Mistrovství České republiky ve slalomu

28.08.2011   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. BEŇUŠ Matej 1987 SVK105.00 4 102.31 0 102.31 0
2. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.104.24 2 104.95 0 104.952.64/2,675
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha106.21 0 105.44 0 105.443.13/3,168
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha108.32 2 104.63 4 108.636.32/6,262
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.92 0 108.73 0 108.736.42/6,357
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.107.59 4 107.22 2 109.226.91/6,853
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.29 0 109.83 0 109.837.52/7,449
8. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha110.14 2 105.90 4 109.907.59/7,446
9. BAĎURA Jerguš 1991 SVK108.14 4 108.22 2 110.227.91/7,70
10. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.109.11 0 108.61 2 110.618.30/8,143
11. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha107.75 4 100.54 52 152.5450.23/49,140
12. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.109.25 0 108.97 54 162.9760.66/59,337
13. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha114.70 2 109.96 2 111.969.65/9,435
14. CEPEK Marek 1994 2 SKVS ČB114.33 0 111.78 2 113.7811.47/11,233
15. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.113.58 4 112.88 2 114.8812.57/12,331
16. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha114.92 0 112.82 4 114.9212.61/12,329
17. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB113.84 52 115.19 2 117.1914.88/14,527
18. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja117.06 2 115.61 4 119.0616.75/16,425
19. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn117.77 106 115.09 4 119.0916.78/16,423
20. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.114.17 54 115.46 4 119.4617.15/16,821
21. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn119.72 4 118.11 2 120.1117.80/17,419
22. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha114.18 6 0.00 999 120.1817.87/17,517
23. BOŽEK Radim 1992 1 Olomouc116.57 4 117.75 4 120.5718.26/17,815
24. ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha125.27 54 121.40 0 121.4019.09/18,714
25. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV120.06 4 120.01 2 122.0119.70/19,313
26. GURECA Marko 1996 SVK119.93 54 120.38 2 122.3820.07/19,60
27. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.119.78 4 117.51 52 123.7821.47/21,012
28. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB117.85 6 133.66 10 123.8521.54/21,111
29. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava124.21 54 122.17 2 124.1721.86/21,410
30. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov130.76 4 124.42 2 126.4224.11/23,69
31. JANČAR David 1974 2 USK Pha128.69 4 124.50 4 128.5026.19/25,68
32. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň129.98 6 125.72 4 129.7227.41/26,87
33. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.28 58 126.06 4 130.0627.75/27,16
34. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha125.31 6 0.00 999 131.3129.00/28,35
35. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha134.67 258 127.01 6 133.0130.70/30,04
36. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava130.23 4 138.94 8 134.2331.92/31,23
37. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha138.48 52 133.91 2 135.9133.60/32,82
38. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy143.45 2 0.00 999 145.4543.14/42,21
39. MALÝ Vojtěch 1986 2+ Dukla B.122.22 52 115.85 56 171.8569.54/68,00
40. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha136.46 104 125.35 54 179.3577.04/75,30
41. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy125.18 100 128.66 106 225.18122.87/120,10
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl