1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

06.05.2017   USD Želiv
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha100.82 0 97.05 2 99.05 75
2. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.105.61 2 103.46 0 103.464.41/4,568
3.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha105.51 2 97.72 6 103.724.67/4,762
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.102.26 0 100.40 4 104.405.35/5,457
5.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha100.71 2 100.49 4 104.495.44/5,553
6.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha104.51 2 105.02 0 105.025.97/6,049
7.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha102.74 0 104.96 2 106.967.91/8,046
8.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha108.47 4 109.45 2 111.4512.40/12,543
9.4/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc102.05 4 102.48 52 154.4855.43/56,040
10.5/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.106.83 6 105.96 102 207.96108.91/110,037
11. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.92 158 104.67 4 108.679.62/9,735
12.6/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc110.48 50 104.83 6 110.8311.78/11,933
13.1/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc116.08 52 112.26 0 112.2613.21/13,331
14.7/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.94 2 114.85 2 112.9413.89/14,029
15.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha115.83 6 110.23 4 114.2315.18/15,327
16.8/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB113.25 6 110.43 4 114.4315.38/15,525
17.3/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.111.06 4 107.34 58 115.0616.01/16,223
18.4/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.10 2 103.61 58 116.1017.05/17,221
19. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.107.64 10 97.89 52 117.6418.59/18,819
20.3/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha114.40 6 4.00 999 120.4021.35/21,617
21. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha107.89 354 120.58 2 122.5823.53/23,815
22.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn121.62 14 111.51 12 123.5124.46/24,714
23. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha0.00 999 114.06 10 124.0625.01/25,213
24.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK120.13 4 118.25 10 124.1325.08/25,312
25.5/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.120.40 4 123.33 2 124.4025.35/25,611
26.9/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha130.94 106 123.70 2 125.7026.65/26,910
27.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.119.49 52 115.05 14 129.0530.00/30,39
28.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice140.10 10 120.38 10 130.3831.33/31,68
29.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha114.59 150 126.91 4 130.9131.86/32,27
30.10/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha132.45 12 125.51 10 135.5136.46/36,86
31.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc150.75 2 141.77 52 152.7553.70/54,25
32.3/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha121.94 200 128.11 60 188.1189.06/89,94
33.4/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk129.55 160 128.26 60 188.2689.21/90,13
34.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja144.17 108 143.15 62 205.15106.10/107,12
35.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc152.58 360 154.51 114 268.51169.46/171,11
36.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha168.29 112 131.09 258 280.29181.24/183,00
37.6/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc145.19 154 145.36 154 299.19200.14/202,10
38.7/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava159.49 158 149.21 452 317.49218.44/220,50
Oddíl