Ženka Martin, 2000

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 2.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 14:12,501.00/0,15
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C2M    ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 8. 5/DSŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 20:41,78125.70/11,30/43/19
C2M 2. 2/DSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:57,4343.34/4,00/68/29
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 8.  ŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 17:51,60275.10/34,52
C2M 2.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 20:11,6016.60/1,42
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 6. 2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 11:31,4789.64/14,9-
C2M 2. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:24,199.81/1,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 7. 2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 19:52,53157.00/15,2-
C2M 3. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:09,4033.87/3,2-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 8. 2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 01:25,103.40/4,26
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M    ŽENKA Martin 2000 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - DSQ 0/0/0
C2M 13. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,236.10/12,916/15/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C1M    ŽENKA Martin 2000 2 Pardub. 00:58,71 - 00:54,68 - B 6/13/0
C2M    ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:51,30 - 00:51,92 - B 10/3/0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 8. 2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 15:45,00157.90/20,112
C2M 2. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:09,3043.60/5,05
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 18. 2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 11:24.45 8/14/0
C2M 9. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:30.69 25/16/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 18. 1/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 01:22,4610.38/14,48/26/0
C2M 9. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:15,684.21/5,925/28/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 8. 2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 15:45,00157.90/20,112
C2M 2. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:09,3043.60/5,05
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 10.  ŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 15:18,90132.50/16,81
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 5.  ŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 16:50,09111.04/12,414
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
C1M 10.  ŽENKA Martin 2000 2 Pardub. - - - - 23:22,80279.10/24,82
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 67. 12/DMŽENKA Martin 2000 Pardub. 128.50 0 129.30 0 128.5027.30/27,026
C2M 18. 3/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
Pardub.
Pardub.
159.40 10 141.90 6 147.9028.90/24,35
C1M 36. 5/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 4.00 999 127.70 0 127.7022.30/21,223
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 78. 12/DMŽENKA Martin 2000 Pardub. 129.90 6 127.00 12 135.9034.00/33,415
C2M 17. 2/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
Pardub.
Pardub.
140.30 12 140.60 14 152.3034.50/29,36
C1M 31. 5/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 127.00 4 126.10 2 128.1020.30/18,827
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 5. 2/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 00:58,59 - 00:49,75 - 00:49,755.36/12,1-
C2M 6. 2/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:49,90 - 00:52,83 - 00:49,905.57/12,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 16. 1/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:03,95 - 00:59,45 - 00:59,458.86/17,510/9/0
C2M 16. 2/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:00,67 - 00:59,83 - 00:59,838.74/17,110/9/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 22. 2/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:03,36 - 01:02,30 - 01:02,3010.70/20,74/3/0
C2M 18. 3/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:01,66 - 01:05,43 - 01:01,6610.96/21,68/2/0
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 3.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 01:08,505.00/7,95
C2M 1.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:15,60 11
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 5. 2/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 11:38,8050.49/7,8-
C2M 2. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:39,945.78/0,9-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
C1M 6. 3/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 11:29,4866.98/10,8-
C2M 3. 1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:41,5529.11/4,8-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C1M 18.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 00:56,84 - 00:55,80 - 00:55,808.82/18,88/10/0
C2M 17.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:56,28 - 00:55,87 - 00:55,878.91/19,09/3/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1M 20.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 00:58,63 - 00:59,99 - 00:58,6310.91/22,96/3/0
C2M    ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:54,78 - 00:00,00 8/4/0
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 6.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 14:56,20104.10/13,15
C2M 1.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:59,60 11
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 18. 3/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 11:29,13104.82/17,98/4/0
C2M 9. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 10:40,9273.43/12,925/32/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 16. 1/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:23,16 - 01:22,19 - 01:22,199.56/13,210/22/0
C2M 10. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:16,94 - 01:17,11 - 01:16,948.66/12,722/32/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 20. 3/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 14:26,20162.60/23,16/3/0
C2M    ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - DNF 0/0/0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 6. 1/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 15:50,0094.80/11,115
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:48,8071.30/7,114
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7. 2/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 16:27,70136.90/16,111
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 4. 1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:04,70122.40/12,714
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 9.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 16:07,10142.90/17,36
C2M 3.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:42,30151.10/17,817
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 9.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:06,85 - 01:03,74 - 01:03,748.79/16,0-
C2M 6.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
  3 Pardub.
Pardub.
01:00,55 - 01:01,03 - 01:00,556.84/12,7-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
C1M 2. 2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 00:40,36 - 00:39,28 - 00:39,280.05/0,1-
C2M 1. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:40,10 - 00:38,22 - 00:38,22 -
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 30. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:32,74 - 01:11,11 - 01:11,1119.00/36,50/2/0
C2M 20. 2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:06,56 - 01:05,44 - 01:05,4414.68/28,96/2/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C1M 29. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:11,91 - 01:09,51 - 01:09,5117.81/34,40/2/0
C2M 21. 2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:05,31 - 01:09,71 - 01:05,3114.75/29,25/2/0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M    ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 3. 3/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 09:41,8019.90/3,54
C2M 1. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 09:16,70 6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 44. 11/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 130.86 108 151.78 6 157.7868.57/76,94
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 11. 2/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 128.20 2 127.20 2 129.2022.50/21,11
K1M 24. 7/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 128.40 2 128.90 2 130.4031.60/32,02
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 6. 2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 07:53,4079.00/20,03
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
C1M 9. 1/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 129.90 0 130.40 4 129.9020.00/18,24
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C2M 3. 2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 09:56,2055.90/10,30
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M 19. 5/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 127.30 0 127.60 0 127.3025.70/25,37
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 3. 2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:03,10 - 01:02,80 - 01:02,802.70/4,54
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 14. 8/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 112.23 6 108.55 6 114.5531.65/38,27
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 1. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:57,00 - 00:58,90 - 00:57,00 8
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 3. 2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:02,96 - 01:03,08 - 01:02,964.51/7,74
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 16. 8/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 129.81 2 124.22 0 124.2237.72/43,65
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 2. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:58,92 - 00:59,99 - 00:58,920.77/1,37
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 6. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 16:15,60169.20/21,03
C2M 2. 1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:20,107.50/0,82
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
C1M 6. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 17:00,20133.70/15,19
C2M 2. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:47,9021.30/2,310
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
C1M 10. 2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 16:54,80135.60/15,48
C2M 4. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:14,60128.40/15,210
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 28. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 00:00,00 - 01:27,54 - 01:27,5422.43/34,40/3/0
C2M 18. 1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:20,67 - 01:25,70 - 01:20,6718.06/28,88/1/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 28. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:33,08 - 01:26,39 - 01:26,3920.87/31,90/3/0
C2M 17. 1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:31,55 - 01:20,06 - 01:20,0616.80/26,69/2/0
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 10.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 13:22,20121.50/17,81
C2M 3.  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 14:12,50188.20/28,34
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C1M 29.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:44,43 - 01:42,66 - 01:42,6618.62/22,20/4/0
C2M 18.  ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:40,86 - 01:39,86 - 01:39,8619.80/24,77/2/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C1M 26. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 21:51,97234.06/21,70/5/0
C2M 12. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 21:15,60235.57/22,718/3/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 23. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 20:08,10254.60/26,73/7/0
C2M 8. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:08,10195.80/20,628/7/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 22. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 20:30,70269.60/28,14/4/0
C2M 9. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:48,40233.80/24,525/7/0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 8. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 16:49,50226.20/28,94
C2M 3. 1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:52,3041.00/4,51
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 23. 5/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 148.40 66 137.70 6 143.7035.20/32,45
K1M 72. 13/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 160.10 60 149.80 102 220.10115.90/111,20
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 9. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 14:46,60162.10/22,44
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 19. 5/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 141.60 0 143.00 6 141.6021.60/18,04
K1M 54. 11/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 146.40 2 141.50 4 145.5036.90/34,09
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 7. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 17:06,50227.10/28,45
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 39. 7/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 126.60 210 126.10 154 280.10190.80/213,70
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C1M 10. 9/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 09:53,80125.70/26,9-
C2M 2. 2/ZSŽENKA Martin
RUFFER Matěj
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 07:55,803.80/0,8-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
C1M 3.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. 01:03,04 - 01:02,27 - 01:02,271.57/2,6-
C2M 2.  ŽENKA Martin
RUFFER Matěj
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:56,07 - 00:54,83 - 00:54,831.16/2,2-
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 15. 1/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 152.50 6 152.80 0 152.8033.30/27,92
K1M 30. 5/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 162.70 4 153.20 2 155.2041.40/36,43
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C1M 5. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 11:23,40135.80/24,83
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 13. 1/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 157.00 4 155.30 0 155.3032.60/26,62
22.06.2013 Sjezd na Loučné
C2M 5. 1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 12:38,10164.30/27,70
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 31. 6/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 155.90 4 153.20 6 159.2048.60/43,92
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C1M 10. 1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 12:03,00101.50/16,34
C2M 5. 2/ZSŽENKA Martin
RUFFER Mat?j
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 11:32,4088.80/14,74
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C1M 22. 4/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 11:53,20140.60/24,62
C2M 13. 3/ZSŽENKA Martin
RUFFER Mat?j
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 11:22,8097.40/16,61
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
C1M 7.  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub. - - - - 19:03,00289.30/33,93
C2M 1.  ŽENKA Martin
RUFFER Matěj
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 19:09,60 1
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 7.  ŽENKA Martin 2000 0 Pardub. - - - - 19:01,60306.40/36,73
C2M 2.  ŽENKA Martin
NOVÁK Kuba
1920
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:46,30344.00/40,89
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 6.  ŽENKA Martin 2000 Pardub. - - - - 19:42,70380.20/47,46
C2M 3.  ŽENKA Martin
NOVÁK Kuba
1920
2000
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:04,30472.40/55,51
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka
C1M 9.  ŽENKA Martin 2000 0 Pardub. - - - - 27:41,20845.70/103,70
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 88. 13/ZMŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 141.70 4 145.10 2 145.7043.90/43,13
C1M 54. 8/ZMŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 177.20 8 171.20 0 171.2065.60/62,10
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 101. 16/ZMŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 142.60 4 261.00 2 146.6051.40/54,00
C1M 62. 8/ZMŽENKA Martin 2000 0 Pardub. 211.10 8 166.60 8 174.6068.90/65,20
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 30. 4/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub. 169.00 8 161.70 2 163.7047.70/41,10
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 39. 2/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub. - - - - 17:34,80432.30/69,40
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 49. 10/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub. 149.50 0 150.70 0 149.5046.50/45,12
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 50. 6/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub. 178.60 6 0.00 0 184.6072.90/65,30
K1M 57. 10/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub. 150.20 10 0.00 0 160.2053.70/50,47
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice
K1M 7.  ŽEŇKA Martin 2000 Pardub. - - - - 21:55,30464.00/54,51
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice
K1M 7.  ŽEŇKA Martin 2000 Pardub. - - - - 22:41,50497.60/57,60
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 28.09.15 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 2 28.10.14 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 14.08.14 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 14.07.14 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 15.07.13 updated from RVP
Žeňka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.13 updated from RVP
Žeňka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.06.11 inserted RVP

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Ženka Ondra
1/1 5

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
 C2M
Ženka Ondra
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 2/2 45
23.C2M
Ženka Ondra
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 1/1 19
13.C2M
Ženka Ondra
2/2 29

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C1M 4/4 22
20.C2M
Ženka Ondra
4/4 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/10 79
14.C2M
Ženka Ondra
5/6 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Ženka Ondra
4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 2/2 50
75.C2M
Ženka Ondra
2/2 11
303.K1M 2/2 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/7 48
19.C2M
Ženka Ondra
6/7 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/10 52
13.C2M
Ženka Ondra
5/10 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/9 26
11.C2M
Ženka Ondra
5/9 28

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 5/6 18
356.K1M 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.C1M 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 7/8 7
15.C2M
Ženka Ondra
7/8 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/17 34
18.C2M
Ženka Ondra
5/15 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/10 8
11.C2M
Ženka Ondra
5/10 15

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 2/2 4
315.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/5 15
25.C2M
Novák Kuba
2/2 10
43.C2M
Ruffer Matěj
1/1 1
 C2M
Ženka Ondra
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 6
21.C2M
Ruffer Matěj
2/2 5

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
330.K1M 4/4 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
119.K1M 2/2 1

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ženka Martinsl 151
26.09.15
sl 107
09.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí31.44.11.9.23.19.15.13.54.62.30.50.
odstup %18,876,921,118,232,418,027,926,662,165,241,165,3
% poražených soupeřů59,512,233,350,031,330,830,033,33,61,614,75,8
pořadí2012201320142015celkem
průměr49.014.021.231.030.1
medián5013193123
modus30139319
počet závodů425112

Kategorie K1M

Ženka Martinsl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí78.24.19.72.54.30.31.88.101.49.57.
odstup %33,432,025,3111,234,036,443,943,154,045,150,4
% poražených soupeřů30,028,143,82,725,425,623,128,123,736,041,1
pořadí2012201320142015celkem
průměr73.830.542.378.054.8
medián5730247854
modus4930197819
počet závodů424111

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Ženka Martinsl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
pořadí14.16.39.
odstup %38,243,6213,7
% poražených soupeřů48,040,011,6
pořadí20132014celkem
průměr39.015.023.0
medián391416
modus391414
počet závodů123

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí8.18.18.18.20.26.23.22.
odstup %11,30,014,417,923,121,726,728,1
% poražených soupeřů78,137,041,429,213,619,429,025,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr23.719.018.08.019.1
medián231818818
modus221818818
počet závodů32218

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí2.9.9.9.12.8.9.
odstup %4,00,05,912,922,720,624,5
% poražených soupeřů95,750,052,942,931,341,733,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.79.09.02.08.3
medián99929
modus89929
počet závodů31217

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí6.7.5.6.3.10.22.9.10.22.
odstup %14,915,27,810,83,515,428,122,426,924,6
% poražených soupeřů76,272,775,070,671,450,025,042,925,022,2
pořadí2013201420152016celkem
průměr16.011.05.56.510.0
medián109567
modus103566
počet závodů242210

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí2.3.2.3.1.4.9.2.13.
odstup %1,63,20,94,80,015,224,50,816,6
% poražených soupeřů93,888,293,888,2100,076,933,392,325,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr7.54.72.52.54.3
medián24223
modus21222
počet závodů23229

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 3
02.04.15
sj 109
09.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí8.8.8.8.18.18.8.10.5.10.3.6.18.20.9.3.6.6.6.10.10.26.23.22.8.9.7.5.7.7.6.9.39.
odstup %11,334,54,220,10,014,420,116,812,424,87,913,117,923,117,33,520,021,015,115,417,821,726,728,128,922,428,424,833,936,747,4103,769,4
% poražených soupeřů78,136,436,430,037,041,430,010,055,618,266,750,029,213,646,771,437,537,568,850,0---19,429,025,036,442,945,542,940,045,550,0---2,6
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr39.06.811.311.210.68.011.1
medián39789888
modus39763888
počet závodů151258233

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 30
19.04.18
sj 80
17.06.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sj 3
02.04.15
sj 109
09.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí2.2.2.2.9.9.2.1.1.9.3.1.3.2.2.4.3.12.8.9.3.5.1.2.3.
odstup %0,14,01,45,00,05,95,00,00,012,917,80,010,30,82,315,228,322,720,624,54,527,70,040,855,5
% poražených soupeřů87,595,780,075,050,052,975,0100,0100,042,960,0100,0---50,090,976,966,731,341,733,3------100,075,050,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr2.84.73.55.52.02.04.0
medián2312223
modus1312222
počet závodů410442125

Kategorie K1M

Ženka Martinsj.Chrudimka
26.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí7.7.
odstup %54,557,6
% poražených soupeřů40,025,0
pořadí2012celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 11
11.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí8.18.18.18.20.6.7.26.23.22.10.22.
odstup %11,30,014,417,923,111,116,121,726,728,116,324,6
% poražených soupeřů78,137,041,429,213,664,360,019,429,025,043,822,2
pořadí20132014201520162017celkem
průměr16.023.712.818.08.016.5
medián1023718818
modus1022618818
počet závodů2342112

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 12
12.04.15
sj 10
11.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí2.9.9.9.2.4.12.8.9.5.13.
odstup %4,00,05,912,97,112,722,720,624,514,716,6
% poražených soupeřů95,750,052,942,975,050,031,341,733,355,625,0
pořadí20132014201520162017celkem
průměr9.09.75.09.02.07.5
medián594929
modus582929
počet závodů2332111

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí16.22.18.20.16.30.29.28.28.29.
odstup %17,520,718,822,913,236,534,434,431,922,2
% poražených soupeřů42,319,229,217,437,59,417,610,015,617,6
pořadí20142015celkem
průměr28.818.423.6
medián291822
modus281616
počet závodů5510

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.18.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,228,826,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,15,611,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr18.815.313.016.8
medián18161317
modus18101318
počet závodů54110

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ženka Martinsl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí5.9.2.29.3.
odstup %12,116,00,134,42,6
% poražených soupeřů76,557,990,917,681,8
pořadí201320142015celkem
průměr3.013.35.09.6
medián3955
modus3252
počet závodů1315

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí13.6.6.1.21.2.
odstup %12,912,612,70,029,22,2
% poražených soupeřů36,861,566,7100,09,190,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr2.09.36.013.08.2
medián266136
modus216136
počet závodů13116

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí16.22.18.20.16.30.29.28.29.
odstup %17,520,718,822,913,236,534,431,922,2
% poražených soupeřů42,319,229,217,437,59,417,615,617,6
pořadí20142015celkem
průměr29.018.423.1
medián291822
modus291616
počet závodů459

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,226,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,111,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr19.015.313.016.7
medián18161317
modus17101317
počet závodů4419

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí16.22.18.20.16.30.29.3.3.28.29.
odstup %17,520,718,822,913,236,534,44,57,731,922,2
% poražených soupeřů42,319,229,217,437,59,417,675,075,015,617,6
pořadí20142015celkem
průměr20.318.419.5
medián281820
modus3163
počet závodů6511

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.1.2.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,20,01,326,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,1100,090,011,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr13.215.313.013.9
medián17161317
modus1101317
počet závodů64111