vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD slalom 2012

započítávány jsou tyto závody:
A - 1.Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod ve slalomu - Trnávka, 14.04.2012
B - 2.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod ve slalomu - Trnávka, 15.04.2012
C - 3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné, 21.04.2012
D - 4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné, 22.04.2012
E - ICF 2011 Canoe Slalom World Championships - Bratislava, bodování 4,3,3,2,2,2,1,1,1,1

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

V kategorii C1 při shodném počtu bodů na kontech Jana Maška a Tomáše Indrucha a shodném počtu vzájemných vítězství rozhodlo o pořadí druhé pomocné kritérium: Jan Mašek má nižší součet % ztráty na vitěze ve třech svých nejlepších závodech.
V kategorii K1m do reprezentačního družstva poslal Víta Přindiše lepší poměr vítězství (3:1) nad držitelem shodného počtu nominačních bodů, Janem Vondrou.

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha2 / 92 / 92 / 91 / 114 / 231
2. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha3 / 85 / 61 / 113 / 8-27
3. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha7 / 41 / 114 / 74 / 7-25
Indruch Tomáš, 1976DUKLA Brandýs1 / 116 / 511 / 02 / 9-25
5. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs4 / 74 / 73 / 85 / 6-22
6. Foukal Pavel, 1987DUKLA Brandýs5 / 67 / 45 / 66 / 5-17
7. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs6 / 53 / 88 / 38 / 3-16
8. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha9 / 29 / 26 / 57 / 4-11
9. Busta Jan, 1989Univerzitní sportovní klub Praha8 / 38 / 312 / 011 / 0-6
10. Karásek Petr, 1986Univerzitní sportovní klub Praha28 / 010 / 19 / 210 / 1-4
Jordán František, 1991DUKLA Brandýs36 / 011 / 07 / 417 / 0-4
12. Cepek Marek, 1994SK VS Č. Budějovice27 / 012 / 020 / 09 / 2-2
13. Hrobský Milan, 1983Raft klub Trója10 / 115 / 024 / 016 / 0-1
Vlček Jan, 1990Univerzitní sportovní klub Praha11 / 019 / 010 / 112 / 0-1

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha1 / 111 / 112 / 91 / 111 / 437
2. Jančová Monika, 1992SK VS Č. Budějovice2 / 92 / 91 / 115 / 6-29
3. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové4 / 76 / 53 / 82 / 9-24
4. Foltysová Denisa, 1993KK Opava5 / 63 / 89 / 23 / 8-22
5. Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn3 / 84 / 75 / 66 / 5-21
6. Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec6 / 55 / 64 / 7--18
7. Fryšová Petra, 1993Univerzitní sportovní klub Praha7 / 47 / 48 / 34 / 7-15
8. Košárková Barbora, 1996KK Opava--6 / 58 / 3-8
Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--7 / 47 / 4-8

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Volf Jaroslav, 1979
Štěpánek Ondřej, 1979
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
2 / 91 / 112 / 91 / 11-31
2. Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 118 / 31 / 114 / 7-29
3. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 / 73 / 83 / 82 / 9-25
4. Přinda Lukáš, 1980
Havlíček Jan, 1982
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 810 / 15 / 63 / 8-22
5. Pospíšil Jaroslav, 1973
Malý Vojtěch, 1986
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 55 / 64 / 75 / 6-19
6. Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
7 / 42 / 98 / 36 / 5-18
7. Hradílek Václav, 1982
Sehnal Štěpán, 1985
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
8 / 34 / 711 / 07 / 4-14
8. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
10 / 17 / 46 / 58 / 3-12
9. Rohan Lukáš, 1995
Svoboda Adam, 1994
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
11 / 06 / 57 / 411 / 0-9
10. Říha Martin, 1992
Strnad Jaroslav, 1993
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 611 / 014 / 09 / 2-8
11. Zdráhal Jan, 1985
Vlček Ladislav, 1985
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
14 / 09 / 228 / 010 / 1-3
12. Gotvald Robert, 1990
Fusek Radomír, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
9 / 212 / 012 / 012 / 0-2
Šupolík Luboš, 1992
Šeba Patrik, 1992
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
20 / 016 / 09 / 218 / 0-2
14. Medřický Ludvík, 1992
Ebel Matyáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
13 / 018 / 010 / 116 / 0-1

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha1 / 111 / 112 / 96 / 58 / 132
2. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs3 / 85 / 67 / 41 / 11-25
3. Vondra Jan, 1988DUKLA Brandýs2 / 94 / 76 / 53 / 8-24
Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha5 / 63 / 84 / 72 / 9-24
5. Pišvejc Ivan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha14 / 06 / 53 / 85 / 6-19
6. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha10 / 17 / 41 / 119 / 210 / 118
7. Tunka Ondřej, 1990Delfín Jablonec7 / 42 / 98 / 310 / 1-16
8. Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs11 / 012 / 05 / 64 / 7-13
9. Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs4 / 78 / 39 / 236 / 0-12
10. Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha6 / 510 / 111 / 07 / 4-10
11. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha8 / 311 / 018 / 08 / 3-6
12. Beneš Jindřich, 1985Univerzitní sportovní klub Praha9 / 215 / 010 / 112 / 0-3
13. Zajíc Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha15 / 09 / 222 / 015 / 0-2

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Hilgertová Štěpána, 1968DUKLA Brandýs3 / 82 / 91 / 111 / 11-31
2. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 91 / 119 / 22 / 9-29
3. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs18 / 04 / 72 / 94 / 7-23
4. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha1 / 115 / 67 / 46 / 5-22
5. Zástěrová Pavlína, 1993DUKLA Brandýs5 / 66 / 55 / 65 / 6-18
6. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha7 / 47 / 43 / 87 / 4-16
7. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha4 / 73 / 811 / 011 / 0-15
8. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.6 / 510 / 14 / 79 / 2-14
9. Sehnalová Marie, 1981Univerzitní sportovní klub Praha10 / 18 / 318 / 03 / 8-12
10. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 318 / 06 / 516 / 0-8
11. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs9 / 29 / 28 / 310 / 1-7
12. Jančová Monika, 1992SK VS Č. Budějovice22 / 011 / 010 / 18 / 3-4
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3