Jarní sjezd na Lužnici

12.04.2014   řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:48,60
2K1M/2STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav17:38,30
3K1M/3KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:57,60
4K1M/4PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně18:08,20
5K1M/5HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně18:24,80
6K1M/6DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:27,20
7K1M/7NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov18:37,90
8C2M/1JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:43,60
9K1M/8UHLÍK František 1975 3 Bechyně18:46,60
10C1M/1HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.18:56,00
11K1M/9CHOD David 1982 0 Blovice19:28,70
12C1M/2NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:33,60
13C1M/3JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.19:39,10
14K1W/1MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.19:44,60
15C1M/4ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.19:56,30
16K1M/10MACÁŠEK Tomáš 1992 0 Dukla B.19:58,10
17K1M/11BÁČA Milan 1973 3 KK Brand20:12,30
18K1W/2PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.20:29,40
19K1M/12BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB20:39,90
20K1M/13GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:44,50
21C1M/5VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.20:49,50
22C2M/2PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
RK Týn
RK Týn
21:02,60
23K1W/3POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice21:02,90
24C2M/3SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:08,20
25K1M/14PAZOUREK Pavel 1976 0 Bechyně21:09,40
26K1M/15BUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:24,90
27K1M/16POLÍVKA Jan 1986 0 Blovice21:29,20
28K1W/4DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.21:32,30
29C1M/6PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.21:35,60
30K1M/17KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.21:39,60
31K1M/18KRČ Ladislav 1999 0 KK Brand21:43,40
32C1M/7KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:47,10
33K1M/19KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:49,20
34K1M/20DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha21:52,30
35C1M/8SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.21:55,00
36C2M/4KLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:17,00
37C1M/9KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor23:01,20
38K1M/21KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.23:05,10
39K1M/22VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor23:23,30
40K1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor23:23,90
41K1W/6MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.23:28,30
42K1M/23BÁČA Jakub 1994 0 KK Brand23:44,60
43K1M/24ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně24:17,20
44C1M/10MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.24:24,60
45C1M/11ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.24:24,80
46K1W/7BORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB24:26,30
47C1M/12VÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor24:37,30
48C1M/13MOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor24:37,60
49C1M/14HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor25:07,20
50C1M/15BAUEROVÁ Lenka 1984 0 RK Troja25:16,00
51K1W/8MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.25:48,20
52C2M/5ŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
26:56,60
53K1M/25KLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.27:59,70
54K1W/9BOČÁNKOVÁ Jana 2003 0 Soběslav28:07,00
55K1W/10BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav28:49,00
56K1W/11KOLIHOVÁ Hana 2003 0 Soběslav29:34,50
57K1W/12BAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.30:39,40
58C1M/16CHOD Ondřej 1984 0 Blovice30:54,10
59K1M/26MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.31:23,00
60K1W/13HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.39:31,20
61K1W/14BOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB44:26,14
Oddíl

Historie procházení