6. ČP ve slalomu

05.06.2005   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
102.15 4 103.39 0 209.54  60
2. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
101.60 6 103.41 0 211.01 1.47/0,753
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
107.80 0 107.11 0 214.91 5.37/2,647
4. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
104.77 4 107.03 4 219.80 10.26/4,942
5. Sehnal Štěpán
Hradílek Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
108.48 4 113.55 4 230.03 20.49/9,838
6. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
109.75 6 116.73 2 234.48 24.94/11,934
7. Šrámek Michal
Kašpar Jan
1982
1982
1 Č.Lípa
Kotva B.
119.67 4 117.74 2 243.41 33.87/16,231
8. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
113.56 2 118.66 12 246.22 36.68/17,528
9. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Blovice
USK Pha
117.46 0 123.40 50 290.86 81.32/38,825
10. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
2 SK VS ČB
SK VS ČB
119.36 2 125.61 60 306.97 97.43/46,522
11. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
130.83 2 129.09 2 263.92 54.38/26,020
12. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
123.45 8 129.75 4 265.20 55.66/26,618
13. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
126.00 8 129.95 8 271.95 62.41/29,816
14. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
2 KK Opava
KK Opava
130.49 12 132.59 4 279.08 69.54/33,214
15. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
140.80 8 132.07 10 290.87 81.33/38,812
16. Cuc Michal
Selucký Martin
1977
1977
3 Tech.Pha
Tech.Pha
143.73 20 135.53 10 309.26 99.72/47,610
17. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
130.42 8 133.03 108 379.45 169.91/81,19
  Pražan Milan
Znamenáček Milan
1981
1971
2 RK Troja
RK Troja
123.77 12 0.00 0  0
  Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Milyán Dušan
Baustein Daniel
1973
1973
2 L.Žatec
L.Žatec
0.00 0 0.00 0  0
  Matěják Petr
Nováček Michal
1973
1977
1 Klášter.
Hubertus
0.00 0 0.00 0  0
  Jančálek David
Božek Viktor
1986
1986
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
  Zdráhal Petr
Jakubů Jaroslav
1987
1973
1 Blovice
KK Brand
0.00 0 0.00 0  0
  Merenus Jan
Kubričan Pavel
1983
1983
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení