2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

01.06.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha87.97 0 86.80 0 86.80 75
2. JEŽEK STANISLAV 1976 MT USK Pha87.24 2 86.10 2 88.101.30/1,575
3. ROHAN LUKÁŠ 1995 1 USK Pha88.37 0 92.13 54 88.371.57/1,875
4. BUSTA JAN 1989 1 USK Pha90.09 4 89.24 0 89.242.44/2,875
5. MAŠEK JAN 1978 1 USK Pha88.68 4 89.45 2 91.454.65/5,475
6. JÁNĚ MICHAL 1986 1 Dukla B.89.54 2 102.74 56 91.544.74/5,575
7. RAK TOMÁŠ 1989 MT Dukla B.92.47 4 89.67 2 91.674.87/5,675
8. ŘÍHA MARTIN 1992 1 USK Pha93.46 6 91.31 2 93.316.51/7,575
9. POSPÍCHAL RADEK 1994 2+ SKVS ČB94.19 0 115.58 108 94.197.39/8,575
10. JORDÁN FRANTIŠEK 1991 1 Dukla B.92.20 2 88.20 8 94.207.40/8,568
11. MRÚZEK JAKUB 1995 1 Dukla B.93.13 2 93.35 2 95.138.33/9,668
12. CHALOUPKA VÁCLAV 1998 2+ Olomouc98.06 4 92.41 4 96.419.61/11,168
13. PŘÍHODA MATOUŠ 1998 2+ USK Pha97.69 0 99.72 54 97.6910.89/12,562
14. MALÝ VOJTĚCH 1986 1 USK Pha97.18 2 96.27 6 99.1812.38/14,357
15. KUNA ALOIS 1988 1 SKVS ČB98.29 2 97.67 2 99.6712.87/14,857
16. VĚTROVSKÝ JAN 1997 2+ USK Pha97.88 2 94.16 6 99.8813.08/15,157
17. MATULA ROMAN 1996 1 Roudnice100.28 0 101.64 2 100.2813.48/15,553
18. KREJČÍ KAREL 1972 2+ SKVS ČB98.62 2 102.28 0 100.6213.82/15,953
19. LERCH ADAM 1998 2+ Klášter.101.02 2 110.06 56 103.0216.22/18,749
20. HEGER VOJTĚCH 2000 2 KVS HK107.35 2 103.93 0 103.9317.13/19,746
21. KVAPIL MARTIN 1976 2+ Sláv.KV99.98 4 102.16 2 103.9817.18/19,843
22. SUCHÝ MATĚJ 1986 2+ Dukla B.100.20 4 102.07 4 104.2017.40/20,040
23. FUSEK RADOMÍR 1990 2+ Val.Mez.100.30 4 0.00 999 104.3017.50/20,237
24. LHOTA MATYÁŠ 1999 2 USK Pha98.56 6 97.29 12 104.5617.76/20,535
25. CHOD DAVID 1982 2 Blovice104.86 0 105.72 4 104.8618.06/20,833
26. HEGER TOMÁŠ 1998 2+ Dukla B.105.22 0 104.01 6 105.2218.42/21,231
27. NOVOTNÝ JAN 1998 2 Olomouc104.98 2 99.83 6 105.8319.03/21,929
28. KUNA VÁCLAV 1998 2 SKVS ČB107.23 4 104.78 2 106.7819.98/23,027
29. KUČERA TOMÁŠ 1970 2+ RK Troja107.73 0 112.45 6 107.7320.93/24,125
30. WEBER OLDŘICH 1987 2 SKVS ČB105.72 56 103.81 4 107.8121.01/24,223
31. CEPEK MATĚJ 1998 2 SKVS ČB104.67 8 105.49 4 109.4922.69/26,121
32. ZÁTOPEK VLADIMÍR 1995 2 Val.Mez.126.53 4 109.91 0 109.9123.11/26,619
33. PEXA JAKUB 1994 1 USK Pha100.65 10 100.79 10 110.6523.85/27,517
34. ŠRÁMEK MICHAL 1982 2 Č.Lípa112.19 2 118.88 104 114.1927.39/31,617
35. KAMINSKÝ JAN 1999 2 Val.Mez.123.44 2 112.23 2 114.2327.43/31,615
36. BUCHNAR VLADIMÍR 1976 2+ S.Žižkov114.89 0 117.38 12 114.8928.09/32,414
37. ZIMA TOMÁŠ 2000 2 Roudnice116.79 4 150.58 0 120.7933.99/39,213
38. PŘIKRYL MATĚJ 1999 3 Rájec125.61 54 121.40 4 125.4038.60/44,512
39. MÍKA VIKTOR 1977 2+ S.Žižkov120.84 8 111.12 156 128.8442.04/48,411
40. ŠEBA PATRIK 1992 3 Kralupy150.53 62 125.39 8 133.3946.59/53,710
41. MILLER JAN 1997 2 Turnov115.04 358 142.96 10 152.9666.16/76,29
42. WENDL MILOSLAV 1978 2 Horš.Týn150.74 12 0.00 999 162.7475.94/87,58
43. VLČNOVSKÝ VILÉM 1994 2+ SKVS ČB99.31 102 111.17 52 163.1776.37/88,07
44. PRCHLÍK JIŘÍ 1978 3 L.Tábor153.58 56 136.84 60 196.84110.04/126,86
45. WENDL DENIS 2000 3 Horš.Týn148.58 62 124.56 156 210.58123.78/142,65
46. FRANEK JAKUB 1995 2 Val.Mez.113.70 106 104.56 252 219.70132.90/153,14
  SVOBODA ADAM 1994 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
Oddíl