1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu

12.05.2007   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.101.70 2 99.13 0 202.83  75
2. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha101.93 2 98.07 2 204.00 1.17/0,675
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha100.24 0 104.20 0 204.44 1.61/0,875
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.100.80 0 99.73 4 204.53 1.70/0,875
5. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha104.22 0 105.67 0 209.89 7.06/3,575
6. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava105.22 0 105.93 2 213.15 10.32/5,175
7. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus106.96 0 108.83 0 215.79 12.96/6,468
8. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus105.90 6 102.95 2 216.85 14.02/6,962
9. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.107.10 4 111.86 0 222.96 20.13/9,962
10. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy112.11 2 109.29 0 223.40 20.57/10,162
11. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc109.06 0 111.08 4 224.14 21.31/10,557
12. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice108.23 0 110.46 6 224.69 21.86/10,853
13. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava110.19 2 108.96 6 227.15 24.32/12,049
14. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava111.81 0 115.55 0 227.36 24.53/12,146
15. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa110.12 6 110.14 2 228.26 25.43/12,543
16. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.116.20 0 112.29 0 228.49 25.66/12,740
17. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov112.29 0 117.71 0 230.00 27.17/13,440
18. Taišl Filip 1976 1 Sušice116.60 2 109.61 2 230.21 27.38/13,537
19. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.117.78 0 112.58 0 230.36 27.53/13,637
20. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha111.73 8 110.75 0 230.48 27.65/13,635
21. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.117.35 2 109.51 4 232.86 30.03/14,833
22. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB113.40 6 111.60 2 233.00 30.17/14,931
23. Prell Pavel 1976 2 Kralupy113.91 0 119.47 0 233.38 30.55/15,129
24. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy112.77 0 119.43 2 234.20 31.37/15,527
25. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha119.67 4 110.63 0 234.30 31.47/15,525
26. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice114.22 2 116.21 2 234.43 31.60/15,623
27. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec113.05 2 114.88 6 235.93 33.10/16,321
28. Masare Vít 1987 2 USK Pha112.63 2 117.37 4 236.00 33.17/16,419
29. Potužák Jan 1988 2+ Sušice114.91 2 117.37 6 240.28 37.45/18,517
30. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.116.72 6 115.88 2 240.60 37.77/18,615
31. Hájek Michal 1986 2 Ostrava112.14 8 118.39 4 242.53 39.70/19,614
32. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha117.77 0 115.03 10 242.80 39.97/19,713
33. Němec Lukáš 1985 2 Olomouc118.04 4 120.77 0 242.81 39.98/19,712
34. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod113.47 2 123.38 4 242.85 40.02/19,711
35. Jordán František 1991 2 SKVeselí118.98 2 121.34 2 244.32 41.49/20,510
36. Klír Oto 1981 2 USK Pha115.64 8 118.65 6 248.29 45.46/22,49
37. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB123.81 4 121.75 2 251.56 48.73/24,08
38. Šimek Miroslav 1959 2 Jablonec125.07 2 121.19 4 252.26 49.43/24,47
39. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus124.82 0 129.57 2 256.39 53.56/26,46
40. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz114.43 4 142.16 4 264.59 61.76/30,45
41. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec112.80 0 112.82 50 275.62 72.79/35,94
42. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc104.87 0 116.19 58 279.06 76.23/37,64
43. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB111.19 2 116.89 54 284.08 81.25/40,14
44. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy122.83 2 125.33 50 300.16 97.33/48,03
45. Pokorný Ondřej 1987 2 SK VS ČB120.67 2 155.33 60 338.00 135.17/66,62
46. Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy125.81 2 122.85 108 358.66 155.83/76,81
47. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.106.82 0 114.25 202 423.07 220.24/108,60
48. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky120.34 8 0.00 999 1127.34  0
49. Urban Tomáš 1994 3 KK Opava129.00 2 0.00 999 1130.00  0
50. Kysela David 1977 2 Kralupy129.32 2 0.00 999 1130.32  0
51. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí124.04 8 0.00 999 1131.04  0
52. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa129.39 6 0.00 999 1134.39  0
53. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB133.80 2 0.00 999 1134.80  0
54. Musil Jan 1990 2 Jablonec128.08 8 0.00 999 1135.08  0
55. Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha130.49 6 0.00 999 1135.49  0
56. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek135.62 2 0.00 999 1136.62  0
57. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc132.95 6 0.00 999 1137.95  0
58. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB133.15 6 0.00 999 1138.15  0
59. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB139.65 0 0.00 999 1138.65  0
60. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně135.71 4 0.00 999 1138.71  0
61. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice134.74 6 0.00 999 1139.74  0
62. Hron Robin 1979 2 Kralupy141.66 0 0.00 999 1140.66  0
63. Bouzek Filip 1992 3 Sušice141.13 2 0.00 999 1142.13  0
64. Tykal Jiří 1992 3 Klášter.133.89 10 0.00 999 1142.89  0
65. Cvikl Ondřej 1992 2 Ostrava140.16 6 0.00 999 1145.16  0
66. Medřický Ludvík 1992 2 USK Pha144.25 2 0.00 999 1145.25  0
67. Šíma Václav 1989 2 SK VS ČB138.27 8 0.00 999 1145.27  0
68. Podzimek Slávek 1987 2 Kralupy144.77 2 0.00 999 1145.77  0
69. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB143.26 6 0.00 999 1148.26  0
70. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB106.80 52 0.00 999 1157.80  0
71. Raška Jan 1995 3 USK Pha152.90 6 0.00 999 1157.90  0
72. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.108.13 52 0.00 999 1159.13  0
73. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB162.22 0 0.00 999 1161.22  0
74. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB112.74 50 0.00 999 1161.74  0
75. Heger Kryštof 1992 3 Rakovník156.16 8 0.00 999 1163.16  0
76. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec118.13 50 0.00 999 1167.13  0
77. Seidl Tomáš 1989 2 Olomouc167.22 10 0.00 999 1176.22  0
78. Hošek Ondřej 1995 3 KK Brno176.25 2 0.00 999 1177.25  0
79. Vozka Aleš 1989 2 Sušice169.03 10 0.00 999 1178.03  0
80. Bahenský Matouš 1994 3 KK Opava183.59 0 0.00 999 1182.59  0
81. Hric Filip 1993 2 Olomouc132.34 56 0.00 999 1187.34  0
82. Gotvald Robert 1990 2 USK Pha144.99 54 0.00 999 1197.99  0
83. Hájek Roman 1963 2 Ostrava191.21 8 0.00 999 1198.21  0
84. Křišťan Filip 1992 2 Týniště148.27 52 0.00 999 1199.27  0
85. Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.158.34 58 0.00 999 1215.34  0
86. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí164.20 58 0.00 999 1221.20  0
87. Binčík Petr 1994 3 KK Opava169.39 54 0.00 999 1222.39  0
88. Heger Mikuláš 1990 2 Rakovník168.88 56 0.00 999 1223.88  0
89. Zápotočný Martin 1990 3 Sláv.KV181.51 56 0.00 999 1236.51  0
90. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec182.82 56 0.00 999 1237.82  0
91. Houserek Aleš 1990 2 Olomouc141.92 106 0.00 999 1246.92  0
92. Holboj Adam 1992 3 SK VS ČB188.84 64 0.00 999 1251.84  0
93. Štýber Roman 1989 3 Sláv.KV207.86 58 0.00 999 1264.86  0
94. Rohan Lukáš 1995 3 USK Pha217.94 60 0.00 999 1276.94  0
95. Svoboda Adam 1994 USK Pha171.40 110 0.00 999 1280.40  0
96. Kovář Daniel 1991 3 SK VS ČB148.57 154 0.00 999 1301.57  0
97. Fiala Radim 1995 3 KK Opava186.23 164 0.00 999 1349.23  0
98. Jeremiaš Jan 1985 2 Třebech.129.60 250 0.00 999 1378.60  0
99. Šiman Matěj 1995 3 USK Pha191.11 210 0.00 999 1400.11  0
100. Zvolánek Jan 1995 3 Bechyně200.31 254 0.00 999 1453.31  0
  Podhadský Jan 1989 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Chládek Pavel 1987 2 Roudnice0.00 0 0.00 0  0
  Hála Richard 1992 2 SKVeselí0.00 0 0.00 0  0
  Felix Petr 1982 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení