1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

25.05.2013   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha98.95 2 92.54 0 92.54 75
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.102.00 6 101.12 0 101.128.58/9,375
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.93 2 101.77 0 101.779.23/10,075
4.1/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.102.44 4 106.60 2 106.4413.90/15,075
5.2/DSROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha106.20 8 104.55 2 106.5514.01/15,168
6. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB119.02 150 106.28 2 108.2815.74/17,068
7.3/DSMATULA Roman 1996 1 USK Pha111.78 0 109.24 6 111.7819.24/20,868
8.1/U23PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy112.61 2 135.23 60 114.6122.07/23,868
9.2/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.113.76 2 111.42 4 115.4222.88/24,762
10.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV114.10 4 114.95 2 116.9524.41/26,457
11.3/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB113.08 4 127.36 58 117.0824.54/26,553
12.1/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha110.76 8 111.58 6 117.5825.04/27,149
13.3/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB121.75 4 114.24 4 118.2425.70/27,846
14.4/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja116.42 2 110.59 54 118.4225.88/28,043
15.2/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK114.43 4 125.50 2 118.4325.89/28,040
16.4/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.150.48 12 115.65 4 119.6527.11/29,337
17.5/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK126.60 2 113.80 6 119.8027.26/29,535
18.5/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov117.57 4 132.75 6 121.5729.03/31,433
19.3/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha116.19 6 132.05 4 122.1929.65/32,031
20.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov124.23 2 124.10 0 124.1031.56/34,129
21.4/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc113.99 54 116.62 8 124.6232.08/34,727
22.6/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha146.52 2 123.90 4 127.9035.36/38,225
23.5/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.126.84 154 132.97 4 136.9744.43/48,023
24.6/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB133.19 10 130.32 8 138.3245.78/49,521
25.4/U23ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy137.23 4 132.16 154 141.2348.69/52,619
26.7/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc139.07 6 134.79 106 145.0752.53/56,817
27.7/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov119.07 204 136.23 10 146.2353.69/58,015
28.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK151.53 12 143.26 4 147.2654.72/59,114
29.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.138.12 10 153.77 6 148.1255.58/60,113
30. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha145.04 8 146.86 50 153.0460.50/65,412
31.8/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.156.48 2 0.00 999 158.4865.94/71,311
32.3/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice152.11 14 143.81 56 166.1173.57/79,510
33.4/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha114.18 54 121.50 204 168.1875.64/81,79
34.8/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.155.74 56 162.05 10 172.0579.51/85,98
35. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB118.13 54 115.93 58 172.1379.59/86,07
36. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk133.01 54 124.87 200 187.0194.47/102,16
37.2/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice181.31 6 136.95 258 187.3194.77/102,45
38. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa133.15 102 184.07 8 192.0799.53/107,64
39.6/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.130.73 100 115.45 150 230.73138.19/149,33
40.7/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK183.77 62 184.46 256 245.77153.23/165,62
41.5/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB116.63 160 87.58 452 276.63184.09/198,91
42.5/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn150.42 356 179.28 208 387.28294.74/318,50
43.9/VMMILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec177.95 254 182.93 504 431.95339.41/366,80
44.10/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor154.74 358 202.07 254 456.07363.53/392,80
45.9/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK0.00 999 138.01 362 500.01407.47/440,30
 10/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl