| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C1M slalom | 35. | 12/ZS | 24.28 | 28,8 | OČ 24 |
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C2X slalom BALOUNOVÁ Šárka |
6. | 1/ZS | 48.68 | 46,4 | OČ 1 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C1M slalom | 36. | 11/ZS | 25.59 | 31,8 | OČ 27 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C2X slalom BALOUNOVÁ Šárka |
7. | 1/ZS | 50.88 | 50,0 | OČ 1 |
| 16.08.2026 | 103 Slalom o štít města Benátek | Řeka Jizera, jez v Obodři | C1M slalom | 72. | 22/ZS | 34.14 | 35,8 | OČ 12 |
| 16.08.2026 | 103 Slalom o štít města Benátek | Řeka Jizera, jez v Obodři | C2X slalom BALOUNOVÁ Šárka |
6. | 1/ZS | 96.87 | 69,5 | OČ 0 |
| 15.08.2026 | 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | C1M slalom | 74. | 23/ZS | 35.49 | 33,7 | OČ 11 |
| 15.08.2026 | 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů | Řeka Jizera, jez v Obodři | C2X slalom BALOUNOVÁ Šárka |
6. | 1/ZS | 41.78 | 29,0 | OČ 0 |
| 12.07.2026 | 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | C1M slalom | 19. | 5/ZS | 29.13 | 26,3 | OČ 7 |
| 11.07.2026 | 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | C1M slalom | 17. | 4/ZS | 17.47 | 15,3 | OČ 12 |
| 07.06.2026 | 58 41. ročník Křivoklátského slalomu | USD Roztoky | C1M slalom | 32. | 9/ZS | 30.48 | 32,1 | OČ 6 |
| 06.06.2026 | 57 41. ročník Křivoklátského slalomu | USD Roztoky | C1M slalom | 47. | 12/ZS | 135.04 | 135,7 | OČ 0 |
rok 2026 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| 162. | C1M | 5/8 | 86 |
| 41. | C2X Balounová Šárka |
4/4 | 2 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| C1M | 162 |
| C2X | 41 |
rok 2026 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| 162. | C1M | 5/8 | 86 |
| 41. | C2X Balounová Šárka |
4/4 | 2 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| C1M | 162 |
| C2X | 41 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 4 | 12 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 29.8 | 19.0 | 6 | 12 |
| C1M | 41.5 | 35.0 | 17 | 8 |
| C2X | 6.3 | 6.0 | 6 | 4 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 12 |
| C1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 8 |
| C2X | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 12 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 24 | 524 | 22 | 5 | 20,8 |
| C1M | 16 | 350 | 22 | 4 | 25,0 |
| C2X | 8 | 174 | 22 | 1 | 12,5 |
| Celkem | 24 | 524 | 22 | 5 | 20,8 |
| Baloun Václav | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 103 16.08.26 | sl 102 15.08.26 | sl 85 12.07.26 | sl 84 11.07.26 | sl 58 07.06.26 | sl 57 06.06.26 |
| pořadí | 35. | 36. | 72. | 74. | 19. | 17. | 32. | 47. |
| odstup % | 28,8 | 31,8 | 35,8 | 33,7 | 26,3 | 15,3 | 32,1 | 135,7 |
| % poražených soupeřů | 46,0 | 48,5 | 15,5 | 14,1 | 35,7 | 48,4 | 16,2 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 41.5 | 41.5 |
| medián | 35 | 35 |
| modus | 17 | 17 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 42,4 | 42,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 28,1 | 28,1 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 3 37,5% | 3 37,5% |
| čistých jízd | 4 25,0% | 4 25,0% |
| Baloun Václav | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 103 16.08.26 | sl 102 15.08.26 |
| pořadí | 6. | 7. | 6. | 6. |
| odstup % | 46,4 | 50,0 | 69,5 | 29,0 |
| % poražených soupeřů | 44,4 | 33,3 | --- | 16,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 6.3 | 6.3 |
| medián | 6 | 6 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 48,7 | 48,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,6 | 23,6 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 2 50,0% |
| čistých jízd | 1 12,5% | 1 12,5% |