vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků

20.07.2014   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice96.10 2 98.10 0 98.10 45
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy98.50 2 99.80 2 100.502.40/2,441
3.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha102.40 0 100.90 2 102.404.30/4,437
4.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.112.00 2 105.00 0 105.006.90/7,033
5. ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 1986 0 Žel.Brod109.00 2 109.40 0 109.4011.30/11,529
6.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa114.20 8 111.30 2 113.3015.20/15,525
7.3/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy110.50 6 111.40 2 113.4015.30/15,621
8.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.60 6 112.50 2 114.5016.40/16,717
9.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice108.60 6 108.70 6 114.6016.50/16,813
10.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz115.50 0 128.10 2 115.5017.40/17,712
11.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand108.30 8 118.40 2 116.3018.20/18,611
12.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.124.80 4 119.30 0 119.3021.20/21,610
13.2/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily121.20 2 120.10 0 120.1022.00/22,49
14.3/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky120.40 2 134.90 10 122.4024.30/24,88
15.3/VMZUMROVÁ Lucie 1977 0 Semily128.80 0 125.00 4 128.8030.70/31,37
16.4/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily127.10 8 127.90 2 129.9031.80/32,46
17.5/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus128.80 4 132.00 0 132.0033.90/34,65
18.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník130.00 4 132.90 8 134.0035.90/36,64
19.4/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand143.10 10 130.10 12 142.1044.00/44,93
20.5/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand146.20 10 135.40 8 143.4045.30/46,22
21.4/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK152.70 2 145.70 4 149.7051.60/52,61
22.6/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov177.90 12 147.80 8 155.8057.70/58,80
23.1/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.165.20 8 158.80 4 162.8064.70/66,00
24.6/ZSPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí177.20 104 190.80 62 252.80154.70/157,70
25.7/ZSPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí180.40 154 240.90 62 302.90204.80/208,80
  ROHANOVÁ Bronislava 1967 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3