3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD

02.06.2007   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
103.55 0 100.40 2 205.95  53
2. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
103.82 0 100.18 2 206.00 0.05/0,053
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
107.98 0 105.52 0 213.50 7.55/3,753
4. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
105.69 2 104.09 2 213.78 7.83/3,853
5. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
107.12 4 104.72 2 217.84 11.89/5,853
6. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
106.45 0 108.15 4 218.60 12.65/6,153
7. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
106.26 2 108.36 2 218.62 12.67/6,253
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
110.72 2 109.11 2 223.83 17.88/8,753
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
110.34 2 111.07 4 227.41 21.46/10,453
10. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
113.17 2 113.35 2 230.52 24.57/11,953
11. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
112.72 10 112.63 2 237.35 31.40/15,253
12. Pivoňka Zdeněk
Šrámek Michal
1982
1982
Horš.Týn
Č.Lípa
114.46 10 114.13 0 238.59 32.64/15,860
13. Šindler Marek
Kašpar Jonáš
1992
1991
2 KK Opava
KK Opava
117.51 0 120.38 6 243.89 37.94/18,453
14. Skuhrovec Jiří
Peřina Vít
1990
1989
2 Č.Lípa
Č.Lípa
121.93 6 119.44 2 249.37 43.42/21,147
15. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
126.75 10 126.62 4 267.37 61.42/29,842
16. Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
138.40 8 125.47 6 277.87 71.92/34,938
17. Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
135.27 8 135.60 4 282.87 76.92/37,334
18. Bříza Václav
Kubát Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
129.33 8 137.88 16 291.21 85.26/41,431
19. HÖtzel Karel
Hojda Jakub
1991
1993
3 Horš.Týn
Horš.Týn
133.98 10 134.12 22 300.10 94.15/45,728
20. Jindrák Petr
Boček Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SK VS ČB
132.64 14 146.81 14 307.45 101.50/49,325
21. Kopťák Daniel
Postřimovský Marcel
1989
1990
1 KK Opava
KK Opava
128.48 8 119.44 52 307.92 101.97/49,522
22. Jonáš Vojtěch
Morkes Jan
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
131.82 10 136.44 64 342.26 136.31/66,222
23. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
138.79 64 132.68 8 343.47 137.52/66,820
24. Holboj Ondřej
Kuna Jan
1990
1990
2 SK VS ČB
SK VS ČB
143.39 62 0.00 999 1204.39  18
  Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 0 0.00 0  0
  Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  0
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl