8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR

18.08.2019   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:48,23 00:47,71 00:47,71 75/184/0
2. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:50,86 00:48,72 00:48,721.01/2,168/172/0
3.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:50,65 00:49,46 00:49,461.75/3,762/0/117
4. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:49,11 00:50,33 00:50,332.62/5,557/160/0
5. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:49,55 00:50,70 00:50,702.99/6,353/0/105
6. OBADIĆ Luka 1996 9 CRO Končar00:51,00 00:50,89 00:50,893.18/6,70/0/0
7.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc00:51,16 00:50,97 00:50,973.26/6,849/0/93
8. TOLIĆ Ivan 1996 9 CRO Končar00:50,86 00:51,13 00:51,133.42/7,20/0/0
9.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:49,84 00:51,15 00:51,153.44/7,246/148/0
10.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:51,21 00:51,60 00:51,603.89/8,243/0/81
11.1/U18OŠTRBENK MAJ 2002 9 Kajak kanu klub Čatež, Sloveni00:51,45 00:52,98 00:52,985.27/11,00/0/0
12. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:51,59 00:52,41 00:52,414.70/9,940/136/0
13.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:51,86 00:51,65 00:51,653.94/8,337/124/0
14.2/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:54,30 00:51,76 00:51,764.05/8,535/112/0
15. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:52,09 00:53,35 00:53,355.64/11,833/100/0
16. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:52,10 00:52,79 00:52,795.08/10,631/88/0
17.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:52,96 00:52,55 00:52,554.84/10,129/76/0
18.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:52,62 00:57,35 00:57,359.64/20,227/0/69
19.1/VHOHNJEC Tomislav 1979 9 CRO Končar00:54,50 00:53,20 00:53,205.49/11,50/0/0
20.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.00:53,36 00:00,00 06:45,003957.29/8.294,525/64/0
21.3/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:55,33 00:54,31 00:54,316.60/13,823/52/0
22.4/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:54,67 00:57,77 00:57,7710.06/21,121/0/63
22. ZONJIĆ Jadran 1996 9 CRO Končar00:57,02 00:54,67 00:54,676.96/14,60/0/0
24.4/DMSALAJ František 2004 2 Litovel00:55,31 00:55,28 00:55,287.57/15,919/0/57
25.5/DMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor00:55,44 00:56,37 00:56,378.66/18,217/40/0
26.3/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:55,87 00:56,02 00:56,028.31/17,415/34/0
27.6/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:57,46 00:56,59 00:56,598.88/18,614/0/51
28. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto00:57,14 00:56,81 00:56,819.10/19,113/28/0
29.7/DMSMADILO MAKS 2004 9 CRO Končar00:58,41 00:57,32 00:57,329.61/20,10/0/0
30.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:57,42 00:00,00 06:45,003957.29/8.294,512/0/45
31. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto00:59,60 00:58,08 00:58,0810.37/21,711/22/0
32.8/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel00:58,39 01:10,13 01:10,1322.42/47,010/0/39
33.5/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.00:58,45 00:58,89 00:58,8911.18/23,49/16/0
34.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha01:01,02 00:59,79 00:59,7912.08/25,38/10/0
35.9/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov00:59,80 01:19,51 01:19,5131.80/66,77/4/0
36.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:41,12 01:00,27 01:00,2712.56/26,36/0/33
37.10/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel01:01,40 01:00,73 01:00,7313.02/27,35/0/27
38.11/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.01:09,18 01:00,76 01:00,7613.05/27,44/3/0
39. CRESSER NICKY 1981 9 Nottingham Kayak Club01:06,56 01:00,86 01:00,8613.15/27,60/0/0
40.2/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel01:01,30 01:01,60 01:01,6013.89/29,13/0/21
41.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno01:03,13 01:01,38 01:01,3813.67/28,72/0/15
42.12/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:01,94 01:02,28 01:02,2814.58/30,61/0/9
43.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc01:02,56 00:00,00 06:41,003953.29/8.286,10/0/3
44.13/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.01:03,07 01:06,27 01:06,2718.56/38,90/2/0
45.4/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel01:03,67 01:06,63 01:06,6318.92/39,70/0/2
46.5/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 2 Pardub.01:09,33 01:09,94 01:09,9422.23/46,60/1/0
47.2/U18ŠTEBLAJ MARK 2004 9 SLOVINSKO01:11,26 01:21,95 01:21,9534.24/71,80/0/0
48.6/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov01:22,98 01:32,36 01:32,3644.65/93,60/0/0
49. CHLOUBA Luboš 1959 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 06:45,003957.29/8.294,50/0/0
50. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.29/8.294,50/0/0
51. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.29/8.294,50/0/0
52. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.29/8.294,50/0/0
53. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 06:45,003957.29/8.294,50/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:50,34 00:47,75 00:47,75 75/128/0
2.2/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:50,83 00:50,59 00:50,592.84/5,968/0/141
3.3/U23COLLIN GEORGINA   9 AUSTRALIA00:52,60 00:51,36 00:51,363.61/7,60/0/0
4.4/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc00:51,80 00:51,39 00:51,393.64/7,662/0/129
5.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:51,72 00:51,65 00:51,653.90/8,257/0/117
6.6/U23DUPRAS PHENICIA   9 FRANCE00:51,46 00:52,19 00:52,194.44/9,30/0/0
7.1/U18ŠTEBLAJ ANA 2002 9 SLOVINSKO00:54,56 00:52,25 00:52,254.50/9,40/0/0
8.7/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:53,13 00:52,27 00:52,274.52/9,553/116/0
9.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:52,18 00:52,36 00:52,364.61/9,749/104/0
10. DREIER VALENTINA   9 AUSTRIA00:52,67 00:53,32 00:53,325.57/11,70/0/0
11.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:52,95 00:53,47 00:53,475.72/12,046/92/0
12.2/U18JANČAR ŽIVA 2002 9 SLOVINSKO00:53,28 00:55,94 00:55,948.19/17,20/0/0
13.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:51,74 00:58,16 00:58,1610.41/21,843/0/105
14. DURRANT ESME 2000 9 Nottingham Kayak Club00:54,27 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
14.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:53,87 00:52,34 00:52,344.59/9,640/80/0
15.8/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:53,99 00:52,53 00:52,534.78/10,037/68/0
16.9/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:55,42 00:54,38 00:54,386.63/13,935/0/93
17.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:55,66 00:54,63 00:54,636.88/14,433/0/81
18.10/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Boh.Pha00:54,97 01:35,17 01:35,1747.42/99,331/56/0
19.3/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:55,16 00:55,01 00:55,017.26/15,229/50/0
20.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:55,15 00:57,64 00:57,649.89/20,727/0/69
21.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:57,00 00:55,33 00:55,337.58/15,925/0/57
22.11/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:55,57 01:00,26 01:00,2612.51/26,223/44/0
23.5/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:55,64 01:11,68 01:11,6823.93/50,121/0/45
24.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:58,36 00:55,71 00:55,717.96/16,719/38/0
25. MARTINKOVÁ Blanka 1994 Kroměříž00:56,44 00:58,00 00:58,0010.25/21,517/0/39
26.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí00:56,54 00:56,56 00:56,568.82/18,515/0/33
27.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:57,37 00:58,24 00:58,2410.49/22,014/32/0
28.12/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha01:18,06 00:57,60 00:57,609.85/20,613/26/0
29.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:59,93 00:57,65 00:57,659.90/20,712/0/27
30.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:58,47 00:58,84 00:58,8411.09/23,211/0/21
31.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:59,16 00:59,56 00:59,5611.82/24,810/0/15
32.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:00,47 01:00,62 01:00,6212.87/27,09/0/9
33.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:00,89 01:45,07 01:45,0757.32/120,08/20/0
34.7/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK01:02,05 01:06,49 01:06,4918.74/39,27/0/3
35.8/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:02,54 01:19,82 01:19,8232.07/67,26/14/0
36.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:24,40 01:02,89 01:02,8915.14/31,75/8/0
37.13/U23CHMIEL KASIA 2000 9 Nottingham Kayak Club01:44,03 01:04,97 01:04,9717.22/36,10/0/0
38.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:06,52 01:09,50 01:09,5021.75/45,54/2/0
39.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:07,87 01:07,18 01:07,1819.43/40,73/0/2
40.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno01:08,35 01:07,26 01:07,2619.51/40,92/0/1
41.7/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.01:09,11 01:14,43 01:14,4326.68/55,91/1/0
42.5/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.01:10,56 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
43. DILAI MAGDALEN 1986 9 Nottingham Kayak Club01:13,15 01:36,77 01:36,7749.02/102,70/0/0
44.6/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc01:21,31 00:00,00 06:41,003953.25/8.279,10/0/0
45.1/U14GLOBOKAR SARA 2006 9 SLOVINSKO00:00,00 01:23,71 01:23,7135.96/75,30/0/0
46. SEED ELLIE 1996 9 Pinkston Panthers00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
47. ŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
48. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
49. BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
50. ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
51. VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0
52. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003957.25/8.287,40/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. OVEN SIMON 1993 9 SLOVINSKO00:46,80 00:43,97 00:43,97 0/0/0
2.1/U23URANKAR ANŽE 1997 9 SLOVINSKO00:46,57 00:44,56 00:44,560.59/1,30/0/0
3.2/U23BAROUH MAXENCE   9 FRANCE00:44,16 00:44,63 00:44,630.66/1,50/0/0
4. FRANČEŠKIN MAKS 1992 9 SLOVINSKO00:44,99 00:44,73 00:44,730.76/1,70/0/0
5.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:47,02 00:44,80 00:44,800.83/1,975/224/0
6.4/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:46,03 00:45,01 00:45,011.04/2,468/212/0
7. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:45,98 00:45,38 00:45,381.41/3,262/0/193
8. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:44,95 00:45,62 00:45,621.65/3,857/0/181
9.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:46,84 00:46,20 00:46,202.23/5,153/0/169
10.5/U23NOVAK TIM 1997 9 SLOVINSKO00:47,63 00:46,54 00:46,542.57/5,80/0/0
11.1/U18OŠTRBENK VID 2001 9 Kajak kanu klub Čatež, Sloveni00:45,98 00:46,66 00:46,662.69/6,10/0/0
12. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,55 00:46,96 00:46,962.99/6,849/0/157
13. ŠRÁMEK Jonatan 1994 2 Olomouc00:46,69 00:47,78 00:47,783.81/8,746/0/145
14.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:47,10 00:47,96 00:47,963.99/9,143/0/133
15.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:46,33 00:48,09 00:48,094.12/9,440/0/121
16.6/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:46,99 00:48,42 00:48,424.45/10,137/200/0
17.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:47,27 00:46,43 00:46,432.46/5,635/188/0
18.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:47,22 00:48,66 00:48,664.69/10,733/176/0
19.3/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:47,67 00:52,39 00:52,398.42/19,131/164/0
20. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:47,70 00:48,05 00:48,054.08/9,329/152/0
21.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:48,50 00:47,89 00:47,893.92/8,927/0/109
22. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:47,91 00:49,74 00:49,745.77/13,125/0/103
23.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:48,11 00:51,04 00:51,047.07/16,123/0/97
24.4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:48,39 00:50,57 00:50,576.61/15,021/140/0
25.5/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha01:01,25 00:48,42 00:48,424.45/10,119/128/0
26.8/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:58,28 00:48,54 00:48,544.57/10,417/122/0
27.2/U18NOVAK URBAN   9 SLOVINSKO00:48,88 00:48,67 00:48,674.70/10,70/0/0
28.9/U23SHEPPY ALEX 1998 9 Devizes Canoe Club00:49,18 00:49,83 00:49,835.86/13,30/0/0
29.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:49,40 00:49,25 00:49,255.28/12,015/0/91
30. CRESSER NICKY 1981 9 Nottingham Kayak Club00:49,39 00:49,60 00:49,605.63/12,80/0/0
30.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:50,44 00:49,39 00:49,395.42/12,314/116/0
32. ZLATAROV ALEKSANDAR   9 KK ILINDEN 90, SKOPJE, MACEDON00:49,63 00:49,44 00:49,445.47/12,40/0/0
33. SPASIKJ LJUBOMIR   9 KKK ARKA-BOREC VELES, MACEDONI00:49,65 00:50,44 00:50,446.47/14,70/0/0
34.3/U18MACKIC DUSAN 2001 9 BOSNA00:51,00 00:49,80 00:49,805.83/13,30/0/0
35. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:50,66 00:49,85 00:49,855.88/13,413/110/0
36.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:49,97 00:50,01 00:50,016.04/13,712/0/85
37.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:50,72 00:52,16 00:52,168.19/18,611/0/79
38.10/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:50,78 00:51,79 00:51,797.82/17,810/104/0
39.5/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:50,85 00:53,52 00:53,529.55/21,79/0/73
40. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:50,92 00:51,56 00:51,567.60/17,38/98/0
41.4/U18HUGHES RYAN 2003 9 AUSTRALIA00:51,05 00:52,01 00:52,018.04/18,30/0/0
42.11/U23CIVICO JACK 1997 9 Pennine Canoe Club00:57,81 00:51,14 00:51,147.17/16,30/0/0
43.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:53,43 00:51,56 00:51,567.59/17,37/0/67
44.6/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:51,70 01:28,01 01:28,0144.04/100,26/0/61
45.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:52,43 00:54,74 00:54,7410.77/24,55/92/0
46.7/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk00:52,86 00:56,74 00:56,7412.77/29,04/0/55
47. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:53,18 00:53,56 00:53,569.59/21,83/0/49
48.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:53,20 00:55,09 00:55,0911.12/25,32/86/0
49.7/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:53,28 01:16,94 01:16,9432.97/75,01/80/0
50.8/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:53,47 00:59,83 00:59,8315.86/36,10/74/0
51.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:57,37 00:53,92 00:53,929.95/22,60/0/43
52. BEEVERS JOE 1993 9 Nottingham Kayak Club00:57,48 00:54,05 00:54,0510.08/22,90/0/0
53.9/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:54,36 00:56,54 00:56,5412.57/28,60/68/0
54.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:54,43 00:54,42 00:54,4210.45/23,80/62/0
55.10/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:55,44 00:54,69 00:54,6910.72/24,40/0/37
56.1/U14KUPSCH TJAS TIL 2005 9 SLOVINSKO00:55,13 00:54,71 00:54,7110.74/24,40/0/0
57. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž00:55,27 01:01,26 01:01,2617.29/39,30/0/31
58.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:55,53 01:03,18 01:03,1819.21/43,70/0/25
59.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:55,62 01:13,93 01:13,9329.96/68,10/0/19
60.5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:55,93 00:57,30 00:57,3013.33/30,30/56/0
61.6/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:57,99 00:56,07 00:56,0712.10/27,50/50/0
62.2/VMVRBATA Jaroslav 1975 2 Pardub.01:12,23 00:57,09 00:57,0913.12/29,80/44/0
63.7/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:58,89 00:57,15 00:57,1513.18/30,00/0/13
64.3/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.00:57,38 00:00,00 06:41,003957.03/8.999,40/38/0
65.8/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:57,41 00:59,50 00:59,5015.53/35,30/0/7
66.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,47 01:04,97 01:04,9721.00/47,80/0/6
67.12/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:57,76 00:59,56 00:59,5615.59/35,50/32/0
68.13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:57,84 00:58,72 00:58,7214.75/33,50/26/0
69. CINKO Radek 1993 2 Pardub.00:57,98 01:49,87 01:49,8765.90/149,90/20/0
70.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:58,23 01:14,49 01:14,4930.52/69,40/14/0
71.14/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno01:13,43 00:58,28 00:58,2814.32/32,60/0/5
72.8/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:59,64 01:01,35 01:01,3517.38/39,50/8/0
73.9/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.00:59,87 01:02,51 01:02,5118.54/42,20/2/0
74.15/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:00,17 01:01,10 01:01,1017.13/39,00/0/4
75.10/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel02:49,22 01:00,30 01:00,3016.33/37,10/0/3
76.9/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:00,71 01:01,56 01:01,5617.60/40,00/0/2
77.16/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:01,15 01:10,53 01:10,5326.56/60,40/1/0
78.17/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:12,08 01:02,03 01:02,0318.06/41,10/0/1
79.2/U14SINGLETON HUW 2006 9 Nottingham Kayak Club01:21,20 01:02,60 01:02,6018.63/42,40/0/0
80.18/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:15,63 01:02,84 01:02,8418.87/42,90/0/0
81.3/U14VINKOVIC GASPER 2005 9 SLOVINSKO01:07,56 01:04,02 01:04,0220.05/45,60/0/0
82.4/U14BUTLER ED 2005 9 Nottingham Kayak Club01:04,65 01:54,94 01:54,9470.97/161,40/0/0
83. ENOCH JOE 2006 9 Nottingham Kayak Club00:00,00 00:00,00 06:41,003957.03/8.999,40/0/0
84. MARJANOVIC MARKO   9 KK DRINA - BAJINA BAŠTA, SERBI00:00,00 00:00,00 06:45,003961.03/9.008,50/0/0
85. KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003961.03/9.008,50/0/0
86. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 06:45,003961.03/9.008,50/0/0
87. ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003961.03/9.008,50/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:54,77 00:54,38 00:54,38 75/0/85
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:55,56 00:54,48 00:54,480.10/0,268/55/0
3.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc01:02,16 00:56,93 00:56,932.55/4,762/0/73
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:57,07 00:57,37 00:57,372.99/5,557/0/61
5.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:57,26 00:58,52 00:58,524.14/7,653/0/49
6. GRŽIN Alba Zoe 1996 9 CRO Končar00:57,85 00:58,56 00:58,564.19/7,70/0/0
7.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:02,18 00:58,62 00:58,624.24/7,849/43/0
8.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:00,96 00:59,85 00:59,855.47/10,146/0/37
9.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:00,67 01:00,09 01:00,095.71/10,543/31/0
10.4/U23WILSON MADISON 1999 9 AUSTRALIA01:00,14 01:04,44 01:04,4410.06/18,50/0/0
11.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:04,28 01:00,81 01:00,816.43/11,840/0/31
12.3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:02,26 01:37,75 01:37,7543.37/79,837/19/0
13.4/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:22,41 01:06,50 01:06,5012.12/22,335/7/0
14.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:07,27 01:08,32 01:08,3213.94/25,633/0/25
15.5/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc01:07,94 01:51,19 01:51,1956.81/104,531/0/19
16.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:08,70 01:21,85 01:21,8527.47/50,529/0/13
17.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:16,16 01:16,98 01:16,9822.60/41,627/0/7
18.6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:40,36 01:16,75 01:16,7522.37/41,125/1/0
19.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 01:24,55 01:24,5530.17/55,523/0/1
20. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 06:45,003950.62/7.264,80/0/0
21. PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003950.62/7.264,80/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,61 00:47,57 00:47,57 75/0/91
2. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:50,24 00:49,75 00:49,752.17/4,668/128/0
3. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:49,82 00:49,79 00:49,792.21/4,662/116/0
4.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:49,74 00:49,93 00:49,932.35/4,957/104/79
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Boh.Pha
Litovel
00:49,94 00:49,99 00:49,992.41/5,153/92/67
6. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:49,40 00:51,72 00:51,724.14/8,749/80/0
7.3/U23NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,67 00:51,76 00:51,764.18/8,846/0/55
8.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,22 00:52,74 00:52,745.16/10,843/0/43
9. OBADIĆ Luka
TOLIĆ Ivan
1996
1996
9 CRO Končar
CRO Končar
00:49,37 00:56,68 00:56,689.10/19,10/0/0
10.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,45 00:51,49 00:51,493.91/8,240/68/0
11. TATÍČEK Miroslav
PISCHEK Jan
1985
1977
2 Pardub.
Pardub.
00:52,63 00:51,52 00:51,523.94/8,337/56/0
12.1/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
00:51,87 00:52,04 00:52,044.46/9,435/0/31
13.2/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
00:53,22 00:51,88 00:51,884.30/9,033/44/19
14.4/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,54 00:54,12 00:54,126.54/13,731/32/0
15.2/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:53,46 00:57,78 00:57,7810.20/21,429/0/13
16.5/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
00:56,60 00:54,45 00:54,456.87/14,427/26/0
17. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:56,51 00:56,56 00:56,568.98/18,925/20/0
18.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra
WALTER David
2001
2001
2 Olomouc
Šumperk
00:00,00 00:59,28 00:59,2811.71/24,623/0/7
19.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
01:02,45 00:59,33 00:59,3311.75/24,721/14/0
20.4/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
01:01,57 00:59,84 00:59,8412.26/25,819/0/1
21.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
01:04,56 01:10,28 01:10,2822.71/47,717/8/0
22.3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:18,14 01:06,24 01:06,2418.66/39,215/2/0
23.2/ZSBEIER Alva
FLORIÁN Jindřich
2005
2006
2 Trutnov
Trutnov
01:17,34 00:00,00 06:45,003957.42/8.317,414/1/0
24. HOCHSCHORNER Peter
HOCHSCHORNER Pavol
1979
1979
9 SVK
SVK
00:00,00 00:00,00 06:45,003957.42/8.317,40/0/0
25. VAŇKOVÁ Klára
VANĚK Matěj
2001
2004
2 VS Tábor
VS Tábor
00:00,00 00:00,00 06:45,003957.42/8.317,40/0/0
Oddíl