vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod ve slalomu - Trnávka

15.04.2012   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha98.32 2 94.50 0 94.50 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha102.42 0 92.79 4 96.792.29/2,468
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.98.39 0 96.02 2 98.023.52/3,762
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.98.95 2 97.24 2 99.244.74/5,057
5. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha96.93 2 97.50 2 99.505.00/5,353
6. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.97.41 4 97.93 2 99.935.43/5,749
7. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.99.96 4 100.22 0 100.225.72/6,146
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha103.21 2 101.50 0 101.507.00/7,443
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.98 2 99.75 2 101.757.25/7,740
10. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha103.51 0 104.98 0 104.9810.48/11,137
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.83 4 99.48 0 99.484.98/5,335
12. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB105.28 0 101.71 0 101.717.21/7,633
13. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha107.85 50 104.72 2 106.7212.22/12,931
14. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.103.59 4 99.85 156 107.5913.09/13,929
15. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja116.67 2 108.16 2 110.1615.66/16,627
16. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha123.62 4 106.22 4 110.2215.72/16,625
17. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha108.72 2 0.00 999 110.7216.22/17,223
18. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB104.72 154 111.55 0 111.5517.05/18,021
19. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha104.33 8 111.31 4 112.3317.83/18,919
20. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn109.53 4 112.31 4 113.5319.03/20,117
21. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja113.04 6 110.12 4 114.1219.62/20,815
22. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava112.46 2 134.46 54 114.4619.96/21,114
23. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.110.86 4 117.10 0 114.8620.36/21,513
24. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn114.98 2 111.03 50 116.9822.48/23,812
25. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy113.78 4 113.82 54 117.7823.28/24,611
26. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.115.97 2 113.81 4 117.8123.31/24,710
27. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB121.83 10 112.75 6 118.7524.25/25,79
28. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy118.28 2 124.37 54 120.2825.78/27,38
29. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov120.40 0 119.48 8 120.4025.90/27,47
30. JANČAR David 1974 2+ USK Pha119.57 4 121.11 0 121.1126.61/28,26
31. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha117.12 4 120.16 58 121.1226.62/28,25
32. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB121.92 6 136.52 256 127.9233.42/35,44
33. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava126.13 4 128.53 58 130.1335.63/37,73
34. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK141.64 6 130.68 12 142.6848.18/51,02
35. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV119.03 62 113.99 158 181.0386.53/91,61
36. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha129.89 52 118.76 208 181.8987.39/92,50
37. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha115.83 252 0.00 999 367.83273.33/289,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha102.93 0 99.51 0 99.51 75
2. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.105.55 2 100.75 0 100.751.24/1,268
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha108.57 0 103.18 0 103.183.67/3,762
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.105.85 0 103.70 0 103.704.19/4,257
5. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha100.87 2 102.66 2 104.665.15/5,253
6. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.111.20 2 108.61 0 108.619.10/9,149
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha105.30 2 116.47 0 116.4716.96/17,046
8. SEHNALOVÁ Marie 1981 1 USK Pha103.42 4 104.53 52 156.5357.02/57,343
9. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.113.95 0 109.69 50 159.6960.18/60,540
10. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice105.90 0 129.12 52 181.1281.61/82,037
11. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB114.34 0 118.07 0 114.3414.83/14,935
12. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice119.56 0 118.72 2 119.5620.05/20,133
13. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice126.39 0 119.88 2 121.8822.37/22,531
14. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha118.21 6 119.94 2 121.9422.43/22,529
15. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava122.34 2 113.84 100 124.3424.83/25,027
16. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha120.76 4 155.60 102 124.7625.25/25,425
17. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB124.82 0 138.04 104 124.8225.31/25,423
18. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.91 0 138.14 102 127.9128.40/28,521
19. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK126.19 2 118.48 52 128.1928.68/28,819
20. MRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava131.28 0 125.23 52 131.2831.77/31,917
21. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 KK Opava125.78 8 147.63 12 133.7834.27/34,415
22. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha129.17 206 139.85 4 143.8544.34/44,614
23. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí121.09 210 141.24 4 145.2445.73/46,013
24. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň138.10 252 136.39 54 190.3990.88/91,312
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy130.00 150 154.76 306 280.00180.49/181,411
26. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK112.69 308 0.00 999 420.69321.18/322,810
27. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
100.67 0 97.68 0 97.68 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
102.29 0 101.41 0 101.413.73/3,853
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
104.28 8 99.82 2 101.824.14/4,247
4. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
111.09 0 104.34 0 104.346.66/6,842
5. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
109.15 0 106.78 0 106.789.10/9,338
6. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
106.42 2 107.75 0 107.7510.07/10,334
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
108.00 2 103.95 4 107.9510.27/10,531
8. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
102.69 0 112.85 2 114.8517.17/17,628
9. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
Dukla B.
Dukla B.
110.13 4 109.20 8 117.2019.52/20,025
10. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
USK Pha
USK Pha
106.00 0 105.02 50 155.0257.34/58,722
11. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
110.56 4 0.00 999 114.5616.88/17,320
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
117.80 52 113.10 2 115.1017.42/17,818
13. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
124.84 56 110.65 6 116.6518.97/19,416
14. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
120.73 0 124.32 6 120.7323.05/23,614
15. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
116.21 6 123.86 54 122.2124.53/25,112
16. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
123.13 56 118.46 4 122.4624.78/25,410
17. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
122.60 54 117.08 6 123.0825.40/26,09
18. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
130.93 2 120.48 4 124.4826.80/27,48
19. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
137.18 6 120.39 8 128.3930.71/31,47
20. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
134.58 2 127.22 104 136.5838.90/39,86
21. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
118.96 56 119.88 62 174.9677.28/79,15
22. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
131.37 104 124.87 56 180.8783.19/85,24
23. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
136.24 166 139.25 60 199.25101.57/104,03
24. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha91.43 2 87.27 0 87.27 75
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec93.05 0 88.12 0 88.120.85/1,068
3. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha88.74 0 88.30 0 88.301.03/1,262
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.93.26 0 89.61 0 89.612.34/2,757
5. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.92.54 0 89.91 0 89.912.64/3,053
6. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha89.64 2 88.98 2 90.983.71/4,349
7. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha93.04 0 92.54 0 92.545.27/6,046
8. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.85 0 91.09 2 93.095.82/6,743
9. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha90.44 0 93.86 52 145.8658.59/67,140
10. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha92.38 0 90.04 152 242.04154.77/177,337
11. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha93.78 0 89.70 0 89.702.43/2,835
12. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.93.50 0 91.34 50 93.506.23/7,133
13. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha97.28 0 93.56 0 93.566.29/7,231
14. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno95.02 0 93.56 2 95.027.75/8,929
15. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha93.22 2 100.76 2 95.227.95/9,127
16. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc99.05 100 96.51 0 96.519.24/10,625
17. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha99.03 0 96.82 0 96.829.55/10,923
18. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus95.68 2 95.86 2 97.6810.41/11,921
19. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha99.29 0 103.34 52 99.2912.02/13,819
20. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha100.41 0 103.47 0 100.4113.14/15,117
21. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.100.58 0 96.98 4 100.5813.31/15,315
22. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.102.27 0 98.78 2 100.7813.51/15,514
23. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava101.52 0 100.86 4 101.5214.25/16,313
24. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.102.33 200 102.27 0 102.2715.00/17,212
25. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.107.65 4 102.70 0 102.7015.43/17,711
26. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava103.63 0 103.12 0 103.1215.85/18,210
27. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB101.26 2 102.28 8 103.2615.99/18,39
28. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod103.33 0 101.78 6 103.3316.06/18,48
29. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec100.13 4 100.25 52 104.1316.86/19,37
30. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa104.56 2 102.12 52 106.5619.29/22,16
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy108.70 0 103.20 4 107.2019.93/22,85
32. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava107.48 0 103.47 4 107.4720.20/23,14
33. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky106.09 6 106.65 2 108.6521.38/24,53
34. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.118.65 0 108.92 0 108.9221.65/24,82
35. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí108.90 54 107.02 2 109.0221.75/24,91
36. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB107.10 2 111.69 6 109.1021.83/25,00
37. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy109.26 0 110.50 2 109.2621.99/25,20
38. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava109.47 0 112.75 2 109.4722.20/25,40
39. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha121.46 52 126.54 54 180.54 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB125.72 150 140.75 104 244.7564.21/35,653
3. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava176.16 158 159.31 106 265.3184.77/47,047
4. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn157.97 60 192.60 108 300.60120.06/66,542
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.169.76 252 167.41 152 319.41138.87/76,938
6. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK133.30 10 115.33 304 419.33238.79/132,334
7. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha163.76 504 0.00 999 999.00 31
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3