12.
odstup %48,255,7
% poražených soupeřů13,3---
pořadí2012celkem
průměr13.013.0
medián1212
modus1212
počet závodů22

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 44
06.05.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
pořadí1.19.19.20.21.18.21.23.2.2.
odstup %0,031,423,124,322,733,3117,247,516,114,3
% poražených soupeřů100,05,3------4,8---------50,050,0
pořadí201420152017celkem
průměr12.019.41.014.6
medián219119
modus21912
počet závodů45110

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 106
25.07.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
sl 36
04.05.14
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí2.1.21.23.4.3.22.11.6.5.19.24.21.19.10.37.27.31.33.36.11.11.8.6.43.14.15.26.24.30.
odstup %2,60,013,315,15,63,99,85,510,56,310,319,419,115,015,073,324,422,533,732,021,520,522,420,137,340,541,247,748,244,3
% poražených soupeřů97,1100,056,554,287,090,958,875,677,381,053,837,845,928,064,0---25,731,817,914,658,354,563,273,720,823,517,624,230,329,3
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr26.714.521.124.110.310.918.1
medián261411246419
modus241411105111
počet závodů32774730

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí19.19.20.21.18.21.23.6.6.
odstup %31,423,124,322,733,3117,247,513,09,1
% poražených soupeřů5,3------4,8---------50,050,0
pořadí20142015celkem
průměr14.019.417.0
medián61919
modus6196
počet závodů459

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 36
04.05.14
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí21.23.22.11.19.24.21.19.37.27.31.33.36.9.11.43.21.24.
odstup %13,315,19,85,510,319,419,115,073,324,422,533,732,023,625,737,337,737,6
% poražených soupeřů56,554,258,875,653,837,845,928,0---25,731,817,914,681,877,820,841,236,1
pořadí20122014201520162017celkem
průměr22.526.426.515.022.024.0
medián213324112222
modus21919112121
počet závodů2562318