WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace

04.08.2012   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha98.61 0 98.01 0 98.01 -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha102.78 6 98.83 0 98.830.82/0,8-
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec104.16 54 101.63 0 101.633.62/3,7-
4. BIAZIZZO Mathieu 1991 Nancy101.52 2 97.80 4 101.803.79/3,9-
5. BERCON Jimy 1990 CKHI103.21 0 118.94 52 103.215.20/5,3-
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.36 50 103.92 0 103.925.91/6,0-
7. MEHLIČ Jure 1984 KKK Tacen100.82 4 102.32 2 104.326.31/6,4-
8. SCHWEIKERT Fabian 1992 Waldkirch104.63 50 104.67 0 104.676.66/6,8-
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus120.76 56 105.09 0 105.097.08/7,2-
10. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.105.43 0 102.60 6 105.437.42/7,6-
11. LEGRAND Ewen 1994 CD22106.82 0 123.68 54 106.828.81/9,0-
12. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha105.01 2 106.71 4 107.019.00/9,2-
13. TESTEN Niko 1997 kkse124.12 4 108.35 0 108.3510.34/10,5-
14. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha106.37 2 0.00 999 108.3710.36/10,6-
15. MATHYS Huvelin 1995 Paris107.98 52 108.79 0 108.7910.78/11,0-
16. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha109.17 0 113.24 4 109.1711.16/11,4-
17. LANGER Andreas 1993 Team Austria112.16 0 105.23 4 109.2311.22/11,4-
18. CADET Thomas 1995 CKHI109.57 52 108.04 2 110.0412.03/12,3-
19. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha117.80 4 108.13 2 110.1312.12/12,4-
20. POLJANEC Matej 1992 KKK Tacen125.59 2 108.56 2 110.5612.55/12,8-
21. GUTIERREZ Bertrand 1991 Nancy107.06 4 119.10 104 111.0613.05/13,3-
22. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod110.30 2 114.91 8 112.3014.29/14,6-
23. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.112.99 0 119.67 56 112.9914.98/15,3-
24. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB116.55 2 111.96 2 113.9615.95/16,3-
25. HONZATKO Nicolas 1990 Team Austria110.53 4 110.77 4 114.5316.52/16,9-
26. ARNAUD Galois 1995 Paris118.21 4 113.44 2 115.4417.43/17,8-
27. VOLKOM Pyotr 1993 Kazakhstan115.71 0 116.97 4 115.7117.70/18,1-
28. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.115.93 152 114.14 2 116.1418.13/18,5-
29. HAPAK Michal 1993 SKP Bratislava117.58 0 120.63 4 117.5819.57/20,0-
30. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha126.14 4 111.65 6 117.6519.64/20,0-
31. RAAB David 1969 2 Žel.Brod116.69 2 118.49 0 118.4920.48/20,9-
32. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa117.64 2 146.06 152 119.6421.63/22,1-
33. LEHMANN Sven 1994 Kanuclub Falke Magdeburg128.45 2 116.26 4 120.2622.25/22,7-
34. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz122.91 4 116.60 4 120.6022.59/23,0-
35. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha131.15 52 120.98 0 120.9822.97/23,4-
36. HRIC Filip 1993 2 Olomouc115.72 54 119.45 2 121.4523.44/23,9-
37. AUBRY Dufromage 1996 CKHI127.55 104 119.54 2 121.5423.53/24,0-
38. MARKOČIČ Rok 1995 kkse125.46 8 118.72 4 122.7224.71/25,2-
39. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz121.01 104 117.74 6 123.7425.73/26,3-
40. BERCON Bertrand 1964 CKHI123.94 0 122.20 2 123.9425.93/26,5-
41. CLERC Herve 1967 mjc Rodez club canoe kayak142.59 6 124.10 0 124.1026.09/26,6-
42. KHENCHOUCHE Billel 1988 Nancy130.43 54 121.08 4 125.0827.07/27,6-
43. PERNELLE Alexis 1996 CD22121.69 4 122.20 4 125.6927.68/28,2-
44. TEMIRSHANOV Roman 1995 KAZ126.65 2 126.56 0 126.5628.55/29,1-
45. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha128.19 2 125.29 2 127.2929.28/29,9-
46. ZINOVYEV Pavel 1996 Kazakhstan123.48 4 131.42 52 127.4829.47/30,1-
47. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha125.72 2 128.56 2 127.7229.71/30,3-
48. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB125.91 2 128.26 104 127.9129.90/30,5-
49. JANETA Martin 1994 SKP Bratislava133.30 4 129.33 0 129.3331.32/32,0-
50. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha153.73 2 127.50 2 129.5031.49/32,1-
51. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB131.71 0 129.82 2 131.7133.70/34,4-
52. KYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB127.72 4 124.88 54 131.7233.71/34,4-
53. DELACHAIR Franck 1971 CD22127.60 52 132.47 0 132.4734.46/35,2-
54. MARQUER Guéna 1973 CD22138.59 162 126.99 8 134.9936.98/37,7-
55. RODOLPHE Rodrigue 1995 Paris142.62 4 137.91 0 137.9139.90/40,7-
56. HEK Jan 1979 2 Roudnice137.34 8 133.56 6 139.5641.55/42,4-
57. SAVELS Manu 1997 CD22137.75 2 144.31 56 139.7541.74/42,6-
58. MIGNON Nicolas 1997 CD22135.02 6 147.68 54 141.0243.01/43,9-
59. ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB146.83 0 147.24 2 146.8348.82/49,8-
60. ROCHER Sami 1997 CD22140.99 6 140.97 10 146.9948.98/50,0-
61. MITCHEL Christopher 1989 CD22140.92 100 149.31 2 151.3153.30/54,4-
62. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice150.62 2 141.05 54 152.6254.61/55,7-
63. SOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz152.39 60 152.08 8 160.0862.07/63,3-
64. NIKULIN Ivan 1997 Kazakhstan160.50 2 214.80 106 162.5064.49/65,8-
65. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz123.05 100 127.47 54 181.4783.46/85,2-
66. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa132.98 56 168.87 52 188.9890.97/92,8-
67. LEFRIEC Morgan 1997 CD22137.49 54 156.58 54 191.4993.48/95,4-
68. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň182.59 112 145.84 60 205.84107.83/110,0-
69. KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz153.22 62 161.32 108 215.22117.21/119,6-
70. ELIE Mitonne 1996 CKHI162.45 54 150.76 158 216.45118.44/120,8-
71. ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.168.14 260 142.44 260 402.44304.43/310,6-
Oddíl