vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

09.04.2017   Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:07,70 49
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:42,6094.90/9,841
3.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz18:12,70125.00/12,933
4.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:38,30150.60/15,629
5.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:09,10181.40/18,725
6.5/VMPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně19:19,50191.80/19,821
7.1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.19:49,60221.90/22,917
8.1/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha19:52,40224.70/23,213
9.1/DSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.19:58,10230.40/23,812
10.2/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.20:07,80240.10/24,811
11.3/DMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.20:22,60254.90/26,310
12.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.20:25,50257.80/26,69
13.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:40,40272.70/28,28
14.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:48,10280.40/29,07
15.4/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.20:48,40280.70/29,06
16.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:18,70311.00/32,15
17.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně22:25,20377.50/39,04
18.3/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav24:10,40482.70/49,93
19.1/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice24:34,80507.10/52,42
20.4/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav25:14,20546.50/56,51
21.5/ZMPELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha25:48,90581.20/60,10
22.6/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha27:23,70676.00/69,90
23.2/ZSŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav27:25,70678.00/70,10
24.7/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.27:45,00697.30/72,10
25.8/ZMPINC Tadeáš 2006 Soběslav29:24,30796.60/82,30
26.9/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav29:25,70798.00/82,50
27.10/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.29:54,50826.80/85,40
  CHOD David 1982 BloviceDNS 0
  MAYER Aleš 1996 3 BechyněDNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.DNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3