3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD

02.06.2007   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.91.64 0 92.55 0 184.19  75
2. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha92.06 2 91.61 0 185.67 1.48/0,875
3. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha92.66 0 93.36 0 186.02 1.83/1,075
4. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.92.91 0 93.52 0 186.43 2.24/1,275
5. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.93.31 2 91.66 0 186.97 2.78/1,575
6. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha92.98 2 93.29 0 188.27 4.08/2,275
7. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.94.17 0 95.66 2 191.83 7.64/4,175
8. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.96.52 0 95.89 2 194.41 10.22/5,575
9. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha95.55 0 97.07 2 194.62 10.43/5,775
10. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus98.18 2 96.47 0 196.65 12.46/6,875
11. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy98.94 0 98.89 0 197.83 13.64/7,468
12. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.98.05 0 99.27 2 199.32 15.13/8,262
13. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha98.91 2 98.71 0 199.62 15.43/8,462
14. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava98.95 2 96.61 4 201.56 17.37/9,457
15. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.101.83 0 101.49 0 203.32 19.13/10,453
16. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava99.83 2 101.93 0 203.76 19.57/10,649
17. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha99.87 0 102.66 2 204.53 20.34/11,046
18. Taišl Filip 1976 1 Sušice100.61 2 100.41 2 205.02 20.83/11,343
19. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec100.84 2 101.39 2 206.23 22.04/12,043
20. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice101.51 0 103.14 2 206.65 22.46/12,240
21. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec98.49 6 98.75 4 207.24 23.05/12,537
22. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice102.68 0 104.60 0 207.28 23.09/12,535
23. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov100.92 0 104.79 2 207.71 23.52/12,833
24. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc103.59 2 101.23 2 208.82 24.63/13,431
25. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec100.65 4 105.83 0 210.48 26.29/14,329
26. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B.101.28 2 105.44 2 210.72 26.53/14,429
27. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc95.33 12 99.63 4 210.96 26.77/14,527
28. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava108.51 2 100.91 0 211.42 27.23/14,827
29. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus101.07 2 107.02 4 214.09 29.90/16,225
30. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.104.88 2 105.80 2 214.68 30.49/16,623
31. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice96.69 8 101.44 10 216.13 31.94/17,321
32. Jordán František 1991 2 SKVeselí106.92 0 109.75 0 216.67 32.48/17,619
33. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod102.20 4 107.58 4 217.78 33.59/18,217
34. Prell Pavel 1976 2 Kralupy102.03 4 102.20 10 218.23 34.04/18,515
35. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa100.51 2 110.23 8 220.74 36.55/19,814
36. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy104.48 6 107.00 4 221.48 37.29/20,213
37. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.108.70 6 100.83 6 221.53 37.34/20,312
38. Jordán Tomáš 1988 2 SKVeselí107.35 2 108.40 4 221.75 37.56/20,412
39. Potužák Jan 1988 2+ Sušice106.00 4 105.94 6 221.94 37.75/20,511
40. Strnad Jaroslav 1993 2 USK Pha110.90 4 107.26 2 224.16 39.97/21,710
41. Kratochvíl Jan 1978 2 USK Pha104.18 2 112.66 6 224.84 40.65/22,19
42. Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB108.97 0 113.54 4 226.51 42.32/23,08
43. Cvikl Ondřej 1992 2 Ostrava111.80 2 107.50 6 227.30 43.11/23,47
44. Masare Vít 1987 2 USK Pha114.18 2 108.98 4 229.16 44.97/24,46
45. Vyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha110.10 4 113.22 2 229.32 45.13/24,55
46. Gotvald Robert 1990 2 USK Pha110.24 4 111.28 6 231.52 47.33/25,74
47. Dolista Jan 1987 2 Kralupy112.38 2 114.15 4 232.53 48.34/26,23
48. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc104.65 6 98.54 54 263.19 79.00/42,92
49. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus95.89 4 0.00 999 1098.89  1
50. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha97.97 2 0.00 999 1098.97  1
51. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec104.65 8 0.00 999 1111.65  1
52. Kysela David 1977 2 Kralupy114.65 2 0.00 999 1115.65  0
53. Jeremiaš Jan 1985 2 Třebech.112.95 4 0.00 999 1115.95  0
54. Němec Lukáš 1985 2 Olomouc109.34 8 0.00 999 1116.34  0
55. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně107.35 10 0.00 999 1116.35  0
56. Kuna Jan 1990 2 SK VS ČB114.80 4 0.00 999 1117.80  0
57. Šíma Václav 1989 2 SK VS ČB116.87 2 0.00 999 1117.87  0
58. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky117.92 2 0.00 999 1118.92  0
59. Hron Robin 1979 2 Kralupy120.16 0 0.00 999 1119.16  0
60. Houserek Aleš 1990 2 Olomouc110.38 10 0.00 999 1119.38  0
61. Volák Jaroslav 1990 2 Klášter.115.05 6 0.00 999 1120.05  0
62. Heger Mikuláš 1990 2 Rakovník117.34 4 0.00 999 1120.34  0
63. Kasanda Michal 1993 2 SK VS ČB119.07 4 0.00 999 1122.07  0
64. Hric Filip 1993 2 Olomouc123.27 0 0.00 999 1122.27  0
65. Lacina Pavel 1970 2 Rožátov113.93 10 0.00 999 1122.93  0
66. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy114.23 10 0.00 999 1123.23  0
67. Melecha Jakub 1989 2 Olomouc123.57 2 0.00 999 1124.57  0
68. Hájek Michal 1986 2 Ostrava115.93 12 0.00 999 1126.93  0
69. Hájek Roman 1963 2 Ostrava122.59 6 0.00 999 1127.59  0
70. Holboj Ondřej 1990 2 SK VS ČB120.88 8 0.00 999 1127.88  0
71. Báča Milan 1973 2 Benátky125.74 4 0.00 999 1128.74  0
72. Medřický Ludvík 1992 2 USK Pha120.10 10 0.00 999 1129.10  0
73. Rataj Antonín 1992 3 Kralupy122.56 8 0.00 999 1129.56  0
74. Svoboda Marek 1990 3 SK VS ČB130.58 0 0.00 999 1129.58  0
75. Kovárník Lukáš 1977 2 Kralupy120.84 10 0.00 999 1129.84  0
76. Podhadský Jan 1989 2 Vlašim122.23 10 0.00 999 1131.23  0
77. Křišťan Filip 1992 2 Týniště125.30 8 0.00 999 1132.30  0
78. Hagiwara Takahiro 1988 2 SK VS ČB129.00 6 0.00 999 1134.00  0
79. Břečka Tomáš 1988 2 SKVeselí125.03 10 0.00 999 1134.03  0
80. Seidl Tomáš 1989 2 Olomouc130.81 6 0.00 999 1135.81  0
81. Urban Tomáš 1994 3 KK Opava126.85 10 0.00 999 1135.85  0
82. Bahenský Matouš 1994 3 KK Opava136.24 8 0.00 999 1143.24  0
83. Korostenski Milan 1992 3 SK VS ČB138.84 6 0.00 999 1143.84  0
84. Heger Kryštof 1992 3 Rakovník138.06 8 0.00 999 1145.06  0
85. Binčík Petr 1994 3 KK Opava138.42 8 0.00 999 1145.42  0
86. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB96.35 52 0.00 999 1147.35  0
87. Vávra Petr 1991 3 Roztoky143.72 6 0.00 999 1148.72  0
88. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek149.12 4 0.00 999 1152.12  0
89. Puškarčuk Aleš 1989 2 Č.Lípa154.35 2 0.00 999 1155.35  0
90. Felix Petr 1982 2 Kralupy153.58 6 0.00 999 1158.58  0
91. Maroul Ladislav 1968 2 Rožátov110.51 50 0.00 999 1159.51  0
92. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice114.07 52 0.00 999 1165.07  0
93. Birnbaum Josef 1993 3 Horš.Týn150.08 16 0.00 999 1165.08  0
94. Baroň Petr 1991 2 Val.Mez.158.09 10 0.00 999 1167.09  0
95. Jenčík Ladislav 1963 2 Týniště172.11 6 0.00 999 1177.11  0
96. Hála Richard 1992 2 SKVeselí121.17 58 0.00 999 1178.17  0
97. Mulač Viktor 1975 2 Loko Plz108.74 100 0.00 999 1207.74  0
98. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.115.62 106 0.00 999 1220.62  0
99. Kozohorský Vojtěch 1991 3 Roztoky160.19 62 0.00 999 1221.19  0
100. Brychcí Petr 1990 3 Žel.Brod134.11 104 0.00 999 1237.11  0
101. Házi Marek 1992 3 Bechyně173.81 110 0.00 999 1282.81  0
102. Bouzek Filip 1992 3 Sušice134.91 158 0.00 999 1291.91  0
103. Fiala Radim 1995 3 KK Opava204.86 166 0.00 999 1369.86  0
104. Musil Jan 1990 2 Jablonec140.49 254 0.00 999 1393.49  0
105. Rubáček Petr 1991 3 Ostrava160.17 454 0.00 999 1613.17  0
  Štýber Roman 1989 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 999  0
  Zápotočný Martin 1990 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 999  0
  Podzimek Slávek 1987 2 Kralupy0.00 0 0.00 0  0
Oddíl