Mistrovství světa ve vodním slalomu - kvalifikace

03.08.2006-04.08.2006   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: André Behs
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
2000
2000
CZE
CZE
110.94 0 114.84 0 225.78 -
2. BOWMAN Stuart
SMITH Nicholas
2000
2000
GBR
GBR
116.99 0 116.31 0 233.307.52/3,3-
3. SIMON Kay
SIMON Robby
2000
2000
GER
GER
119.53 2 113.64 0 235.179.39/4,2-
4. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
119.19 4 113.02 0 236.2110.43/4,6-
5. LUQUET Pierre
LUQUET Christophe
2000
2000
FRA
FRA
119.17 2 116.98 0 238.1512.37/5,5-
6. KUBÁŇ Milan
OLEJNÍK Marián
2000
2000
SVK
SVK
121.42 0 117.14 0 238.5612.78/5,7-
7. MICHEL Felix
PIERSIG Sebastian
2000
2000
GER
GER
122.84 0 115.78 0 238.6212.84/5,7-
8. QUEMERAIS Philippe
LE PENNEC Yann
2000
2000
FRA
FRA
117.91 2 118.72 0 238.6312.85/5,7-
9. FORGIT Cedric
BRAUD Martin
2000
2000
FRA
FRA
121.28 4 114.09 0 239.3713.59/6,0-
10. ŠOŠKA Peter
ŠOŠKA Luboš
2000
2000
SVK
SVK
120.01 0 119.07 2 241.0815.30/6,8-
11. BECKER Marcus
HENZE Stefan
2000
2000
GER
GER
120.94 2 117.08 2 242.0216.24/7,2-
12. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
2000
2000
CZE
CZE
120.07 2 120.04 0 242.1116.33/7,2-
13. HU Minghai
SHU Junrong
2000
2000
CHN
CHN
123.62 0 120.43 0 244.0518.27/8,1-
14. BAILLIE Timothy
STOTT Etienne
2000
2000
GBR
GBR
119.29 6 119.24 0 244.5318.75/8,3-
15. BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
123.47 4 117.62 0 245.0919.31/8,6-
16. BELLOFIORE Mark
MILNE Lachlan
2000
2000
AUS
AUS
123.38 2 120.55 0 245.9320.15/8,9-
17. KULOVEC Aljaž
HOČEVAR Simon
2000
2000
SLO
SLO
119.14 2 123.38 2 246.5220.74/9,2-
18. MICZEK Jaroslaw
SEKULA Wojciech
2000
2000
POL
POL
124.42 0 121.30 2 247.7221.94/9,7-
19. WRZOSEK Dariusz
KRUTCZEK Bartolomiej
2000
2000
POL
POL
125.32 2 122.55 0 249.8724.09/10,7-
20. POSPÍŠIL Jaroslav
POLLERT Jaroslav
2000
2000
CZE
CZE
121.10 10 119.39 2 252.4926.71/11,8-
21. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitry
2000
2000
RUS
RUS
123.58 4 123.47 2 253.0527.27/12,1-
22. BELYAEV Sergey
PLATONOV Petr
2000
2000
RUS
RUS
130.77 4 127.77 2 264.5438.76/17,2-
23. SIRYY Oleg
NEPYTAYEV Sergiy
2000
2000
UKR
UKR
144.74 4 131.38 6 286.1260.34/26,7-
24. FLORENCE Fraser
MARSHALL Adam
2000
2000
GBR
GBR
120.89 2 126.63 62 311.5285.74/38,0-
25. SCHMID Mathias
SCHMID Gerhard
2000
2000
AUT
AUT
133.79 8 127.70 52 321.4995.71/42,4-
26. MAI Jianmin
ZHANG Yalei
2000
2000
CHN
CHN
144.30 58 123.32 6 331.62105.84/46,9-
27. NGIDI Cyprian
MCINTOSH Cameron
2000
2000
RSA
RSA
167.64 14 143.13 14 338.77112.99/50,0-
28. LUKIN Aleksej
ERMAKOV Sergey
2000
2000
RUS
RUS
134.51 58 132.58 14 339.09113.31/50,2-
29. YAO Shoulei
FENG Liming
2000
2000
CHN
CHN
153.19 58 149.49 6 366.68140.90/62,4-
Oddíl