Slalom pod Borskou přehradou

06.08.2017   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV115.30 2 115.90 0 115.90 50
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.20 0 115.00 2 116.200.30/0,346
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.00 0 117.10 0 117.001.10/0,942
4.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK119.50 0 118.80 0 118.802.90/2,538
5.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.120.40 0 121.90 2 120.404.50/3,934
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav121.60 0 121.50 0 121.505.60/4,830
6. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy121.50 0 121.80 0 121.505.60/4,826
8.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha122.30 0 123.50 0 122.306.40/5,522
9.2/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB128.60 4 127.80 0 127.8011.90/10,321
10.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK127.90 0 127.20 2 127.9012.00/10,420
11.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus126.00 2 128.20 0 128.0012.10/10,419
12. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz131.20 0 137.00 2 131.2015.30/13,218
13.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor131.00 2 134.00 4 133.0017.10/14,817
14.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice134.90 0 131.70 2 133.7017.80/15,416
15.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov130.40 4 134.80 4 134.4018.50/16,015
16.4/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha135.20 0 136.20 0 135.2019.30/16,714
16.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.30 4 133.20 2 135.2019.30/16,713
18.5/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice134.30 2 133.80 2 135.8019.90/17,212
19.1/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus137.20 0 134.00 2 136.0020.10/17,311
19.2/U23MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus136.00 0 136.60 2 136.0020.10/17,310
21.6/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz138.90 2 134.60 2 136.6020.70/17,99
22.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor137.30 4 155.60 4 141.3025.40/21,98
23.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice137.90 4 143.50 2 141.9026.00/22,47
24.6/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha145.00 0 142.20 0 142.2026.30/22,76
25.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus143.30 4 145.60 4 147.3031.40/27,15
26. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň151.10 2 142.20 6 148.2032.30/27,94
27.7/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor149.60 6 148.40 0 148.4032.50/28,03
28.8/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha156.10 0 145.00 6 151.0035.10/30,32
29.7/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor158.20 8 165.70 4 166.2050.30/43,41
30.5/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz171.40 0 167.80 4 171.4055.50/47,90
31.8/ZSPISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí203.60 4 201.30 10 207.6091.70/79,10
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl