vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Akademické MČR ve sprintu v Olomouci

09.09.2015   řeka Morava u loděnice UP Olomouc
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:51,20 00:48,40 00:48,40 -
2. FUSEK Radomír 1990 3 Val.Mez.00:52,80 00:52,50 00:52,504.10/8,5-
2. BUSTA Jan 1989 USK Pha00:56,20 00:52,50 00:52,504.10/8,5-
4.2/U23ŘÍHA Martin 1992 USK Pha01:01,40 00:55,90 00:55,907.50/15,5-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:46,60 00:47,30 00:46,60 -
2.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto00:48,00 00:47,40 00:47,400.80/1,7-
3. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 Olomouc00:53,00 00:00,00 00:53,006.40/13,7-
4.3/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc00:54,20 00:53,10 00:53,106.50/13,9-
5.4/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž00:56,90 00:55,90 00:55,909.30/20,0-
6. HERZÁNOVÁ Vendula 1988 Olomouc00:57,70 00:00,00 00:57,7011.10/23,8-
150. FUSKOVÁ Dana 1988 Val.Mez.00:00,00 59:59,99 59:59,993553.39/7.625,3-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan
ORNST Zdeněk
1989
1990
USK Pha
Dukla B.
00:57,30 00:48,40 00:48,40 -
2.1/U23ŘÍHA Martin
HALEŠ Antonín
1992
1992
1 USK Pha
Č.Kruml.
00:52,50 00:50,10 00:50,101.70/3,5-
3. MÁRA Petr
FUSEK Radomír
1994
1990
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,50 00:51,60 00:51,603.20/6,6-
4.2/U23SKARKA Jiří
HRIC Filip
1994
1993
Olomouc
Olomouc
01:03,10 00:00,00 01:03,1014.70/30,4-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DUPAL Jiří 1991 Olomouc59:59,99 00:41,10 00:41,10 -
2.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:42,70 00:41,60 00:41,600.50/1,2-
2. PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha59:59,99 00:41,60 00:41,600.50/1,2-
4. ORNST Zdeněk 1990 Dukla B.00:45,80 00:43,30 00:43,302.20/5,4-
5.2/U23HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml.00:46,40 00:46,60 00:46,405.30/12,9-
6. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:49,30 00:48,50 00:48,507.40/18,0-
10. ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 59:59,993558.89/8.659,1-
11. CVIKL Ondřej 1992 USK Pha00:00,00 00:00,00 59:59,993558.89/8.659,1-
150. KREJZA Filip 1989 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993558.89/8.659,1-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3