3. ČP ve slalomu

19.04.2008   USD Troja
ředitel: Milan Pylák Říha   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
101.26 0 99.00 0 200.26  -
2. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
101.92 0 101.77 2 205.69 5.43/2,7-
3. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
104.10 2 103.02 0 209.12 8.86/4,4-
4. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
106.79 0 102.07 2 210.86 10.60/5,3-
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
104.60 2 105.22 2 213.82 13.56/6,8-
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
106.09 0 105.93 4 216.02 15.76/7,9-
7. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
107.07 6 105.41 2 220.48 20.22/10,1-
8. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
113.99 0 107.74 0 221.73 21.47/10,7-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
109.81 2 110.07 4 225.88 25.62/12,8-
10. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
114.04 2 110.70 6 232.74 32.48/16,2-
11. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
118.51 0 115.63 2 236.14 35.88/17,9-
12. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
127.50 4 120.39 6 257.89 57.63/28,8-
13. PIVOŇKA Zdeněk
ŠRÁMEK Michal
1982
1982
2 Horš.Týn
Č.Lípa
124.46 6 122.16 8 260.62 60.36/30,1-
14. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
121.48 4 123.85 12 261.33 61.07/30,5-
15. POSTŘIMOVSKÝ Marcel
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
123.32 6 129.50 6 264.82 64.56/32,2-
16. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
135.90 0 129.90 2 267.80 67.54/33,7-
17. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
130.39 4 128.19 6 268.58 68.32/34,1-
18. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
133.91 8 126.25 4 272.16 71.90/35,9-
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
140.87 4 128.26 4 277.13 76.87/38,4-
20. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
117.13 50 114.80 6 287.93 87.67/43,8-
21. ŠENK Marek
RAŠEK Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
124.11 54 129.89 8 316.00 115.74/57,8-
22. CHRISTOV Ivan
PEŘINA Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
130.12 52 138.16 4 324.28 124.02/61,9-
23. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
154.27 16 146.62 14 330.89 130.63/65,2-
24. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
171.15 54 145.79 58 428.94 228.68/114,2-
25. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
137.81 58 118.47 208 522.28 322.02/160,8-
  DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
121.35 6 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení