Železná Aneta, 2015

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009193
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 11. 2/ZM 19.8120,3OČ
5
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 17. 1/ZM 16.6618,5OČ
26
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 11. 2/ZM 20.5022,7OČ
7
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 20. 1/ZM 17.1319,7OČ
27
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 16. 4/ZM 22.0820,4OČ
8
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 28. 4/ZM 18.5717,5OČ
18
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 20. 5/ZM 25.2523,5OČ
5
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 22. 2/ZM 21.6021,4OČ
28
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 25. 7/ZM 65.1657,8OČ/OM
5/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 27. 7/ZM 41.8839,5OČ/OM
10/0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 19. 3/ZM 27.9026,7OČ
7
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 39. 4/ZM 23.5823,8OČ
21
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 24. 4/ZM 38.4534,7OČ
2
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 38. 3/ZM 26.6124,8OČ
24
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 7. 1/ZM 16.1212,4OČ
3
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/ZM 16.3214,0OČ
14
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
NOVÁČEK Jiří
6. 1/ZS 14.549,7OČ
1
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 7. 1/ZM 20.0917,0OČ
4
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/ZM 12.1310,7OČ
17
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
NOVÁČEK Jiří
7. 1/ZS 12.949,2OČ
0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1W slalom 26. 8/ZM 26.2324,2OČ/OM
6/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1W slalom 21. 3/ZM 16.5216,0OČ/OM
16/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1W slalom 21. 6/ZM 18.4918,9OČ/OM
9/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1W slalom 24. 6/ZM 20.0022,9OČ/OM
19/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 24. 5/ZM 34.7336,6OČ
1
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom     OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 24. 4/ZM 34.0736,4OČ
2
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 32. 1/ZM 19.1921,1OČ
34
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 2/ZM 2.301,7OČ
5
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 1/ZM 8.006,8OČ
18
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 2/ZM 2.301,7OČ
5
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 1/ZM 8.006,8OČ
18
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W slalom 25. 5/ZM 20.2525,5OČ/OM
13/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W slalom 31. 8/ZM 34.5540,4OČ/OM
9/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 36. 10/ZM 48.2644,3OČ/OM
3/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 33. 9/ZM 58.4754,2OČ/OM
5/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1W slalom 38. 6/ZM 32.1942,7OČ
7
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1W slalom 39. 4/ZM 35.1345,8OČ
9
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1W slalom 11. 2/ZM 30.8031,0OČ
1
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1W slalom 19. 3/ZM 19.8021,8OČ
12
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna C1W slalom 13. 3/ZM 56.4064,5OČ
0
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1W slalom 22. 2/ZM 21.2024,1OČ
11
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWK slalom 1.   OČ
0
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWC slalom 1.   OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWK slalom 1.   OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice PWC slalom 1.   OČ
0
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 4. 1/PZZ 11.7010,5OČ
0
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWC slalom 3. 1/PZZ 17.1014,2OČ
0
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 2. 1/PZZ 1.801,5OČ
0
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWC slalom 6. 2/PZZ 24.2018,8OČ
0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 3. 1/PZZ 15.8413,3OČ
0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWC slalom 4. 2/PZZ 40.6532,1OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 11. 3/PZZ 26.9122,3OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWC slalom 4. 2/PZZ 27.5620,5OČ
0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 4. 2/PZZ 14.1012,7OČ
0
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWC slalom 5.   26.6322,9OČ
0
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom 5. 2/PZZ 26.5224,5OČ
0
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PWC slalom 6. 2/PZZ 84.6669,9OČ
0
13.07.2025 95 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWK slalom 1. 1/PZZ OČ
0
13.07.2025 95 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWC slalom 1. 1/PZZ OČ
0
12.07.2025 94 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWK slalom 1. 1/PZZ OČ
0
12.07.2025 94 Slalom na voleji v Pardubicích řeka Chrudimka PWC slalom 4. 2/PZZ 14.759,5OČ
0
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 2. 1/PZZ 7.325,7OČ
0
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWC slalom 4. 2/PZZ 14.6110,6OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 3. 1/PZZ 16.3112,7OČ
0
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWC slalom 4. 2/PZZ 27.2919,6OČ
0
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 4. 1/PZZ 14.3613,4OČ
0
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 4. 1/PZZ 11.9911,0OČ
0
15.06.2025 74 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 1. 1/PZZ OČ
0
15.06.2025 74 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWC slalom 5. 2/PZZ 15.6010,0OČ
0
14.06.2025 73 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 2. 2/PZZ 0.700,5OČ
0
14.06.2025 73 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWC slalom 4. 2/PZZ 16.7010,5OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 49. 1/PZ 43.3547,4OČ
0
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 52. 1/PZ 38.8545,7OČ
0
27.04.2025 38 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PWC slalom 3. 1/PZZ 36.7034,7OČ
0
26.04.2025 37 Slalom na Paraplíčku + 3. ČPV sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PWC slalom 6. 1/PZZ 57.1048,2OČ
0
20.04.2025 30 2. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PWK slalom 12. 5/PZZ 244.17215,3OČ/OM
0/0
19.04.2025 29 1. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PWK slalom 6. 2/PZZ 44.6041,2OČ/OM
0/0
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PWK slalom 7. 3/PZZ 168.10164,8OČ
0
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PWK slalom 5. 2/PZZ 86.5085,4OČ
0
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom     OČ
0
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom     OČ
0
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom     OČ
0
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 49. 6/PZ 211.61260,3OČ
0
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 21. 6/PZZ 114.83108,8OČ
0
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři PWK slalom 19. 5/PZZ 77.8173,0OČ
0
07.07.2024 95 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 15. 5/PZZ 72.0964,8OČ
0
06.07.2024 94 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 16. 7/PZZ 69.9464,6OČ
0
05.07.2024 158 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom     OČ
0
16.06.2024 82 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 8. 1/PZZ 40.2030,9OČ
0
15.06.2024 81 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 17. 4/PZZ 99.4074,5OČ
0
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 81. 8/PZ 375.22380,4OČ
0
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 80. 7/PZ 208.15276,2OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Železná AnetaUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.10.23 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7582|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.C1W 5/17 37
45.C2X
Nováček Jiří
2/2 1
70.K1W 5/23 139
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 K1W 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
 PWC 5/16 0
 PWK 5/20 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
 PWK 5/9 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1W45--
C2X45--
K1W70196212
PWC-7-
PWK-533

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
C1W63-
K1W91-
PWK-6
Fotky nenalezeny.
0|7582|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.C1W 5/17 37
45.C2X
Nováček Jiří
2/2 1
70.K1W 5/23 139
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 K1W 5/7 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
 PWC 5/16 0
 PWK 5/20 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
 PWK 5/9 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1W45--
C2X45--
K1W70196212
PWC-7-
PWK-533

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
C1W63-
K1W91-
PWK-6

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
27 17 2       46
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody15.47.0488
K1W31.128.0427
PWK6.74.0126
C1W15.516.01117
PWC3.84.0416
C2X6.56.062
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody89,155,744,51719,388
K1W00,000,000,000,027
PWK519,2311,527,71038,526
C1W00,0211,800,0211,817
PWC318,800,0212,5531,316
C2X00,000,000,000,02
Celkem89,155,744,51719,388
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1744220247140,8
K1W542312432444,4
PWK511656321325,5
C1W3415852264,7
PWC318031135,5
C2X4144125,0
Celkem1744220247140,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Železná Anetasl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí24.24.
odstup % *)34,736,4
% poražených soupeřů *)4,214,8
pořadí2026celkem
průměr24.024.0
medián2424
modus2424
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)35,535,5
průměrné % poražených soupeřů *)9,59,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie K1W

Železná Anetasl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí38.32.
odstup % *)24,821,1
% poražených soupeřů *)40,354,4
pořadí2026celkem
průměr35.035.0
medián3232
modus3232
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)22,922,9
průměrné % poražených soupeřů *)47,447,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Železná Anetasl 116
05.09.26
sl 55
24.05.25
pořadí27.52.
odstup % *)39,545,7
% poražených soupeřů *)43,526,1
pořadí20252026celkem
průměr52.027.039.5
medián522727
modus522727
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)45,739,542,6
průměrné % poražených soupeřů *)26,143,534,8
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Železná Anetasl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
pořadí11.11.16.20.25.19.24.7.7.26.21.24.24.2.2.11.13.
odstup %20,322,720,423,557,826,734,712,417,024,218,936,636,41,71,731,064,5
% poražených soupeřů37,544,437,524,025,025,04,233,340,021,941,211,514,887,587,516,7---
pořadí2026celkem
průměr15.515.5
medián1616
modus1111
počet závodů1717
průměrný odstup od vítěze %26,526,5
průměrné % poražených soupeřů32,532,5
počet jízd3434
lepší 1. jízda7
41,2%
7
41,2%
čistých jízd22
64,7%
22
64,7%

Kategorie C2X

Železná Anetasl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
pořadí6.7.
odstup %9,79,2
% poražených soupeřů16,7---
pořadí2026celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,59,5
průměrné % poražených soupeřů8,48,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Železná Anetasl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 78
27.06.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 149
05.10.24
sl 62
26.05.24
sl 61
25.05.24
pořadí17.20.28.22.27.39.38.5.6.21.24.32.4.4.25.31.36.33.38.39.19.22.49.52.49.81.80.
odstup %18,519,717,521,439,523,824,814,010,716,022,921,16,86,825,540,444,354,242,745,821,824,147,445,7260,3380,4276,2
% poražených soupeřů61,959,640,058,043,536,740,381,880,858,357,454,487,087,047,836,216,725,615,919,141,936,427,326,1---2,47,1
pořadí202420252026celkem
průměr70.050.524.131.1
medián80492428
modus494944
počet závodů322227
průměrný odstup od vítěze %305,646,525,658,2
průměrné % poražených soupeřů3,226,749,442,6
počet jízd644454
lepší 1. jízda1
33,3%
1
50,0%
11
50,0%
13
48,1%
čistých jízd0
0,0%
4
100,0%
20
45,5%
24
44,4%

Kategorie PWC

Železná Anetasl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 95
13.07.25
sl 94
12.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 74
15.06.25
sl 73
14.06.25
sl 38
27.04.25
sl 37
26.04.25
pořadí1.1.3.6.4.4.5.6.1.4.4.4.5.4.3.6.
odstup %0,00,014,218,832,120,522,969,90,09,510,619,610,010,534,748,2
% poražených soupeřů100,0100,071,437,540,040,020,0---100,025,0---------25,084,661,5
pořadí2025celkem
průměr3.83.8
medián44
modus44
počet závodů1616
průměrný odstup od vítěze %20,120,1
průměrné % poražených soupeřů44,144,1
počet jízd3131
lepší 1. jízda7
43,8%
7
43,8%
čistých jízd11
35,5%
11
35,5%

Kategorie PWK

Železná Anetasl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 95
13.07.25
sl 94
12.07.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 74
15.06.25
sl 73
14.06.25
sl 30
20.04.25
sl 29
19.04.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 95
07.07.24
sl 94
06.07.24
sl 82
16.06.24
sl 81
15.06.24
pořadí1.1.4.2.3.11.4.5.1.1.2.3.4.4.1.2.12.6.7.5.21.19.15.16.8.17.
odstup %0,00,010,51,513,322,312,724,50,00,05,712,713,411,00,00,5215,341,2164,885,4108,873,064,864,630,974,5
% poražených soupeřů100,0100,092,197,794,975,083,377,8100,0100,095,290,988,588,9100,096,28,358,3---42,920,025,036,442,365,023,8
pořadí20242025celkem
průměr16.04.06.7
medián1634
modus811
počet závodů62026
průměrný odstup od vítěze %69,431,740,4
průměrné % poražených soupeřů35,479,569,3
počet jízd123951
lepší 1. jízda1
16,7%
9
45,0%
10
38,5%
čistých jízd0
0,0%
13
33,3%
13
25,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Železná Anetasl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
pořadí25.26.21.
odstup %57,824,218,9
% poražených soupeřů25,021,941,2
pořadí2026celkem
průměr24.024.0
medián2525
modus2121
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %33,633,6
průměrné % poražených soupeřů29,429,4
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd4
66,7%
4
66,7%

Kategorie K1W

Železná Anetasl 116
05.09.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí27.21.24.25.31.36.33.
odstup %39,516,022,925,540,444,354,2
% poražených soupeřů43,558,357,447,836,216,725,6
pořadí2026celkem
průměr28.128.1
medián2727
modus2121
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %34,734,7
průměrné % poražených soupeřů40,840,8
počet jízd1414
lepší 1. jízda2
28,6%
2
28,6%
čistých jízd3
21,4%
3
21,4%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále