| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 40 Krumlovský slalom | stejně jako závod č.39 | C1M slalom | 24. | 3/ZM | 89.10 | 102,9 | OČ 0 |
| 10.05.2026 | 40 Krumlovský slalom | stejně jako závod č.39 | K1M slalom | 50. | 6/ZM | 59.90 | 73,8 | OČ 0 |
| 09.05.2026 | 38 Krumlovský sprint | Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě | K1M sjezd | 31. | 4/ZM | 29.20 | 83,2 | OČ 0 |
| 09.05.2026 | 39 Krumlovský slalom | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | C1M slalom | 31. | 5/ZM | 119.70 | 112,9 | OČ 0 |
| 09.05.2026 | 39 Krumlovský slalom | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | K1M slalom | 62. | 7/ZM | 73.20 | 75,3 | OČ 0 |
| 08.05.2026 | 37 Krumlovský Down-Town + MČR C2 mix ve sjezdu + přebor JČ kraje | Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s | K1M sjezd | 27. | 2/ZM | 357.00 | 70,5 | OČ 0 |
| 21.09.2025 | 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 29. | 23/PZM | 79.47 | 66,9 | OČ 0 |
| 20.09.2025 | 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 29. | 23/PZM | 92.89 | 77,0 | OČ 0 |
| 29.06.2025 | 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 25. | 19/PZM | 62.23 | 58,3 | OČ 0 |
| 28.06.2025 | 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 26. | 21/PZM | 61.51 | 56,3 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Picek František | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 07.10.24 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 | 2 | 6 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 34.5 | 29.0 | 29 | 8 |
| PWK | 27.3 | 26.0 | 29 | 4 |
| C1M | 27.5 | 24.0 | 24 | 2 |
| K1M | 56.0 | 50.0 | 50 | 2 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 8 |
| PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| C1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
| K1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 8 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 16 | 294 | 18 | 0 | 0,0 |
| PWK | 8 | 172 | 22 | 0 | 0,0 |
| C1M | 4 | 44 | 11 | 0 | 0,0 |
| K1M | 4 | 78 | 20 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 16 | 294 | 18 | 0 | 0,0 |
| Picek František | sl 40 10.05.26 | sl 39 09.05.26 |
| pořadí | 24. | 31. |
| odstup % | 102,9 | 112,9 |
| % poražených soupeřů | 4,2 | 3,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 27.5 | 27.5 |
| medián | 24 | 24 |
| modus | 24 | 24 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 107,9 | 107,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 3,7 | 3,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Picek František | sl 40 10.05.26 | sl 39 09.05.26 |
| pořadí | 50. | 62. |
| odstup % | 73,8 | 75,3 |
| % poražených soupeřů | 9,3 | 7,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 56.0 | 56.0 |
| medián | 50 | 50 |
| modus | 50 | 50 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 74,5 | 74,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 8,5 | 8,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Picek František | sl 135 21.09.25 | sl 134 20.09.25 | sl 91 29.06.25 | sl 90 28.06.25 |
| pořadí | 29. | 29. | 25. | 26. |
| odstup % | 66,9 | 77,0 | 58,3 | 56,3 |
| % poražených soupeřů | 28,2 | 30,0 | 7,7 | 7,4 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 27.3 | 27.3 |
| medián | 26 | 26 |
| modus | 29 | 29 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 64,6 | 64,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,3 | 18,3 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 1 25,0% | 1 25,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |