Slalom ve Strakonicích - sobota

11.06.2011   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Foukal Pavel 1987 Dukla B.96.43 0 94.27 0 94.27 69
2.1/VMKučera Tomáš 1970 RK Troja112.77 2 99.89 0 99.895.62/6,061
3.1/DSVlčnovský Vilém 1994 SK VS ČB101.21 0 98.45 2 100.456.18/6,657
4.2/Jícha Dušan 1982 So Písek103.76 0 102.06 0 102.067.79/8,353
5.3/Háša Michal 1981 Bechyně104.87 4 104.20 0 104.209.93/10,549
6.2/VMPrüher Jakub 1968 SK VS ČB101.09 4 100.84 4 104.8410.57/11,245
7.2/DSHabich Karel 1994 VS Tábor108.68 2 107.01 0 107.0112.74/13,541
8.4/Habich Bohumil 1991 VS Tábor107.47 2 105.44 2 107.4413.17/14,037
9.5/Pešta Jan 1981 L.Tábor107.42 2 107.48 0 107.4813.21/14,033
10.6/Weber Oldřich 1987 SK VS ČB106.10 4 105.91 2 107.9113.64/14,529
11.3/VMPechlát Hynek 1971 Sušice108.73 0 110.99 0 108.7314.46/15,325
12.3/DSLiskovský Vladimír 1994 SK VS ČB110.44 2 108.80 0 108.8014.53/15,421
13.7/Novák Martin 1991 Č.Kruml.107.56 2 111.56 2 109.5615.29/16,220
14.4/VMMilyán Dušan 1973 L.Žatec112.19 2 110.68 0 110.6816.41/17,419
15.5/VMTáborský Pavel 1972 Horš.Týn112.09 0 113.81 2 112.0917.82/18,918
16.1/DMZvolánek Jan 1995 Bechyně999.00 0 110.56 2 112.5618.29/19,417
17.8/Pokorný Ondřej 1985 KVSPísek113.04 2 112.79 0 112.7918.52/19,616
18.2/DMPechlát Hynek 1995 Sušice110.86 2 111.73 2 112.8618.59/19,715
19.1/VSKuna Alois 1960 SK VS ČB114.50 2 113.07 0 113.0718.80/19,914
20.6/VMHojda Ladislav 1973 Horš.Týn112.52 4 109.48 4 113.4819.21/20,413
21.7/VMBoček Zdeněk 1975 SK VS ČB116.40 0 113.80 2 115.8021.53/22,812
22.1/ZSZapletal Vojtěch 1998 Kralupy117.12 0 121.39 8 117.1222.85/24,211
23.9/Šíp Milan 1988 SK VS ČB131.77 52 118.46 0 118.4624.19/25,710
24.8/VMKeš Miroslav 1967 Veselí/L116.76 2 117.07 6 118.7624.49/26,09
25.4/DSSlanina Vladimír 1994 L.Žatec133.61 52 119.94 0 119.9425.67/27,28
26.2/VSKubeš Vladimír 1961 VS Tábor120.54 4 120.18 0 120.1825.91/27,57
27.10/Saiko Tomáš 1986 Č.Kruml.120.64 0 127.06 2 120.6426.37/28,06
28.1/ZMZima Tomáš 2000 Roudnice122.45 0 125.81 2 122.4528.18/29,95
29.11/Jirka David 1985 Č.Kruml.127.72 4 121.14 2 123.1428.87/30,64
30.12/Vadlejch Jan 1989 Sušice121.68 2 119.99 8 123.6829.41/31,23
31.2/ZSCepek Matěj 1998 KVSPísek124.89 0 127.53 2 124.8930.62/32,52
32.3/ZSKuna Václav 1998 SK VS ČB123.01 2 125.83 0 125.0130.74/32,61
33.4/ZSHabich Tomáš 1997 VS Tábor127.54 0 125.71 2 127.5433.27/35,30
34.2/ZMZapletal Mikuláš 2000 Kralupy129.33 0 131.08 4 129.3335.06/37,20
35.5/DSSedlák Jan 1993 SK VS ČB128.04 2 127.37 2 129.3735.10/37,20
36.5/ZSKlíma Jan 1998 Č.Kruml.132.50 2 135.28 4 134.5040.23/42,70
37.3/ZMPohanka Vítek 2000 Klatovy138.01 0 138.02 0 138.0143.74/46,40
38.13/Švadlena Václav 1985 Č.Kruml.136.95 4 130.11 56 140.9546.68/49,50
39.6/DSVala Matěj 1993 VS Tábor155.97 0 145.49 6 151.4957.22/60,70
40.14/Chudík Vladimír 1989 SK VS ČB193.44 360 203.01 60 263.01168.74/179,00
Oddíl