Junek Vojtěch, 2011

Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.registrační číslo: 011037
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 18. 2/DM 8.309,0OČ
121
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 21. 3/DM 9.089,9OČ
127
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 105. 28/DM 40.3849,7NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 99. 26/DM 31.1941,2NKZ
0
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 75. 33/DM 27.4329,4-
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 83. 19/DM 28.8133,1OČ
74
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 81. 20/DM 24.7227,6OČ
91
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 26. 8/DM 12.9815,5OČ
164
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 44. 14/DM 15.1216,9OČ
106
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
40.   28.3934,9-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
20. 20/DM 37.2941,2-
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 36. 14/DM 10.6615,6OČ
163
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 9. 5/DM 4.735,8OČ
207
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 30. 7/DM 10.4212,9OČ
139
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 84. 25/DM 35.6840,7NKZ
0
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 105. 31/DM 46.2354,7NKZ
0
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 29. 7/DM 15.9319,9OČ
100
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 29. 9/DM 14.9116,6OČ
133
31.05.2026 56 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 112. 31/DM 95.33100,4NKZ
0
30.05.2026 55 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 105. 28/DM 68.5366,8NKZ
0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 41. 15/DM 16.7025,0OČ
69
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 43. 15/DM 12.6018,2OČ
106
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 16.   12.5517,9OČ
120
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 17.   12.6015,2OČ
133
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 16. 1/ZS 10.5012,0OČ
100
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 18. 2/ZS 13.0014,1OČ
124
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 14. 2/ZS 11.5011,7OČ
92
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 10. 1/ZS 9.509,7OČ
121
07.09.2025 124 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátu + 5.ČPž USD Roztoky C1M sjezd 23. 19/ZS 18.8843,9OČ/OM
0/0
07.09.2025 124 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátu + 5.ČPž USD Roztoky K1M sjezd 20. 17/ZS 12.7432,1OČ/OM
9/0
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky K1M slalom 40. 29/ZS 27.2826,6-
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 106. 13/ZS 38.7143,4OČ
40
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 112. 13/ZS 52.0356,1OČ
34
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 67. 16/ZS 23.8228,1OČ
62
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 68. 14/ZS 20.6023,4OČ
76
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 91.   37.0444,8OČ
50
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 93.   26.4936,1OČ
61
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 22. 19/ZS 21.4622,0OČ/OM
56/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 17. 16/ZS 19.9021,7OČ/OM
63/0
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 68. 12/ZS 27.8532,3OČ
59
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 67. 11/ZS 25.3830,3OČ
58
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 25. 21/ZS 40.3343,3OČ/OM
24/0
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 26. 22/ZS 21.6224,1OČ/OM
51/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 20. 18/ZS 39.9846,3OČ/OM
26/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 21/ZS 23.9827,9OČ/OM
54/0
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 36. 11/ZS 31.0034,4OČ
17
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 76. 16/ZS 27.9035,1OČ
57
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom     OČ
0
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom     OČ
0
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 21. 19/ZS 33.6937,2OČ/OM
22/0
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 34. 29/ZS 29.1433,2OČ/OM
39/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 23. 22/ZS 22.7224,7OČ/OM
20/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 22. 20/ZS 14.1716,2OČ/OM
51/0
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 31. 13/ZS 30.8035,9OČ
13
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 36. 15/ZS 18.7023,3OČ
40
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 32. 12/ZS 23.5027,1OČ
21
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 43. 15/ZS 21.7028,6OČ
42
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 30. 6/ZS 41.9035,1OČ
8
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 42. 5/ZS 33.0030,2OČ
40
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 35. 5/ZS 34.0030,9OČ
17
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 51. 7/ZS 25.3023,9OČ
44
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 29. 8/ZS 20.8725,5OČ
18
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 59. 13/ZS 21.8129,2OČ
56
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 48. 12/ZS 27.9737,9OČ
19
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 48. 7/ZS 17.6624,7OČ
77
08.09.2024 131 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. Český pohár žáků ve sjezdu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 33. 23/ZS 17.0037,1-
08.09.2024 131 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. + 5. Český pohár žáků ve sjezdu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 45. 36/ZS 15.8540,6-
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 37. 30/ZS 34.7834,5-
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 75. 19/ZS 34.4036,2OČ
17
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 97. 24/ZS 27.3831,1OČ
56
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 75. 20/ZS 31.0832,0OČ
20
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 124. 32/ZS 30.0434,0OČ
46
11.08.2024 112 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) K1M slalom 48. 42/ZS 25.9226,6OČ/OM
28/0
11.08.2024 112 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) C1M slalom 37. 30/ZS 27.2324,7OČ/OM
12/0
10.08.2024 111 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) K1M slalom 46. 41/ZS 32.0039,1OČ/OM
31/0
10.08.2024 111 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech - horní trať USD Veltrusy (horní část tratě) C1M slalom 32. 26/ZS 37.9641,4OČ/OM
16/0
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 49. 8/ZS 33.1638,6OČ
18
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 82. 13/ZS 24.1729,8OČ
61
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 106. 16/ZS 31.7038,6OČ
54
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 56. 10/ZS 31.4334,9OČ
25
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1M slalom 54. 43/ZS 31.4843,7OČ/OM
34/0
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1M slalom 51. 38/ZS 80.7499,3OČ/OM
6/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1M slalom 62. 46/ZS 47.3462,2OČ/OM
29/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1M slalom 37. 30/ZS 36.5442,5OČ/OM
19/0
16.06.2024 84 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom     OČ
0
16.06.2024 84 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom     OČ
0
15.06.2024 83 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom 23.   47.4749,1OČ
9
15.06.2024 83 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 86.   39.6944,9OČ
25
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom     OČ
8
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
53
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 68. 17/ZS 25.9434,6OČ
16
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 116. 28/ZS 24.9538,0OČ
60
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom     OČ
0
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom     OČ
0
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom     OČ
0
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom     OČ
0
05.05.2024 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 55. 46/ZS 33.2636,8OČ/OM
19/0
05.05.2024 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 34. 29/ZS 32.2032,5OČ/OM
10/0
04.05.2024 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 54. 46/ZS 35.4440,2OČ/OM
20/0
04.05.2024 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 45. 33/ZS 78.1579,5OČ/OM
2/0
07.04.2024 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom 28.   29.3036,1OČ
6
07.04.2024 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 C1M slalom     OČ
0
07.04.2024 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom 30.   26.2735,5OČ
22
07.04.2024 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom     OČ
0
06.04.2024 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom 25. 18/ZS 48.8157,3OČ
9
06.04.2024 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom     OČ
0
06.04.2024 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom 22. 15/ZS 25.7233,4OČ
31
06.04.2024 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     OČ
0
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 93. 14/ZM 36.3035,6OČ
42
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 46. 10/ZM 42.3038,8OČ
8
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 92. 11/ZM 32.1033,0OČ
54
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 54. 11/ZM 41.2038,9OČ
9
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 90. 11/ZM 27.2333,5OČ
48
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 62. 13/ZM 49.6756,2OČ
0
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 99. 19/ZM 47.9247,3OČ
26
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 54. 10/ZM 64.7059,8OČ
2
10.09.2023 129 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1M sjezd 40. 13/ZM 20.7454,0-
09.09.2023 127 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1M slalom 54. 18/ZM 41.0543,5-
13.08.2023 112 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 72. 22/ZM 52.8159,2OČ/OM
17/0
12.08.2023 111 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 69. 17/ZM 58.7264,5OČ/OM
21/0
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom     OČ
0
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OČ
0
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom     OČ
0
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OČ
0
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 61. 16/ZM 49.5151,8OČ
0
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
NOŽÍŘ David
10. 1/ZM 40.1232,2OČ
0
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 110. 16/ZM 36.2942,3OČ
25
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 65. 15/ZM 48.6648,3OČ
0
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
NOŽÍŘ David
9. 2/ZM 35.0927,5OČ
0
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 112. 16/ZM 37.4841,7OČ
29
25.06.2023 86 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 28. 6/ZM 46.7043,7OČ
3
25.06.2023 86 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 38. 10/ZM 28.8028,6OČ
16
24.06.2023 85 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 30. 6/ZM 48.8043,0OČ
0
24.06.2023 85 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 36. 11/ZM 29.6027,9OČ
15
18.06.2023 78 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 126. 14/ZM 55.5864,5OČ
10
17.06.2023 77 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 138. 19/ZM 98.68118,5OČ
2
21.05.2023 62 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 71. 22/ZM 37.0646,9OČ/OM
18/0
20.05.2023 61 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 86. 33/ZM 52.6565,1OČ/OM
5/0
14.05.2023 59 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 111. 16/ZM 38.1050,0OČ
25
13.05.2023 58 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 117. 16/ZM 38.9048,7OČ
23
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 109. 21/ZM 53.5450,9OČ
17
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 113. 25/ZM 51.2148,8OČ
19
18.09.2022 129 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 90. 30/ZM 58.8073,8OČ
11
17.09.2022 128 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 89. 26/ZM 52.6664,0OČ
17
28.08.2022 113 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 61. 28/ZM 21.1953,1-
27.08.2022 111 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 78. 37/ZM 186.92211,6-
07.08.2022 104 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 126. 20/ZM 36.5237,5OČ
19
06.08.2022 103 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 138. 22/ZM 1.372,2OČ
16
10.07.2022 91 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 56. 9/ZM 41.5050,4OČ
5
09.07.2022 90 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 63. 9/ZM 40.2049,1OČ
5
03.07.2022 87 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 82. 36/ZM 53.7768,3OČ/OM
4/0
02.07.2022 86 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 80. 32/ZM 52.0260,3OČ/OM
6/0
19.06.2022 75 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 8/ZM 35.4035,7OČ
11
18.06.2022 73 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 7/ZM 33.7032,9OČ
16
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 163. 33/ZM 47.2664,6OČ
4
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 168. 32/ZM 61.2885,3OČ
7
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 10. 8/PZM 14.0411,1OČ
0
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 16. 12/PZM 20.8315,5OČ
0
27.09.2020 135 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 18. 13/PZM 16.7812,6OČ
0
26.09.2020 134 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 20. 14/PZM 27.9121,5OČ
0
28.06.2020 87 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 30. 23/PZM 77.5162,8OČ/OM
0/0
27.06.2020 86 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 30. 23/PZM 91.6679,7OČ/OM
0/0
29.09.2019 137 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 43. 32/PZM 90.0072,9OČ
0
28.09.2019 136 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 41. 31/PZM 58.0047,4OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Junek VojtěchKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 05.07.24 aktualizace z registru ČSK
Junek VojtěchKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.23 aktualizace z registru ČSK
Junek VojtěchKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Junek VojtěchKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.22 aktualizace z registru ČSK
Junek VojtěchKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Junek VojtěchKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.12.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6388|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.K1M 5/13 806

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 5/8 113
139.K1M 5/24 598
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
114.K1M 1/1 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
155.C1M 5/24 101
233.K1M 5/24 310
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
233.C1M 5/10 22
 C2M
Nožíř David
2/2 0
296.K1M 5/18 199
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
357.K1M 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
K1M104

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025202420232022202120202019
K1M77139233296357---
C1M-147155233----
C2M---105----
PWK-----694572

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2025
C1M101
K1M114

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20252024202320222020
C1M7188---
K1M142152194209-
PWK----58

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2025
C1M83
K1M158
Fotky nenalezeny.
0|6388|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.K1M 5/13 806

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 5/8 113
139.K1M 5/24 598
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
114.K1M 1/1 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
155.C1M 5/24 101
233.K1M 5/24 310
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
233.C1M 5/10 22
 C2M
Nožíř David
2/2 0
296.K1M 5/18 199
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
357.K1M 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2026
K1M104

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025202420232022202120202019
K1M77139233296357---
C1M-147155233----
C2M---105----
PWK-----694572

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2025
C1M101
K1M114

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20252024202320222020
C1M7188---
K1M142152194209-
PWK----58

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2025
C1M83
K1M158

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
96 34 2 4 2   138
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár105.0105.01051
K1M105.0105.01051
NKZ101.0105.01055
K1M101.0105.01055
veřejné závody56.448.030127
K1M66.362.02284
C1M41.436.02333
PWK26.020.0308
C2M9.59.092
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,05
K1M00,000,000,000,05
veřejné závody00,000,000,000,0127
K1M00,000,000,000,084
C1M00,000,000,000,033
PWK00,000,000,000,08
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,0133
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2582900,0
K1M2582900,0
NKZ102963000,0
K1M102963000,0
veřejné závody252222695622,2
K1M167107063822,8
C1M66752111624,2
PWK1538626213,3
C2M418500,0
Celkem2642580105621,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Junek Vojtěchsl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí51.37.
odstup % *)99,342,5
% poražených soupeřů *)15,342,9
pořadí2024celkem
průměr44.044.0
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)70,970,9
průměrné % poražených soupeřů *)29,129,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Junek Vojtěchsl 127
20.09.26
sl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí105.44.30.54.62.
odstup % *)49,716,912,943,762,2
% poražených soupeřů *)8,870,381,444,235,1
pořadí20242026celkem
průměr58.059.759.0
medián544454
modus543030
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze % *)52,926,537,1
průměrné % poražených soupeřů *)39,753,548,0
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
2
33,3%
2
20,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Junek Vojtěchsl 120
12.09.26
sl 122
06.09.25
sl 127
09.09.23
sl 111
27.08.22
pořadí75.40.54.78.
odstup % *)29,426,643,5211,6
% poražených soupeřů *)12,945,129,33,8
pořadí2022202320252026celkem
průměr78.054.040.075.061.8
medián7854407554
modus7854407540
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)211,643,526,629,477,8
průměrné % poražených soupeřů *)3,829,345,112,922,8
počet jízd22228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
12,5%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Junek Vojtěchsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
sl 56
31.05.26
sl 55
30.05.26
pořadí105.99.84.105.112.105.
odstup %49,741,240,754,7100,466,8
% poražených soupeřů8,813,318,63,7---9,6
pořadí2026celkem
průměr101.7101.7
medián105105
modus105105
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %58,958,9
průměrné % poražených soupeřů9,09,0
počet jízd1212
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Junek Vojtěchsl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 38
27.04.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 145
13.10.24
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 83
15.06.24
sl 61
25.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 21
07.04.24
sl 19
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 86
25.06.23
sl 85
24.06.23
pořadí25.20.36.21.23.31.32.30.35.29.48.75.75.37.32.49.56.51.37.23.68.34.45.28.25.46.54.62.54.61.65.28.30.
odstup %43,346,334,437,224,735,927,135,130,925,537,936,232,024,741,438,634,999,342,549,134,632,579,536,157,338,838,956,259,851,848,343,743,0
% poražených soupeřů54,762,737,563,056,036,245,627,537,042,932,919,622,126,538,034,237,515,342,926,733,029,84,327,031,421,119,73,210,26,37,227,019,4
pořadí202320242025celkem
průměr50.043.226.941.4
medián54372536
modus54372023
počet závodů818733
průměrný odstup od vítěze %47,642,735,642,4
průměrné % poražených soupeřů14,329,450,830,3
počet jízd16351465
lepší 1. jízda5
62,5%
6
33,3%
1
14,3%
12
36,4%
čistých jízd8
50,0%
6
17,1%
1
7,1%
15
23,1%

Kategorie C2M

Junek Vojtěchsl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
pořadí10.9.
odstup %32,227,5
% poražených soupeřů18,220,0
pořadí2023celkem
průměr9.59.5
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,929,9
průměrné % poražených soupeřů19,119,1
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Junek Vojtěchsl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 86
18.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 58
07.06.26
sl 57
06.06.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 78
15.06.25
sl 77
14.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 38
27.04.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 145
13.10.24
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 83
15.06.24
sl 61
25.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 21
07.04.24
sl 19
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 86
25.06.23
sl 85
24.06.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
pořadí18.21.83.81.26.44.36.9.30.29.29.41.43.16.17.16.18.14.10.106.112.67.68.91.93.22.17.68.67.26.23.76.34.22.36.43.42.51.59.48.97.124.48.46.82.106.54.62.86.116.55.54.30.22.93.92.90.99.72.69.110.112.38.36.126.138.71.86.111.117.109.113.90.89.126.138.56.63.51.51.163.168.
odstup %9,09,933,127,615,516,915,65,812,919,916,625,018,217,915,212,014,111,79,743,456,128,123,444,836,122,021,732,330,324,127,935,133,216,223,328,630,223,929,224,731,134,026,639,129,838,643,762,244,938,036,840,235,533,435,633,033,547,359,264,542,341,728,627,964,5118,546,965,150,048,750,948,873,864,037,52,250,449,135,732,964,685,3
% poražených soupeřů85,684,440,141,281,270,370,194,581,468,572,564,366,985,185,385,786,687,492,127,123,450,054,437,140,676,182,247,247,270,974,444,962,976,459,355,851,849,054,066,437,327,639,741,650,643,244,235,122,744,730,834,648,262,534,339,336,922,820,223,627,328,833,934,07,42,125,59,623,121,120,020,613,618,517,212,722,520,530,635,116,518,1
pořadí20222023202420252026celkem
průměr101.491.365.746.237.766.0
medián909254343059
modus513648162922
počet závodů121618231382
průměrný odstup od vítěze %49,650,535,726,417,435,1
průměrné % poražených soupeřů20,524,443,663,170,846,3
počet jízd2332364626163
lepší 1. jízda5
41,7%
4
25,0%
8
44,4%
10
43,5%
4
30,8%
31
37,8%
čistých jízd8
34,8%
7
21,9%
8
22,2%
7
15,2%
9
34,6%
39
23,9%

Kategorie PWK

Junek Vojtěchsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí10.16.18.20.30.30.43.41.
odstup %11,115,512,621,562,879,772,947,4
% poražených soupeřů71,958,348,545,723,723,716,020,0
pořadí201920202021celkem
průměr42.024.513.026.0
medián41201020
modus41301030
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %60,244,113,340,4
průměrné % poražených soupeřů18,035,465,138,5
počet jízd47415
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
1
50,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
25,0%
2
13,3%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Junek Vojtěchsl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
pořadí40.20.
odstup %34,941,2
% poražených soupeřů39,169,4
pořadí2026celkem
průměr30.030.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,138,1
průměrné % poražených soupeřů54,354,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Junek Vojtěchsl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 30
20.04.25
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
pořadí25.20.21.37.32.51.37.34.45.
odstup %43,346,337,224,741,499,342,532,579,5
% poražených soupeřů54,762,763,026,538,015,342,929,84,3
pořadí20242025celkem
průměr39.322.033.6
medián372134
modus372037
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %53,342,349,7
průměrné % poražených soupeřů26,160,137,5
počet jízd11617
lepší 1. jízda3
50,0%
1
33,3%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Junek Vojtěchsl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 30
20.04.25
sl 112
11.08.24
sl 111
10.08.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
pořadí22.17.26.23.34.48.46.54.62.55.54.72.69.71.86.82.80.
odstup %22,021,724,127,933,226,639,143,762,236,840,259,264,546,965,168,360,3
% poražených soupeřů76,182,270,974,462,939,741,644,235,130,834,620,223,625,59,68,013,2
pořadí2022202320242025celkem
průměr81.074.553.224.453.0
medián8071542354
modus8069541754
počet závodů246517
průměrný odstup od vítěze %64,358,941,425,843,6
průměrné % poražených soupeřů10,619,737,773,340,7
počet jízd48121034
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
1
20,0%
5
29,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
2,9%

Kategorie PWK

Junek Vojtěchsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí30.30.
odstup %62,879,7
% poražených soupeřů23,723,7
pořadí2020celkem
průměr30.030.0
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %71,271,2
průměrné % poražených soupeřů23,723,7
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Junek Vojtěchsp 124
07.09.25
sp 131
08.09.24
pořadí23.33.
odstup %43,937,1
% poražených soupeřů33,320,0
pořadí20242025celkem
průměr33.023.028.0
medián332323
modus332323
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %37,143,940,5
průměrné % poražených soupeřů20,033,326,7

Kategorie K1M

Junek Vojtěchsp 124
07.09.25
sp 131
08.09.24
sp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí20.45.40.61.
odstup %32,140,654,053,1
% poražených soupeřů52,529,09,34,8
pořadí2022202320242025celkem
průměr61.040.045.020.041.5
medián6140452040
modus6140452020
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %53,154,040,632,145,0
průměrné % poražených soupeřů4,89,329,052,523,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále