Podřípské slalomy v Roudnici

07.08.2010-08.08.2010   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   neděle 8.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha102.90 2 99.20 0 99.20 -
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.70 0 99.80 0 99.800.60/0,6-
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha102.20 0 101.20 0 101.202.00/2,0-
4. MANN Scott 1983 USA103.20 0 101.90 0 101.902.70/2,7-
5. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod105.80 0 102.00 0 102.002.80/2,8-
6. GUDEFIN Yann 1986 FRA103.10 0 103.50 0 103.103.90/3,9-
7. PAJANI Andy 1987 FRA101.80 2 105.50 52 103.804.60/4,6-
8. POTOCNY Marcel 1985 SVK104.60 0 104.60 0 104.605.40/5,4-
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha105.30 0 112.50 0 105.306.10/6,1-
10. BAUDOT Remi 1988 FRA109.00 0 112.70 4 109.009.80/9,9-
11. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava110.80 4 111.00 0 111.0011.80/11,9-
12.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz117.00 2 114.90 0 114.9015.70/15,8-
13. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.115.00 0 115.10 0 115.0015.80/15,9-
14. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice116.50 2 115.40 0 115.4016.20/16,3-
15. BASSET Matthieu 1988 FRA111.50 4 114.80 2 115.5016.30/16,4-
15. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec115.50 0 114.70 4 115.5016.30/16,4-
17.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa124.40 0 115.90 2 117.9018.70/18,9-
18.2/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice120.30 2 119.10 0 119.1019.90/20,1-
19.3/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa124.20 0 119.60 0 119.6020.40/20,6-
20.1/DSBORDAS Alexandre 1992 FRA123.50 4 120.10 0 120.1020.90/21,1-
21.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB126.10 0 120.30 0 120.3021.10/21,3-
22. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa121.40 0 0.00 999 121.4022.20/22,4-
23.3/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa122.70 2 121.90 0 121.9022.70/22,9-
24. ROMASHKIN Dmitry 1968 RUS124.40 2 122.70 0 122.7023.50/23,7-
25.2/DSTYKAL Jiří 1992 2 Klášter.121.40 2 0.00 999 123.4024.20/24,4-
26. KHOMCHENKO Andrey 1981 RUS125.30 2 124.70 0 124.7025.50/25,7-
27.3/DSDANDEL Thomas 1992 FRA128.90 58 123.40 4 127.4028.20/28,4-
28.4/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha126.70 4 128.70 0 128.7029.50/29,7-
29. MOGILEVSKIY Fedor 1979 RUS126.80 2 127.20 2 128.8029.60/29,8-
30.1/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha137.50 0 128.20 2 130.2031.00/31,3-
31.2/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy134.40 0 134.20 2 134.4035.20/35,5-
32.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha134.50 6 136.60 0 136.6037.40/37,7-
33. CHLÁDEK Václav 1987 3 Roudnice142.70 0 147.80 0 142.7043.50/43,9-
34.1/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha155.50 4 161.80 4 159.5060.30/60,8-
35. ALEXSEEV Sergey 1972 RUS192.60 16 236.70 14 208.60109.40/110,3-
  LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HORÁK David 1976 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠODEK Petr 1998 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ERMAKOV Pavel 1979 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TSYGANKOV Ilya 1981 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  USOV Sergey 1981 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DANDEL Sylvain 1992 FRA0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KORZHOV Alexander 1975 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  TŮMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl