Paloudová Karolína, 2000

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 1   C1: 1   C2: 2
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 7. 3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:45,5180.65/7,346/42/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 6. 3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:38,2872.54/6,649/30/0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 15:53,4065.80/7,447
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 15:39,6062.10/7,147
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 3. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 15:20,1073.00/8,647
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 4. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 15:09,3064.10/7,639
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - DNS 0
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:56,20 23
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:21,9079.30/6,615
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 6. 3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:41,82 - 00:42,40 - 00:41,821.60/4,0-
C1W 4. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 00:50,97 - 00:50,45 - 00:50,455.94/13,3-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 27. 7/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 115.32 54 117.64 8 125.6424.10/23,7-
C2X 3. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína
SKOŘEPA Vojtěch
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.98 26 173.33 70 170.9817.40/11,3-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 11. 4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 00:56,311.22/2,246/48/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W 4. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 11:31,2729.90/4,557/48/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 8. 4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 00:55,642.30/4,346/68/0
C1W 8. 4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 01:02,674.74/8,257/14/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 8. 5/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 00:54,362.63/5,146/80/0
C1W 7. 4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 01:02,906.27/11,157/14/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 09:32,0517.32/3,10/68/106
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 11:01,1612.43/1,90/68/33
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 17:03,5133.98/3,40/68/131
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 19:55,500.42/0,00/68/36
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 13:14,80 27
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
C2M 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
129.50 2 130.60 6 131.50 7
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66
C2M 1.  PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:08,10 29
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 113.70 4 110.63 0 110.63 24
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 13:20,90 28
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 3. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
151.40 2 145.90 4 149.901.20/0,84
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
C2M 1.  PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:01,80 29
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 124.40 2 124.70 2 126.40 26
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 8. 3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:51,72 - 00:52,95 - 00:52,954.82/10,043/49/0
C1W 5. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:00,65 - 00:59,23 - 00:59,235.08/9,453/19/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 9. 4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:52,05 - 00:52,08 - 00:52,083.22/6,640/49/0
C1W 6. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:01,76 - 01:01,37 - 01:01,377.97/14,949/19/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 7. 3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 09:24,7518.56/3,446/76/0
C1W 3. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 10:57,2128.33/4,562/7/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 10. 4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 01:12,87 - 01:13,67 - 01:13,675.98/8,837/52/0
C1W 3. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:25,05 - 01:25,06 - 01:25,065.38/6,862/7/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 5. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 16:30,0048.70/5,253/42/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 16:09,1042.80/4,662/43/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:47,6040.50/3,562/36/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:46,8056.30/5,068/36/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:53,80 42
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:58,00 34
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 17:41,30 5
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:39.60 50
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:33,90 50
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 17:11,70 13
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1W 3.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 59:59.99 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 3.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:39,4036.00/4,349
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:40,7038.60/4,654
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 3.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:35,0029.90/3,554
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 8. 4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:59,84 - 00:57,48 - 00:57,483.68/6,8-
C1W 4. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:06,87 - 01:04,10 - 01:04,105.96/10,3-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 35. 12/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 179.11 14 130.33 58 188.3378.40/71,3-
C2M 7. 4/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.11 24 179.85 14 184.1170.53/62,1-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 5. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 00:54,790.11/0,238/67/0
C1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 01:09,309.67/16,247/12/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 10. 4/DMPALOUDOVÁ Karolína 1991 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,6814.46/27,222/54/0
C1W 5. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:08,976.32/10,138/6/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 4. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:13,6717.90/2,142/42/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 6. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 02:07,115.43/4,534
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 14. 4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 124.20 4 119.30 4 123.3010.60/9,445
C2M 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.40 6 133.10 0 133.106.20/4,933
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 9. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 121.00 0 121.20 0 121.007.80/6,962
C2M 6. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.10 0 138.10 2 140.1017.90/14,622
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 6. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 111.80 4 113.40 0 113.405.50/5,129
C2M 3. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
135.70 6 132.10 0 132.106.50/5,27
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 8. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 117.50 4 116.30 2 118.304.70/4,126
C2M 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
139.00 2 139.10 6 141.009.40/7,13
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 5. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 10:03,2639.71/7,0-
C1W 4. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 11:54,2360.28/9,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 5. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 17:15,0065.93/6,8-
C1W 4. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 20:23,1185.30/7,5-
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
K1W 4. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:30,6069.10/8,616
C2M 1.  PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:43,30 28
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
K1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,806.40/13,021
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
K1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:10,9039.70/4,921
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
C2M 3.  PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 00:57,203.30/6,117
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
C2M 3.  PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 15:04,9013.20/1,525
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - DNS-A 0/0/0
C1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - DNS-A 0/0/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - B 0/0/0
C1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - B 0/0/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 6. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 09:51.54 34/53/0
C1W 4. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 11:33.39 42/24/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 9. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 01:16,505.29/7,425/53/0
C1W 6. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 01:30,917.48/9,034/12/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 6. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 21:18,40104.00/8,934/24/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 4. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 21:14,1095.10/8,142/36/0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:09,9071.10/6,642
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 20:06,4092.80/8,330
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 4. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 23:18,20261.40/23,01
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M    PALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:28,9071.00/6,528
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 4. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:48,1097.20/8,920
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 5. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 24:01,90333.20/30,11
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M    PALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS 0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 4. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:48,1063.00/5,636
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 6. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 20:10,9097.50/8,827
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 10. 2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 22:37,70229.00/20,32
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1W 33. 10/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 232.76 10 4.00 999 242.76133.05/121,37
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1W 26. 9/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 167.99 14 172.67 162 181.9967.15/58,514
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 7. 4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:48,79 - 00:54,19 - 00:48,794.16/9,3-
C1W 10. 4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 01:53,38 - 01:16,04 - 01:16,0427.77/57,5-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 27. 11/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 152.21 18 148.98 56 170.2171.39/72,2-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 7. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 01:01,89 - 00:58,44 - 00:58,444.04/7,431/31/0
C1W 5. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 01:12,13 - 01:15,66 - 01:12,1312.02/20,038/24/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:59,49 - 00:58,80 - 00:58,803.46/6,331/19/0
C1W 6. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 01:14,57 - 01:13,99 - 01:13,9910.12/15,834/12/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1W 8.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 02:13,34 - 02:07,16 - 02:07,1613.09/11,528/31/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 7.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 15:31,02116.00/14,231/30/0
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C2M 10. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
105.42 6 132.73 14 111.4220.88/23,19
C2M 17.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.73 8 122.49 10 129.7339.19/43,32
K1W 5. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 88.73 2 93.15 4 90.7311.66/14,713
C2X 6.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.73 8 122.49 10 129.7329.21/29,10
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C2M 13. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.18 6 110.78 8 118.7827.45/30,15
C2M 20.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
131.24 58 127.27 14 141.2749.94/54,70
K1W 7. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 94.89 8 90.34 6 96.3413.51/16,314
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 16. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 121.89 0 121.41 4 121.8921.35/21,222
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 5. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 10:41,4834.53/5,7-
C1W 5. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 12:40,5156.81/8,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 8. 4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 10:28,9633.84/5,7-
C1W 4. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 12:08,2839.67/5,8-
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57
K1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 13:40,5043.10/5,514
C2M 4.  PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 14:16,7033.70/4,17
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
K1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 14:40,0051.20/6,224
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:02,804.90/8,516
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C2M 7.  PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 16:00,8096.20/11,14
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 8.  PALOUDA Tomáš
PALOUDOVÁ Karolína
1969
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,109.30/15,33
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 9.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:54,49 - 00:57,20 - 00:54,495.94/12,225/25/0
C1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 01:10,76 - 00:00,00 - 00:00,00 28/12/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 7.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:52,82 - 00:53,15 - 00:52,823.77/7,731/25/0
C1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 99.05 2 99.79 2 101.057.73/8,329
C2M 8. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
123.54 10 121.18 6 127.1823.85/23,16
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 123.35 8 125.07 8 131.3512.61/10,636
C2M 7. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
161.12 58 161.43 10 171.4343.61/34,110
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 9. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 10:30,9045.27/7,725/13/0
C1W 6. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 12:08,9167.09/10,134/12/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 9. 3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 01:17,15 - 01:16,48 - 01:16,484.28/5,925/13/0
C1W 6. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. 01:32,86 - 01:33,89 - 01:32,868.05/9,534/12/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 16:57,2073.10/7,731/30/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 6. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 12:54,4046.10/6,334/30/0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 4. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 21:26,0096.70/8,142/30/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 4. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 20:38,80116.90/10,423
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
K1W 5. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 20:06,80100.40/9,119
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 23:11,903.30/0,29
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 23:43,509.40/0,79
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
K1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 19:31,5077.10/7,026
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 20:48,80118.70/10,526
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 23:27,10 17
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml. - - - - 24:30,70 17
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 2. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 18:03,1078.70/7,829
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 4. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 18:35,6057.40/5,417
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 21:30,50 3
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 20:21,20 3
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 5.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 00:58,52 - 01:00,71 - 00:58,523.43/6,2-
C1W 6.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:21,30 - 01:11,33 - 01:11,337.37/11,5-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 28.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 142.68 8 139.69 6 145.6938.06/35,4-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 2. 2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 00:39,57 - 00:37,11 - 00:37,111.00/2,8-
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 00:43,15 - 00:42,49 - 00:42,49 -
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
C1W 12.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 136.09 4 130.97 4 134.9725.19/22,9-
K1W 13.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 108.27 0 109.87 0 108.2711.92/12,4-
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1W 10. 2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 02:11,92 - 02:13,12 - 02:11,9213.22/11,122/12/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 12. 3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:05,40 - 01:03,54 - 01:03,549.08/16,718/24/0
C1W 9. 3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:28,00 - 02:47,56 - 01:28,0024.67/39,028/0/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 16. 3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:06,81 - 01:03,69 - 01:03,699.99/18,610/12/0
C1W 6. 2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:42,92 - 01:15,30 - 01:15,3013.30/21,538/1/0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 25. 9/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 118.92 12 121.73 54 130.9233.96/35,023
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 3. 3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 08:26,4020.90/4,325
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 09:53,90 6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 12. 5/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 113.22 4 106.85 0 106.8510.02/10,366
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 7.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 115.23 4 113.75 56 119.2320.20/20,49
C2W 1.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
138.97 8 0.00 999 146.97 5
C2M
C2 mix
5.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.36 8 174.18 8 168.3648.47/40,46
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1W 9.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 93.01 2 97.93 6 95.0111.03/13,16
C2W 2.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.58 20 115.69 14 129.690.95/0,71
C2M
C2 mix
11.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
150.99 110 0.00 999 260.99164.87/171,50
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 4. 4/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 00:55,10 - 00:54,90 - 00:54,904.00/7,923
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 12. 8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 99.36 0 99.94 4 99.3610.29/11,635
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:06,90 - 01:08,50 - 01:06,90 6
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 12. 8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 130.92 2 128.48 4 132.4840.35/43,81
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 6. 4/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 00:54,89 - 00:56,33 - 00:54,895.34/10,815
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 17. 11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 102.57 2 101.59 2 103.5914.63/16,422
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 3. 3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:06,97 - 01:08,48 - 01:06,972.38/3,74
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 13. 8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 150.49 6 135.33 14 149.3355.80/59,70
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 33. 7/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 146.04 4 138.46 6 144.4641.29/40,08
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 42. 10/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 141.24 56 142.86 12 154.8655.03/55,10
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W 7. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 15:23,10117.80/14,628
C1W 5. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 17:57,80113.20/11,73
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 7. 2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 15:25,20120.40/15,030
C1W 5. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 17:42,2091.10/9,43
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 16. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:20,50 - 00:00,00 - 01:20,5014.57/22,110/12/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 16. 2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:20,23 - 01:20,18 - 01:20,1813.01/19,410/12/0
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
C1W 3. 1/ZSPaloudová Karolína 2000 Č,Kruml, 142.22 6 136.57 0 136.5710.32/8,20
K1W 6. 1/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č,Kruml, 116.00 2 115.31 0 115.316.73/6,231
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
C1W 3. 1/ZSPaloudová Karolína 2000 Č,Kruml, 148.96 12 134.70 4 138.7010.97/8,60
K1W 7. 2/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č,Kruml, 110.86 6 112.10 4 116.107.22/6,630
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 13.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. 01:34,80 - 01:33,95 - 01:33,9510.99/13,216/7/0
C1W 5.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:48,40 - 01:49,41 - 01:48,407.44/7,438/2/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 12. 2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml. - - - - 20:02,77131.26/12,318/13/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 9. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 17:59,90119.70/12,525/20/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 9. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 18:00,10120.90/12,625/20/0
C1W 4. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 21:57,3085.50/6,942/1/0
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 20:04,3017.20/1,410
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 20:02,0064.40/5,79
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 2. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 20:29,4044.80/3,89
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 20:23,6029.40/2,59
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 7. 1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 20:36,40115.50/10,38
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 0.00 8
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1W 11. 8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 08:01,2061.00/14,5-
C1W 4. 4/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 08:54,7033.60/6,7-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1W 12.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:00,82 - 00:57,33 - 00:57,339.12/18,9-
C1W 3.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:17,68 - 01:11,43 - 01:11,436.43/9,9-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
C1W 11.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 181.94 0 178.02 0 178.0244.44/33,3-
K1W 18.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 139.71 6 136.70 2 138.7020.31/17,2-
14.07.2013 Slalom v Sušici
K1W 19. 4/ŽSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml. 111.32 4 111.65 2 113.6517.32/18,016
C2W 2.  Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
146.13 2 150.17 10 148.135.95/4,21
13.07.2013 Slalom v Sušici
K1W 20. 4/ŽSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml. 103.10 2 105.26 0 105.1032.00/43,816
C2W 2. 2/ŽSPaloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
138.28 10 131.61 10 141.612.91/2,11
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1W 34. 11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 129.25 58 0.00 999 187.2593.86/100,52
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1W 27. 10/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 132.70 2 143.41 102 134.7033.24/32,811
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1W 22. 11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 ?.Kruml. - - - - 12:16,30161.80/28,22
C1W 5. 3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 ?.Kruml. - - - - 13:31,10137.90/20,50
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 29. 11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 ?.Kruml. - - - - 11:54,90156.20/28,02
C1W 12. 2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 ?.Kruml. - - - - 13:03,70133.70/20,60
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1W 15. 3/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml. 141.43 6 140.73 8 147.4335.68/31,911
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1W 13. 3/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml. 139.89 8 138.64 0 138.6425.14/22,114
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 9.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 21:38,40255.90/24,53
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 9.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. - - - - 21:38,80255.10/24,43
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W    PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 01:27,79 - 00:00,00 - 00:00,00 -
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 24.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 169.20 16 159.65 114 185.2085.26/85,3-
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1W 26.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 125.62 2 121.61 2 123.6134.18/38,25
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1W 26.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 134.38 6 132.87 8 140.3839.31/38,95
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 35. 7/ZMKarolína Paloudová 2000 3 Č.Kruml. 142.34 0 136.35 2 138.3533.03/31,416
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 25. 7/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 00:48,38 - 00:47,62 - 01:36,0023.31/32,14
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 44. 11/ZMKarolína Paloudová 2000 3 Č.Kruml. 112.16 102 122.66 4 126.6630.11/31,28
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 18. 4/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 142.80 4 0.00 0 146.8027.10/22,68
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem
K1W 16. 3/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml. 120.24 0 108.49 6 114.4930.10/35,74
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem
K1W 16. 5/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml. 123.97 56 112.78 8 120.7836.15/42,73
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 32.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 136.74 6 132.36 4 136.3637.34/37,77
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 30.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 153.61 58 140.21 4 144.2138.07/35,910
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 28. 5/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 158.20 0 155.00 4 158.2043.20/37,64
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 24. 5/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 155.10 54 144.90 0 144.9032.00/28,37
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1W 17.  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml. 150.79 2 142.77 6 148.7747.21/46,5-
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 21. 5/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 114.80 2 130.10 8 116.8025.50/27,916
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 41. 13/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 136.30 56 117.90 6 123.9043.60/54,30
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 20. 5/ZMPaloudová Karolína 2000 0 Č.Kruml. 131.48 2 139.29 8 133.4842.59/46,95
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 17. 2/ZSKlíma Jan
Paloudová Karolína
2000
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
179.30 8 153.13 10 163.1354.84/50,60
K1W 25. 5/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml. 135.23 2 130.02 4 134.0238.40/40,24
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 31. 10/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 171.10 60 147.50 4 151.5060.90/67,24
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 35. 9/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 179.40 154 130.30 108 238.30145.00/155,40
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1W 15. 4/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml. 152.25 10 146.56 4 150.5640.45/36,70
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1W 17. 5/ZMPaloudová Karolína 2000 Č.Kruml. 150.16 8 142.29 4 146.2942.12/40,40
30.04.2011-01.05.2011 Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W
sobota 30.4.2011
41. 10/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 157.60 10 143.00 8 151.0062.50/70,60
K1W
neděle 1.5.2011
43. 12/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 145.20 104 145.70 58 203.70112.20/122,60
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři
K1W
předžákyně
3.  Paloudová Karol. 2001 Č.Kruml. 232.20 54 222.90 110 286.2089.70/45,6-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
předžáci
1. 1/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 170.80 104 151.08 8 159.08 -
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W
předžáci
2. 2/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 177.50 58 184.50 14 198.5025.30/14,6-
08.08.2009-09.08.2009 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W
sobota předžáci
9. 9/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 222.86 60 204.99 14 218.9969.47/46,5-
K1W
neděle předžáci
6. 6/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 186.18 8 184.92 6 190.9247.17/32,8-
13.06.2009-14.06.2009 Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
K1W
sobota
  6/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 216.00 58 211.70 114 274.00 -
K1W
neděle
30. 5/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml. 240.60 110 251.20 8 259.20168.10/184,5-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 2 09.08.16 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 3 07.06.16 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 3 27.05.16 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 3 26.05.16 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 27.05.15 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 14.08.14 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 01.05.14 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.08.13 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.09.11 updated from RVP
Paloudová KarolínaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1W 2/2 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1W 5/6 222
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C2M
Paloudová Anežka
2/2 11
94.K1W 2/2 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 7/8 340
6.K1W 7/14 369
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/11 188
28.C2M
Švadlena Václav
2/2 58
35.C2M
Paloudová Anežka
2/2 38
2.K1W 5/21 360
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/8 69
6.K1W 5/18 394

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Paloudová Anežka
4/4 65
33.K1W 4/4 162
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 6/6 161
13.K1W 6/10 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/6 54
13.C2M
Švadlena Václav
3/3 70
48.C2M
Plachtová Alexandra
4/4 2
4.K1W 5/16 269
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.K1W 2/2 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Paloudová Anežka
4/4 30
105.C2M
Palouda Tomáš
2/2 2
 C2X
Palouda Tomáš
1/1 0
49.K1W 5/5 114
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 5/6 168
8.K1W 8/11 259
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/10 82
30.C2M
Palouda Tomáš
3/3 14
54.C2M
Plachtová Alexandra
1/1 2
6.K1W 5/20 158
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/11 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.K1W 2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
93.C2M
Palouda Tomáš
2/2 6
1.C2W
Paloudová Anežka
2/2 6
36.K1W 5/6 159
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 1
30.K1W 2/2 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 4/4 146
13.K1W 7/10 134
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/9 18
7.K1W 5/19 136
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/6 10
20.K1W 5/12 38

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C2W
Paloudová Anežka
2/2 2
45.K1W 5/7 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1W 3/3 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
41.K1W 2/2 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.K1W 5/7 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.K1W 2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1W 1/1 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Klíma Jan
1/1 0
84.K1W 5/8 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.K1W 4/4 15

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí12.11.
odstup %22,933,3
% poražených soupeřů38,928,6
pořadí20132014celkem
průměr11.012.011.5
medián111211
modus111211
počet závodů112

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí27.35.27.28.13.18.24.17.
odstup %23,771,372,235,412,417,285,346,5
% poražených soupeřů50,019,021,230,876,946,920,742,9
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr17.024.018.020.527.035.027.023.6
medián1724181327352724
modus1724181327352727
počet závodů11121118

NKZ slalom

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí33.26.33.42.
odstup %121,358,540,055,1
% poražených soupeřů20,039,027,36,8
pořadí20142015celkem
průměr37.529.533.5
medián332633
modus332633
počet závodů224

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
pořadí3.3.
odstup %8,28,6
% poražených soupeřů------
pořadí2014celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22

Kategorie C2M

Paloudová Karolínasl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
řeka Otava,
11.06.11
pořadí1.3.2.6.3.4.17.20.8.7.5.11.17.
odstup %0,00,84,914,65,27,143,354,723,134,140,4171,550,6
% poražených soupeřů100,066,791,764,371,457,120,017,453,362,550,0------
pořadí20112014201520162017celkem
průměr17.08.013.03.82.08.0
medián1758316
modus1757213
počet závodů1244213

Kategorie C2W

Paloudová Karolínasl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
pořadí1.2.2.2.
odstup %0,00,74,22,1
% poražených soupeřů100,050,050,050,0
pořadí20132014celkem
průměr2.01.51.8
medián212
modus212
počet závodů224

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 94
12.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Jizera,
14.08.10
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
slalomová tr
13.06.09
pořadí1.1.14.9.6.8.5.7.16.7.7.25.12.7.9.6.7.19.20.34.27.15.13.35.44.18.16.16.32.30.21.41.20.25.15.17.43.41.3.6.9.30.
odstup %0,00,09,46,95,14,114,716,321,28,310,635,010,320,413,16,26,618,043,8100,532,831,922,131,431,222,635,742,737,735,927,954,346,940,236,740,4122,670,645,632,846,5184,5
% poražených soupeřů100,0100,075,984,380,875,969,264,768,877,882,453,878,060,052,984,883,364,064,28,331,650,060,050,040,356,428,625,026,232,660,020,047,241,512,511,117,621,650,050,020,019,4
pořadí200920102011201220132014201520162017celkem
průměr15.03.027.927.321.311.08.49.31.017.5
medián93213019778115
modus6341161377617
počet závodů31876654242

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí12.13.
odstup %43,859,7
% poražených soupeřů21,414,3
pořadí2014celkem
průměr12.512.5
medián1212
modus1212
počet závodů22

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí12.17.26.26.28.24.31.35.1.2.
odstup %11,616,438,238,937,628,367,2155,40,014,6
% poražených soupeřů75,665,216,716,720,630,321,18,1100,066,7
pořadí2010201120122014celkem
průměr1.529.526.014.520.2
medián128261224
modus124261226
počet závodů242210

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 28
26.04.14
pořadí8.7.2.2.3.4.6.6.4.
odstup %8,211,11,90,016,20,09,010,16,9
% poražených soupeřů56,362,594,494,466,766,750,016,7---
pořadí2014201520162017celkem
průměr4.06.04.34.84.7
medián46424
modus46322
počet závodů11349

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí7.6.11.4.8.8.2.3.5.3.3.2.5.6.6.9.6.4.7.9.7.6.4.12.9.9.
odstup %7,36,62,24,54,35,13,13,45,24,63,55,00,24,50,07,48,98,114,27,77,76,38,112,312,512,6
% poražených soupeřů53,854,547,480,078,178,897,695,742,983,380,090,078,966,784,875,044,466,745,557,933,361,562,552,250,050,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr10.06.66.04.96.56.2
medián976366
modus976366
počet závodů35610226

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí8.4.4.5.4.1.5.4.4.12.
odstup %8,29,27,58,15,80,09,46,96,720,6
% poražených soupeřů56,382,480,066,772,7100,042,9---70,08,3
pořadí20132014201520162017celkem
průměr8.03.34.54.08.05.1
medián444484
modus414484
počet závodů2322110

Kategorie C2M

Paloudová Karolínasj 54
21.05.16
sj 57
23.05.15
pořadí3.7.
odstup %1,511,1
% poražených soupeřů81,857,1
pořadí20152016celkem
průměr7.03.05.0
medián733
modus733
počet závodů112

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí7.4.8.5.5.3.5.8.2.3.7.9.11.29.
odstup %7,34,54,37,06,84,95,75,76,24,315,012,614,528,0
% poražených soupeřů53,880,078,189,290,577,886,778,891,789,581,350,054,515,2
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr20.06.35.04.36.07.07.6
medián11755475
modus11325475
počet závodů23332114

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 14
02.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
pořadí8.7.2.2.3.1.1.3.3.4.6.6.2.2.1.1.1.1.1.5.5.4.
odstup %8,211,11,90,04,50,00,00,016,20,09,010,10,70,20,00,00,00,00,011,79,46,9
% poražených soupeřů56,362,594,494,475,0100,0100,0---66,766,750,016,766,766,7100,0100,0100,0100,0100,042,942,9---
pořadí2014201520162017celkem
průměr2.82.44.33.43.1
medián12422
modus11311
počet závodů653822

Kategorie C2M

Paloudová Karolínasj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 55
22.05.16
sj 14
10.04.16
sj 12
09.04.16
sj 163
17.10.15
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí1.2.1.1.1.4.5.10.4.7.
odstup %0,06,60,00,00,023,030,120,34,111,1
% poražených soupeřů100,080,0100,0100,0100,025,020,030,876,957,1
pořadí201520162017celkem
průměr7.03.31.33.6
medián7412
modus4111
počet závodů33410

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
pořadí7.6.2.2.4.3.11.4.8.8.2.3.1.1.7.5.3.3.2.1.1.1.1.5.6.4.6.9.6.4.3.2.4.3.6.4.3.2.9.7.6.4.4.5.3.3.2.4.3.7.7.12.9.9.3.3.3.2.7.9.9.
odstup %7,36,67,17,47,68,62,24,54,35,13,13,40,00,03,45,24,63,55,00,00,00,00,00,24,58,60,07,48,98,18,36,68,96,58,85,65,56,27,77,76,38,110,49,17,010,57,85,44,314,615,012,312,512,65,71,42,53,810,324,424,5
% poražených soupeřů53,854,591,791,776,985,747,480,078,178,897,695,7100,0100,078,642,983,380,090,0100,0100,0100,0100,078,966,766,784,875,044,466,785,793,380,086,778,387,080,091,757,933,361,562,580,075,088,988,994,483,389,579,381,352,250,050,084,686,785,792,362,520,020,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr8.35.34.74.73.64.04.6
medián9344334
modus9334123
počet závodů312121117661

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí8.7.2.2.3.3.4.6.6.4.5.12.
odstup %8,211,11,90,04,516,20,09,010,16,920,520,6
% poražených soupeřů56,362,594,494,475,066,766,750,016,7------8,3
pořadí20132014201520162017celkem
průměr8.54.06.04.34.45.2
medián546434
modus546322
počet závodů2113512

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí7.6.11.4.8.8.2.3.7.5.3.3.2.3.2.3.5.6.6.9.6.4.9.7.6.4.12.9.9.22.29.
odstup %7,36,62,24,54,35,13,13,43,45,24,63,55,04,34,63,50,24,50,07,48,98,17,77,76,38,112,312,512,628,228,0
% poražených soupeřů53,854,547,480,078,178,897,695,778,642,983,380,090,089,594,790,078,966,784,875,044,466,757,933,361,562,552,250,050,019,215,2
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr25.510.06.56.04.66.57.1
medián22966366
modus22946363
počet závodů234614231

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
pořadí5.6.3.5.5.6.6.9.6.5.
odstup %9,414,96,810,120,015,89,539,021,57,4
% poražených soupeřů63,650,071,433,333,316,728,6---37,520,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr6.75.75.04.75.6
medián66555
modus56535
počet závodů331310

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí8.9.10.10.7.7.8.9.7.9.10.12.16.16.16.13.
odstup %10,06,68,827,27,46,311,512,27,75,911,116,718,622,119,413,2
% poražených soupeřů72,069,266,757,160,060,050,057,966,760,018,250,034,816,711,850,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr13.87.810.09.010.4
medián1371099
modus1671087
počet závodů661316

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí4.4.10.6.1.6.3.
odstup %13,310,357,511,50,021,59,9
% poražených soupeřů81,370,0---37,5100,037,583,3
pořadí20132014201520162017celkem
průměr3.04.310.04.04.04.9
medián3610444
modus3610444
počet závodů131117

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí6.8.7.3.5.2.10.16.12.
odstup %4,06,89,38,56,22,811,118,618,9
% poražených soupeřů80,875,976,083,381,096,618,234,852,2
pořadí20132014201520162017celkem
průměr12.08.35.08.06.07.7
medián1253867
modus1223862
počet závodů142119

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
pořadí5.6.3.5.5.6.6.9.6.5.
odstup %9,414,96,810,120,015,89,539,021,57,4
% poražených soupeřů63,650,071,433,333,316,728,6---37,520,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr6.75.75.04.75.6
medián66555
modus56535
počet závodů331310

Kategorie C2M

Paloudová Karolínasj 53
21.05.16
sj 58
23.05.15
pořadí3.8.
odstup %6,115,3
% poražených soupeřů80,041,7
pořadí20152016celkem
průměr8.03.05.5
medián833
modus833
počet závodů112

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí8.9.10.10.3.7.7.8.3.9.7.9.10.12.16.16.13.25.
odstup %10,06,68,827,213,07,46,311,58,512,27,75,911,116,718,619,413,232,1
% poražených soupeřů72,069,266,757,177,860,060,050,083,357,966,760,018,250,034,811,850,022,6
pořadí20122014201520162017celkem
průměr25.013.47.16.59.010.1
medián25137399
modus25167387
počet závodů1572318

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Paloudová Karolínasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 36
04.05.14
pořadí5.6.3.5.5.6.6.9.6.1.3.5.
odstup %9,414,96,810,120,015,89,539,021,50,03,77,4
% poražených soupeřů63,650,071,433,333,316,728,6---37,5100,075,020,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr4.85.75.04.75.0
medián56555
modus16535
počet závodů531312

Kategorie K1W

Paloudová Karolínasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí8.9.10.10.7.7.8.9.7.9.10.12.16.4.6.16.13.
odstup %10,06,68,827,27,46,311,512,27,75,911,116,718,67,910,819,413,2
% poražených soupeřů72,069,266,757,160,060,050,057,966,760,018,250,034,888,080,011,850,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr11.07.810.09.09.5
medián1271099
modus1671087
počet závodů761317