ICF Canoe/Kayak Slalom Racing PreWorld Championships 2005

30.07.2005-31.07.2005   USD Troja
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. INDRUCH Tomáš 2000 CZE101.95 0 101.87 0 203.82 -
2. JEŽEK Stanislav 2000 CZE102.91 2 100.61 0 205.521.70/0,8-
3. BIERYT Krzysztof 2000 POL101.36 0 104.68 0 206.042.22/1,1-
4. PINKAVA Ondřej 2000 CZE104.10 0 102.94 0 207.043.22/1,6-
5. BENZIEN Jan 2000 GER103.35 0 102.70 2 208.054.23/2,1-
6. HOFFMANN Lukas 2000 GER103.95 0 104.47 0 208.424.60/2,3-
7. WIECZOREK Mariusz 2000 POL100.57 2 104.32 2 208.895.07/2,5-
8. WOJS Grzegorz 2000 POL102.18 2 101.44 4 209.625.80/2,8-
9. FINA Fulvio 2000 ITA105.64 2 103.76 0 211.407.58/3,7-
10. HAVLÍČEK Jan 2000 CZE104.06 0 109.92 0 213.9810.16/5,0-
11. GEBAS Vítězslav 2000 CZE104.14 4 104.12 2 214.2610.44/5,1-
12. CRANE Austin 2000 USA107.18 0 107.21 0 214.3910.57/5,2-
13. WIRSCHING Timo 2000 GER106.75 4 102.39 2 215.1411.32/5,6-
14. FUCHS Leopold 2000 AUT107.40 0 106.54 2 215.9412.12/5,9-
15. GABB Matthew 2000 AUS107.35 2 104.97 2 216.3212.50/6,1-
16. BETTGE Nico 2000 GER107.95 2 106.52 0 216.4712.65/6,2-
17. SUPOWICZ Krzystof 2000 POL106.68 2 103.97 4 216.6512.83/6,3-
18. KARÁSEK Petr 2000 CZE106.53 0 108.45 2 216.9813.16/6,5-
19. KILJANEK Grzegorz 2000 POL105.21 0 107.16 6 218.3714.55/7,1-
20. CARTWRIGHT James 2000 CAN106.35 4 106.56 2 218.9115.09/7,4-
21. MAŠEK Jan 2000 CZE110.37 4 105.62 0 219.9916.17/7,9-
22. MIHELIČ Marko 2000 SLO111.96 0 108.65 0 220.6116.79/8,2-
23. FRAKER Benn 2000 USA106.42 0 110.73 6 223.1519.33/9,5-
24. MARSHALL Adam 2000 GBR105.57 6 105.14 8 224.7120.89/10,2-
25. AMASON Erik 2000 USA110.00 2 112.12 2 226.1222.30/10,9-
26. BÁTIK Ján 2000 SVK109.00 6 109.23 2 226.2322.41/11,0-
27. KULOVEC Aljaž 2000 SLO110.79 6 108.74 2 227.5323.71/11,6-
28. GLUSHKOV Igor 2000 RUS114.45 2 111.16 0 227.6123.79/11,7-
29. UNGER Martin 2000 GER109.93 2 112.44 4 228.3724.55/12,0-
30. LARIMER Jeff 2000 USA112.98 4 108.72 4 229.7025.88/12,7-
31. GODDARD Daniel 2000 GBR106.73 4 111.07 8 229.8025.98/12,7-
32. RADMORE Colin 2000 GBR111.60 2 114.54 2 230.1426.32/12,9-
33. BONDAR Alexander 2000 RUS111.59 4 116.45 0 232.0428.22/13,8-
34. VOGTLIN Adrian 2000 SUI113.11 2 117.18 0 232.2928.47/14,0-
35. HANKINSON Ben 2000 AUS113.42 6 115.55 0 234.9731.15/15,3-
36. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE120.88 4 106.34 4 235.2231.40/15,4-
37. DRAXL Peter 2000 AUT116.80 4 112.80 4 237.6033.78/16,6-
38. KAZAK Aleksandr 2000 BLR114.38 0 120.68 4 239.0635.24/17,3-
39. FABRIS Christian 2000 AUS111.54 6 111.16 14 242.7038.88/19,1-
40. HEWITT Tom 2000 CAN117.05 4 117.77 4 242.8239.00/19,1-
41. LUKIN Alexej 2000 RUS119.41 4 121.04 0 244.4540.63/19,9-
42. DAL CORSO Giorgio 2000 ITA118.81 4 118.54 10 251.3547.53/23,3-
43. ARETA Odei 2000 ESP119.50 4 118.97 10 252.4748.65/23,9-
44. JASIČ Josef 2000 SVK140.80 4 126.03 4 274.8371.01/34,8-
45. MIKSA Marko 2000 CRO117.87 52 121.73 4 295.6091.78/45,0-
46. DALLA LIBERA Luca 2000 ITA118.03 0 124.56 56 298.5994.77/46,5-
47. SCOTT Toby 2000 GBR120.28 4 121.62 56 301.9098.08/48,1-
48. JUANIKORENA Igor 2000 ESP122.27 6 130.02 114 372.29168.47/82,7-
  JOVANOVIČ Goran 2000 YUG0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KRUMOV Zoran 2000 YUG0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl