5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném

12.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.94.17 0 89.08 0 89.08 75
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec93.91 2 90.52 0 90.521.44/1,668
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.92.16 2 90.97 0 90.971.89/2,162
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha91.31 0 89.90 2 91.902.82/3,257
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.95.95 2 91.14 2 93.144.06/4,653
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha96.62 2 93.83 0 93.834.75/5,349
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.65 0 93.84 2 95.846.76/7,646
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.96.50 0 96.50 0 96.507.42/8,343
9. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc96.73 2 95.00 2 97.007.92/8,940
10. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava101.65 0 114.90 2 116.9027.82/31,237
11. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc100.82 0 97.96 106 203.96114.88/129,035
12. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec98.69 4 95.58 2 97.588.50/9,533
13. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice97.02 6 95.00 4 99.009.92/11,131
14. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice109.95 52 98.12 2 100.1211.04/12,429
15. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava100.58 4 98.71 4 102.7113.63/15,327
16. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.97.11 6 93.06 56 103.1114.03/15,725
17. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha104.57 0 0.00 999 104.5715.49/17,423
18. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava109.01 2 104.78 0 104.7815.70/17,621
19. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.60 6 103.19 2 105.1916.11/18,119
20. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.32 0 106.75 2 105.3216.24/18,217
21. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha105.45 104 101.36 4 105.3616.28/18,315
22. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno101.53 4 104.86 2 105.5316.45/18,514
23. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha103.79 2 117.55 8 105.7916.71/18,813
24. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice105.86 0 122.40 4 105.8616.78/18,812
25. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha104.07 2 110.63 10 106.0716.99/19,111
26. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod100.21 54 100.23 6 106.2317.15/19,310
27. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha106.59 0 111.04 4 106.5917.51/19,79
28. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha103.17 4 106.59 56 107.1718.09/20,38
29. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.105.42 6 107.50 0 107.5018.42/20,77
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.106.55 2 106.09 2 108.0919.01/21,36
31. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha112.51 6 106.59 2 108.5919.51/21,95
32. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky109.43 0 105.17 4 109.1720.09/22,64
33. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.56 2 109.33 0 109.3320.25/22,73
34. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice103.18 8 99.54 10 109.5420.46/23,02
35. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy108.79 2 105.56 6 110.7921.71/24,41
36. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB111.87 6 112.09 2 114.0925.01/28,10
37. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz110.54 6 108.83 56 116.5427.46/30,80
38. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov114.01 4 113.36 8 118.0128.93/32,50
39. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB107.19 206 117.53 8 125.5336.45/40,90
40. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha94.33 54 96.71 56 148.3359.25/66,50
41. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.53 54 98.54 56 151.5362.45/70,10
42. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB105.63 56 101.03 52 153.0363.95/71,80
43. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc111.39 56 109.28 110 167.3978.31/87,90
44. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa117.05 56 110.92 58 168.9279.84/89,60
45. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
46. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl