Jarní sjezd na Lužnici

08.04.2017   Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha15:41,10
2K1M/2GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:00,00
3K1M/3HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:24,70
4K1M/4PANZER Aleš 1974 1 Loko Plz17:56,80
5K1M/5CHOD David 1982 Blovice18:38,30
6K1M/6UHLÍK František 1975 2 Bechyně18:43,30
7K1M/7BÁČA Milan 1973 2 KK Brand19:05,60
8C1M/1SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:10,10
9K1M/8PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně19:18,30
10C1M/2JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha19:22,10
11C1M/3IRAIN Jiří 1981 VikingMB19:27,60
12C2M/1PEŠTA Jan
CUC Michal
1981
1977
L.Tábor
Tech.Pha
19:32,40
13K1W/1BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand19:34,20
14K1M/9KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.19:34,70
15K1W/2KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav19:41,80
16C2M/2DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
19:46,60
17C2M/3ŠIMÁNEK Robert
FUCHS Martin
1973
1971
3 Jihlava
Jihlava
19:52,20
18C2M/4MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:10,80
19C1M/4CUC Michal 1977 Tech.Pha20:11,00
20K1W/3LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:11,00
21K1M/10KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:27,40
22K1M/11MAYER Roman 1971 3 Bechyně20:28,70
23K1M/12GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:35,10
24K1M/13OLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.20:44,10
25K1W/4BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:48,00
26K1W/5ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand20:50,90
27K1M/14DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:54,20
28K1M/15VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.21:01,10
29C1M/5MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.21:01,60
30K1W/6NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.21:19,10
31K1M/16BUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:23,60
32C2M/5SLANINA Vladimír
BORSKÁ Alena
1969
1976
1 L.Žatec
Boh.Pha
21:28,50
33C1M/6HABICH Tomáš 1997 VS Tábor21:29,60
34C1M/7KOTEK Miloš 1974 VS Tábor21:34,10
35C2M/6ONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:42,60
36K1W/7BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha21:44,30
37K1W/8VEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz21:48,70
38K1M/17ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně22:26,70
39C1M/8LERNER Luděk 1960 VikingMB22:38,00
40K1M/18KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.22:42,80
41K1W/9KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.22:58,90
42C1M/9ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec23:12,80
43K1W/10KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.23:15,40
44K1M/19VRÁNEK Jan 2004 Blovice23:37,30
45C1W/1NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.23:38,10
46C1W/2LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav24:00,60
47C1W/3KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.25:22,90
48C1M/10URBAN Václav 1953 VikingMB25:24,00
49K1M/20SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha25:58,70
50K1M/21ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav26:33,20
51K1M/22MÍKA Hynek 2006 Soběslav27:02,70
52K1M/23SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav28:06,60
53K1M/24KREMLA Jakub 2006 Soběslav29:49,20
54K1M/25NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.30:44,60
55K1M/26NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.31:26,10
56K1M/27PINC Tadeáš 2006 Soběslav32:16,30
Oddíl

Historie procházení