3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu

31.05.2008   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.106.11 0 101.49 0 207.60 75
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.103.34 2 104.78 4 214.126.52/3,175
3.1/DMŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha108.32 2 108.83 4 223.1515.55/7,575
4.1/DSVLČEK Jan 1990 2+ USK Pha111.80 4 110.36 4 230.1622.56/10,968
5.2/DSJÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.106.58 8 110.34 10 234.9227.32/13,262
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy115.02 2 121.53 0 238.5530.95/14,957
7.3/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.117.85 4 115.21 2 239.0631.46/15,253
8.4/DSHERINK Jiří 1990 1 Olomouc116.17 6 118.97 4 245.1437.54/18,149
9. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov119.92 4 121.15 2 247.0739.47/19,049
10.1/VMŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.115.79 4 122.00 6 247.7940.19/19,446
11.5/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí113.41 0 132.61 2 248.0240.42/19,546
12.2/DMBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc118.01 4 120.49 8 250.5042.90/20,743
13. JANOUŠEK Milan 1988 2+ USK Pha119.30 0 132.64 2 253.9446.34/22,340
14. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa120.05 10 122.08 6 258.1350.53/24,337
15. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.134.31 4 117.70 6 262.0154.41/26,235
16. KUNA Alois 1988 2+ SK VS ČB122.08 0 142.06 8 272.1464.54/31,135
17. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK133.32 2 130.82 6 272.1464.54/31,133
18. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.131.15 4 135.87 2 273.0265.42/31,531
19. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus135.35 6 136.52 6 283.8776.27/36,729
20. DAWSON James 2000 NZL109.63 2 125.41 54 291.0483.44/40,20
21.6/DSMORKES Jan 1990 2+ KVS HK140.40 2 149.61 0 292.0184.41/40,727
22.1/ZSCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek156.42 6 131.89 2 296.3188.71/42,725
23. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn116.71 10 113.71 56 296.4288.82/42,823
24.3/DMŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy155.39 12 119.51 12 298.9091.30/44,023
25.4/DMHOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn129.42 14 156.42 8 307.84100.24/48,321
26. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.121.07 52 109.55 54 336.62129.02/62,119
27.5/DMPEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy152.22 54 154.20 8 368.42160.82/77,519
28.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava183.82 10 149.72 64 407.54199.94/96,317
29. KUŘINA Jiří 1985 2 SKVeselí172.79 66 170.86 18 427.65220.05/106,015
30.6/DMEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha189.35 10 220.03 16 435.38227.78/109,714
31. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek156.88 110 162.62 8 437.50229.90/110,713
32.7/DMZVERKA Petr 1993 3 Horš.Týn169.17 62 184.43 66 481.60274.00/132,012
33.7/DSVOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.195.11 108 187.61 12 502.72295.12/142,211
34.8/DSKOČÍ Martin 1991 3 Klášter.196.11 16 174.38 162 548.49340.89/164,210
35.9/DSHUNEŠ Karel 1990 2 KVS HK153.67 160 147.30 112 572.97365.37/176,09
36. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy158.03 2 203.64 258 621.67414.07/199,58
37.3/ZSBOTH Ondřej 1994 3 Horš.Týn207.04 212 171.59 158 748.63541.03/260,67
38.8/DMREJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK174.37 314 131.49 354 973.86 6
  HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  MATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.0.00 999 0.00 0 9999.99 0
  MÜLLER Vojta 1993 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 0 9999.99 0
Oddíl

Historie procházení