| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | 112 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + PEU CUP + 8.ČPJ | Areál Lídy Polesné | K1M sjezd | 12. | 4.46 | 10,4 | ČP/OČ/OM 0/0/0 |
|
| 29.08.2026 | 111 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + PEU CUP + MČR veteránů + 7.ČPJ | Areál Lídy Polesné | K1M sjezd | 11. | 3.06 | 7,1 | ČP/OČ/OM 0/0/0 |
|
| 03.05.2026 | 36 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 4.ČPJ v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M sjezd | ČP/OČ/OM 0/0/0 |
||||
| 02.05.2026 | 34 5. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu + 4.ČPJ v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M sjezd | 8. | 3.19 | 7,5 | ČP/OČ/OM 0/0/0 |
|
| 09.08.2020 | 111 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři | USD České Vrbné | K1M sjezd | 21. | 4.31 | 9,7 | ČP/OČ/OM 0/0/0 |
|
| 08.08.2020 | 108 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP | USD České Vrbné | K1M sjezd | 25. | 5.44 | 12,1 | ČP/OČ/OM 0/0/0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 |
| LAMERS IVO | sp 112 30.08.26 | sp 111 29.08.26 | sp 34 02.05.26 | sj 108 08.08.20 |
| pořadí | 12. | 11. | 8. | 25. |
| odstup % | 10,4 | 7,1 | 7,5 | 12,1 |
| % poražených soupeřů | 89,1 | 90,1 | 92,2 | 76,2 |
| pořadí | 2020 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 25.0 | 10.3 | 14.0 |
| medián | 25 | 11 | 11 |
| modus | 25 | 8 | 8 |
| počet závodů | 1 | 3 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 12,1 | 8,3 | 9,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 76,2 | 90,5 | 86,9 |
| LAMERS IVO | sp 111 29.08.26 | sp 34 02.05.26 |
| pořadí | 11. | 8. |
| odstup % | 7,1 | 7,5 |
| % poražených soupeřů | 90,1 | 92,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 9.5 | 9.5 |
| medián | 8 | 8 |
| modus | 8 | 8 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,3 | 7,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 91,2 | 91,2 |
| LAMERS IVO | sp 112 30.08.26 | sp 111 29.08.26 | sp 34 02.05.26 | sj 111 09.08.20 | sj 108 08.08.20 |
| pořadí | 12. | 11. | 8. | 21. | 25. |
| odstup % | 10,4 | 7,1 | 7,5 | 9,7 | 12,1 |
| % poražených soupeřů | 89,1 | 90,1 | 92,2 | 80,2 | 76,2 |
| pořadí | 2020 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 23.0 | 10.3 | 15.4 |
| medián | 21 | 11 | 12 |
| modus | 21 | 8 | 8 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,9 | 8,3 | 9,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 78,2 | 90,5 | 85,6 |
| LAMERS IVO | sp 112 30.08.26 | sp 111 29.08.26 |
| pořadí | 12. | 11. |
| odstup % | 10,4 | 7,1 |
| % poražených soupeřů | 89,1 | 90,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 11.5 |
| medián | 11 | 11 |
| modus | 11 | 11 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 8,7 | 8,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 89,6 | 89,6 |
| LAMERS IVO | sp 112 30.08.26 | sp 111 29.08.26 | sp 34 02.05.26 | sj 111 09.08.20 | sj 108 08.08.20 |
| pořadí | 12. | 11. | 8. | 21. | 25. |
| odstup % | 10,4 | 7,1 | 7,5 | 9,7 | 12,1 |
| % poražených soupeřů | 89,1 | 90,1 | 92,2 | 80,2 | 76,2 |
| pořadí | 2020 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 23.0 | 10.3 | 15.4 |
| medián | 21 | 11 | 12 |
| modus | 21 | 8 | 8 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,9 | 8,3 | 9,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 78,2 | 90,5 | 85,6 |