Nováček Jiří, 2013

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009206
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom     OČ
0
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KARBANOVÁ Nikola
    OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom     OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KARBANOVÁ Nikola
    OČ
0
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 41. 10/ZS 25.5326,7OČ
34
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 69. 15/ZS 25.1927,3OČ
46
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 45. 9/ZS 23.4624,4OČ
37
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 127. 28/ZS 71.8178,7OČ
0
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje C1M slalom 66. 15/ZS 33.4745,7OČ
8
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 96. 18/ZS 30.8645,2OČ
20
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 21. 6/ZS 32.2029,1OČ
5
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 26. 7/ZS 29.2628,5OČ
19
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ŽELEZNÁ Aneta
6. 1/ZS 14.549,7OČ
1
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 22. 6/ZS 20.9118,3OČ
7
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 28. 7/ZS 28.0928,7OČ
21
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ŽELEZNÁ Aneta
7. 1/ZS 12.949,2OČ
0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 43. 32/ZS 30.5829,5OČ/OM
15/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 45. 39/ZS 25.7127,0OČ/OM
35/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1M slalom 49. 36/ZS 32.8237,5OČ/OM
10/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1M slalom 49. 41/ZS 25.0131,1OČ/OM
35/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 102. 31/ZS 31.9239,0OČ
39
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 67. 20/ZS 29.8533,3OČ
12
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 82. 24/ZS 25.4331,6OČ
69
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 69. 20/ZS 30.6334,8OČ
19
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 20. 3/ZS 30.8028,4OČ
7
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 19. 4/ZS 20.3020,0OČ
34
14.06.2026 66 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
SUCHÁ Johana
6. 1/ZS 20.6015,2OČ
3
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 20. 3/ZS 30.8028,4OČ
7
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 19. 4/ZS 20.3020,0OČ
34
13.06.2026 65 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
SUCHÁ Johana
6. 1/ZS 20.6015,2OČ
3
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 83. 20/ZS 48.0560,1OČ
6
07.06.2026 58 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C2X slalom
SUCHÁ Johana
5. 1/ZS 43.7135,3OČ
0
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 95. 19/ZS 51.7857,8OČ
7
06.06.2026 57 41. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C2X slalom
SUCHÁ Johana
5. 1/ZS 59.5544,0OČ
0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 59. 45/ZS 31.9344,9OČ/OM
21/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1M slalom 49. 34/ZS 32.1141,6OČ/OM
38/0
26.04.2026 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 55. 38/ZS 35.9635,3OČ/OM
20/0
25.04.2026 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 41. 29/ZS 35.0634,6OČ/OM
31/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1M slalom 93. 32/ZS 36.1054,0OČ
17
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1M slalom 109. 34/ZS 35.2450,8OČ
16
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 71. 22/ZS 35.8047,0OČ
16
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1M slalom 87. 24/ZS 34.1046,0OČ
11
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 90.   34.7449,7OČ
10
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 86.   33.2940,1OČ
22
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 79. 10/ZM 35.2040,1OČ
22
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 94. 11/ZM 41.3044,7OČ
27
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 71. 19/ZM 33.0933,5OČ
29
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 93. 25/ZM 46.9448,0OČ
17
06.07.2025 93 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 48. 9/ZM 32.2731,7OČ
10
05.07.2025 92 Slalom pod Borskou přehradou + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 52. 9/ZM 40.3937,9OČ
8
15.06.2025 74 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 3/ZM 38.6035,5OČ
7
14.06.2025 73 Slalom ve Vysokém Mýtě Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 39. 5/ZM 43.4039,0OČ
6
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 145. 21/ZM 64.6177,3OČ
2
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 147. 20/ZM 58.0278,5OČ
5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Nováček JiříUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.25 aktualizace z registru ČSK
Nováček JiříUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.10.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7807|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.C1M 5/13 117
26.C2X
Suchá Johana
4/4 6
45.C2X
Železná Aneta
2/2 1
 C2X
Karbanová Nikola
2/2 0
235.K1M 5/23 227
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 5/6 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
356.K1M 5/12 117

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M138-
C2X62-
K1M235356

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1M113
K1M152
Fotky nenalezeny.
0|7807|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.C1M 5/13 117
26.C2X
Suchá Johana
4/4 6
45.C2X
Železná Aneta
2/2 1
 C2X
Karbanová Nikola
2/2 0
235.K1M 5/23 227
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 5/6 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
356.K1M 5/12 117

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1M138-
C2X62-
K1M235356

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1M113
K1M152

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
33 11 6       50
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody57.549.0650
K1M72.171.01933
C1M42.143.02011
C2X5.86.066
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,050
K1M00,000,000,000,033
C1M00,000,000,000,011
C2X00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,050
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody10082282222,0
K1M6652281624,2
C1M221205522,7
C2X121801518,3
Celkem10082282222,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Nováček Jiřísl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 86
18.07.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
pořadí41.45.66.21.22.43.49.67.69.20.20.
odstup %26,724,445,729,118,329,537,533,334,828,428,4
% poražených soupeřů48,747,611,028,632,330,025,019,526,136,736,7
pořadí2026celkem
průměr42.142.1
medián4343
modus2020
počet závodů1111
průměrný odstup od vítěze %30,530,5
průměrné % poražených soupeřů31,131,1
počet jízd2222
lepší 1. jízda8
72,7%
8
72,7%
čistých jízd5
22,7%
5
22,7%

Kategorie C2X

Nováček Jiřísl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 58
07.06.26
sl 57
06.06.26
pořadí6.7.6.6.5.5.
odstup %9,79,215,215,235,344,0
% poražených soupeřů16,7---58,358,3------
pořadí2026celkem
průměr5.85.8
medián66
modus66
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %21,421,4
průměrné % poražených soupeřů22,222,2
počet jízd1212
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
8,3%
1
8,3%

Kategorie K1M

Nováček Jiřísl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 86
18.07.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 66
14.06.26
sl 65
13.06.26
sl 58
07.06.26
sl 57
06.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 142
05.10.25
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 93
06.07.25
sl 92
05.07.25
sl 74
15.06.25
sl 73
14.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
pořadí69.127.96.26.28.45.49.102.82.19.19.83.95.59.49.55.41.93.109.71.87.90.86.79.94.71.93.48.52.31.39.145.147.
odstup %27,378,745,228,528,727,031,139,031,620,020,060,157,844,941,635,334,654,050,847,046,049,740,140,144,733,548,031,737,935,539,077,378,5
% poražených soupeřů42,41,618,846,846,048,246,130,348,169,069,07,97,831,049,530,848,717,915,023,918,111,922,025,726,832,019,319,015,030,220,814,317,5
pořadí20252026celkem
průměr81.366.972.1
medián796971
modus311919
počet závodů122133
průměrný odstup od vítěze %46,340,442,6
průměrné % poražených soupeřů21,234,129,4
počet jízd244266
lepší 1. jízda5
41,7%
14
66,7%
19
57,6%
čistých jízd8
33,3%
8
19,0%
16
24,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Nováček Jiřísl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
pořadí43.49.
odstup %29,537,5
% poražených soupeřů30,025,0
pořadí2026celkem
průměr46.046.0
medián4343
modus4343
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,533,5
průměrné % poražených soupeřů27,527,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Nováček Jiřísl 83
05.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 32
26.04.26
sl 31
25.04.26
pořadí45.49.59.49.55.41.
odstup %27,031,144,941,635,334,6
% poražených soupeřů48,246,131,049,530,848,7
pořadí2026celkem
průměr49.749.7
medián4949
modus4949
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %35,735,7
průměrné % poražených soupeřů42,442,4
počet jízd1212
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
čistých jízd2
16,7%
2
16,7%