Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků

23.06.2013   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha84.00 2 84.84 0 84.84 78
2.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB86.58 0 86.59 0 86.581.74/2,170
3.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB88.75 0 88.05 0 88.053.21/3,866
4. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB90.59 2 90.20 0 90.205.36/6,362
5.2/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB91.00 2 88.61 2 90.615.77/6,858
6.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha93.98 0 91.91 0 91.917.07/8,354
7. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn91.97 6 91.37 2 93.378.53/10,150
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy98.00 4 94.46 0 94.469.62/11,346
9.3/U23NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.93.31 2 96.82 0 95.3110.47/12,342
10.2/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn95.40 2 0.00 999 97.4012.56/14,838
11.1/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB105.03 4 100.24 0 100.2415.40/18,234
12.2/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice98.91 2 100.31 0 100.3115.47/18,230
13.3/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.105.42 0 101.14 0 101.1416.30/19,226
14.4/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn106.00 0 102.25 0 102.2517.41/20,522
15.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB110.45 0 103.57 0 103.5718.73/22,118
16.4/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy105.62 0 102.29 2 104.2919.45/22,914
17.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.07 158 104.35 0 104.3519.51/23,010
18.6/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn103.76 4 105.92 0 105.9221.08/24,89
19.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn106.00 4 106.95 2 108.9524.11/28,48
20.1/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn114.02 6 109.87 2 111.8727.03/31,97
21.4/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Dukla B.126.48 4 113.63 2 115.6330.79/36,36
22.5/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.137.78 4 118.66 0 118.6633.82/39,95
23.6/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy128.58 0 120.14 2 122.1437.30/44,04
24.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník126.51 2 0.00 999 128.5143.67/51,53
25.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň128.71 4 126.64 54 132.7147.87/56,42
26.1/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha134.29 6 133.69 4 137.6952.85/62,31
27.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy145.69 6 136.42 54 151.6966.85/78,80
28.2/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha155.09 54 150.25 2 152.2567.41/79,50
29.3/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha171.37 8 175.13 2 177.1392.29/108,80
  HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CEPEK Matěj 1998 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl