8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR

18.08.2019   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:50,34 00:47,75 00:47,75 75/128/0
2.2/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:50,83 00:50,59 00:50,592.84/5,968/0/141
3.3/U23COLLIN GEORGINA   9 AUSTRALIA00:52,60 00:51,36 00:51,363.61/7,60/0/0
4.4/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc00:51,80 00:51,39 00:51,393.64/7,662/0/129
5.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:51,72 00:51,65 00:51,653.90/8,257/0/117
6.6/U23DUPRAS PHENICIA   9 FRANCE00:51,46 00:52,19 00:52,194.44/9,30/0/0
7.1/U18ŠTEBLAJ ANA 2002 9 SLOVINSKO00:54,56 00:52,25 00:52,254.50/9,40/0/0
8.7/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:53,13 00:52,27 00:52,274.52/9,553/116/0
9.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:52,18 00:52,36 00:52,364.61/9,749/104/0
10. DREIER VALENTINA   9 AUSTRIA00:52,67 00:53,32 00:53,325.57/11,70/0/0
11.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:52,95 00:53,47 00:53,475.72/12,046/92/0
12.2/U18JANČAR ŽIVA 2002 9 SLOVINSKO00:53,28 00:55,94 00:55,948.19/17,20/0/0
13.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:51,74 00:58,16 00:58,1610.41/21,843/0/105
14. DURRANT ESME 2000 9 Nottingham Kayak Club00:54,27 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
14.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:53,87 00:52,34 00:52,344.59/9,640/80/0
15.8/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:53,99 00:52,53 00:52,534.78/10,037/68/0
16.9/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:55,42 00:54,38 00:54,386.63/13,935/0/93
17.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:55,66 00:54,63 00:54,636.88/14,433/0/81
18.10/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Boh.Pha00:54,97 01:35,17 01:35,1747.42/99,331/56/0
19.3/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:55,16 00:55,01 00:55,017.26/15,229/50/0
20.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:55,15 00:57,64 00:57,649.89/20,727/0/69
21.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:57,00 00:55,33 00:55,337.58/15,925/0/57
22.11/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:55,57 01:00,26 01:00,2612.51/26,223/44/0
23.5/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:55,64 01:11,68 01:11,6823.93/50,121/0/45
24.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:58,36 00:55,71 00:55,717.96/16,719/38/0
25. MARTINKOVÁ Blanka 1994 Kroměříž00:56,44 00:58,00 00:58,0010.25/21,517/0/39
26.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí00:56,54 00:56,56 00:56,568.82/18,515/0/33
27.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:57,37 00:58,24 00:58,2410.49/22,014/32/0
28.12/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha01:18,06 00:57,60 00:57,609.85/20,613/26/0
29.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:59,93 00:57,65 00:57,659.90/20,712/0/27
30.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:58,47 00:58,84 00:58,8411.09/23,211/0/21
31.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:59,16 00:59,56 00:59,5611.82/24,810/0/15
32.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:00,47 01:00,62 01:00,6212.87/27,09/0/9
33.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:00,89 01:45,07 01:45,0757.32/120,08/20/0
34.7/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK01:02,05 01:06,49 01:06,4918.74/39,27/0/3
35.8/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:02,54 01:19,82 01:19,8232.07/67,26/14/0
36.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:24,40 01:02,89 01:02,8915.14/31,75/8/0
37.13/U23CHMIEL KASIA 2000 9 Nottingham Kayak Club01:44,03 01:04,97 01:04,9717.22/36,10/0/0
38.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:06,52 01:09,50 01:09,5021.75/45,54/2/0
39.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:07,87 01:07,18 01:07,1819.43/40,73/0/2
40.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno01:08,35 01:07,26 01:07,2619.51/40,92/0/1
41.7/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.01:09,11 01:14,43 01:14,4326.68/55,91/1/0
42.5/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:10,56 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
43. DILAI MAGDALEN 1986 9 Nottingham Kayak Club01:13,15 01:36,77 01:36,7749.02/102,70/0/0
44.6/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc01:21,31 00:00,00 06:41,003953.25/8.279,10/0/0
45.1/U14GLOBOKAR SARA 2006 9 SLOVINSKO00:00,00 01:23,71 01:23,7135.96/75,30/0/0
46. SEED ELLIE 1996 9 Pinkston Panthers00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
47. ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
48. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
49. BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
50. ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
51. VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
52. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
Oddíl