5. Národní kontrolní závod na Trnávce

20.09.2014   USD Trnávka.
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha97.17 4 93.52 0 93.52 75
2. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.32 2 98.27 0 98.274.75/5,175
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.37 0 98.96 0 98.965.44/5,875
4. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha99.68 0 100.80 4 99.686.16/6,675
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.33 0 98.28 2 100.286.76/7,268
6. GAJARSKÝ Patrik 1991 SVK-LM104.32 8 100.91 0 100.917.39/7,90
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha102.65 2 100.99 0 100.997.47/8,068
8. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.101.42 0 106.11 0 101.427.90/8,468
9. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.102.34 0 109.97 2 102.348.82/9,462
10. MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.102.60 54 101.88 2 103.8810.36/11,157
11. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha102.92 2 104.82 4 104.9211.40/12,257
12. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha100.08 8 101.54 4 105.5412.02/12,957
13. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha110.17 4 103.71 2 105.7112.19/13,057
14. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK119.78 2 106.14 0 106.1412.62/13,553
15. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc104.74 2 0.00 999 106.7413.22/14,153
16. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha111.15 4 102.81 4 106.8113.29/14,249
17. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.107.32 0 105.76 2 107.3213.80/14,846
18. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha105.31 4 102.58 6 108.5815.06/16,146
19. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc121.75 102 104.93 4 108.9315.41/16,543
20. CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB113.41 108 106.33 4 110.3316.81/18,040
21. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha104.38 6 106.03 6 110.3816.86/18,037
22. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja107.74 4 109.23 2 111.2317.71/18,935
23. MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov123.84 56 109.43 2 111.4317.91/19,235
24. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha108.28 52 110.01 2 112.0118.49/19,833
25. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy106.99 52 110.04 2 112.0418.52/19,831
26. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.114.88 6 108.63 4 112.6319.11/20,429
27. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja105.78 50 110.85 2 112.8519.33/20,727
28. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK124.51 54 114.65 0 114.6521.13/22,625
29. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB114.65 6 113.52 4 117.5224.00/25,723
30. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV111.86 52 117.81 4 121.8128.29/30,321
31. CHOD David 1982 2 Blovice113.99 200 117.89 4 121.8928.37/30,319
32. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK120.67 4 116.92 100 124.6731.15/33,317
33. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB114.42 54 117.41 8 125.4131.89/34,115
34. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa122.61 6 134.72 104 128.6135.09/37,514
35. CUC Michal 1977 3 Tech.Pha134.86 6 124.85 4 128.8535.33/37,813
36. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.123.86 8 132.79 54 131.8638.34/41,012
37. VOLF Jaroslav 1979 3 Dukla B.130.45 2 134.37 6 132.4538.93/41,611
38. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.136.09 110 150.07 6 156.0762.55/66,910
39. ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.162.35 2 156.75 12 164.3570.83/75,79
40. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK161.94 6 161.18 204 167.9474.42/79,68
41. BUCHNAR Vladimír 1976 2+ SKŽižkov141.83 56 121.93 58 179.9386.41/92,47
42. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.126.32 56 164.50 54 182.3288.80/95,06
43. KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov134.56 54 122.34 100 188.5695.04/101,65
44. PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec130.19 62 131.84 60 191.8498.32/105,14
45. FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.124.97 152 137.89 58 195.89102.37/109,53
46. WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn159.96 54 125.25 204 213.96120.44/128,82
47. PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor146.60 158 118.84 110 228.84135.32/144,71
48. ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja0.00 999 142.09 204 346.09252.57/270,10
  KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATULA Roman 1996 1 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl