| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 57. | 13.14 | 15,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
86. | 11.59 | 32,2 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final junior |
4. | 3.06 | 3,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
22. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
28. | 3.69 | 6,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
4. | 2.73 | 3,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
4. | 2.22 | 2,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 105. | 21.67 | 25,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | 36. | 0.45 | 0,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
112. | 15.89 | 35,1 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
32. | 54.69 | 120,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
31. | 3.38 | 7,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
34. | 11.30 | 14,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
38. | 4.35 | 8,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
38. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
40. | 18.05 | 21,7 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | - | ||||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
3. | 3/DM | 5.56 | 5,8 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
4. | 4/DM | 3.68 | 3,5 | - |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 31. | 62.48 | 64,0 | - | ||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
64. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
120. | 77.19 | 85,1 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 2 |
49. | 17.14 | 18,5 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
7. | 9.46 | 10,0 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
4. | 3.54 | 3,5 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | MX1 slalom cross junior |
27. | 49.27 | 97,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 16 |
| DUDA Filip | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 0 24.05.24 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 86. | 57. | 6. | 9. | 4. | 112. | 105. | 34. | 40. | 3. | 4. | 31. | 49. | 120. | 7. | 4. |
| odstup % | 32,2 | 15,5 | 2,8 | 3,1 | 3,5 | 35,1 | 25,5 | 14,0 | 21,7 | 5,8 | 3,5 | 64,0 | 18,5 | 85,1 | 10,0 | 3,5 |
| % poražených soupeřů | 33,6 | 54,8 | 94,5 | 72,4 | 72,7 | 27,9 | 31,6 | 45,9 | 46,6 | 97,3 | 96,1 | 61,0 | 52,9 | 11,2 | 87,0 | 93,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 45.0 | 12.7 | 72.8 | 32.4 | 41.9 |
| medián | 7 | 4 | 40 | 9 | 31 |
| modus | 4 | 3 | 34 | 4 | 4 |
| počet závodů | 4 | 3 | 4 | 5 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,3 | 24,4 | 24,1 | 11,4 | 21,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 61,2 | 84,8 | 38,0 | 65,6 | 61,2 |
| počet jízd | 8 | 6 | 8 | 10 | 32 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 3 100,0% | 2 50,0% | 2 40,0% | 9 56,3% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 3 50,0% | 4 50,0% | 5 50,0% | 16 50,0% |
| DUDA Filip | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 22. | 28. | 36. | 32. | 31. | 38. | 38. | 64. | 27. |
| odstup % | 82,1 | 6,9 | 0,7 | 120,7 | 7,9 | 91,7 | 8,6 | 77,0 | 97,1 |
| % poražených soupeřů | 72,4 | 64,5 | 53,3 | 29,5 | 31,8 | 55,4 | 55,4 | 18,2 | 36,6 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 45.5 | 35.0 | 25.0 | 35.1 |
| medián | 27 | 36 | 22 | 32 |
| modus | 27 | 38 | 22 | 38 |
| počet závodů | 2 | 5 | 2 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 87,1 | 45,9 | 44,5 | 54,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,4 | 45,1 | 68,5 | 46,3 |
| počet jízd | 4 | 10 | 4 | 18 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 5 100,0% | 2 100,0% | 9 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 10 100,0% | 4 100,0% | 18 100,0% |