vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné

21.04.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha88.27 0 84.64 2 86.64 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha86.30 4 87.14 0 87.140.50/0,668
3. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.88.77 0 88.11 0 88.111.47/1,762
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha89.35 2 88.56 0 88.561.92/2,257
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.89.44 0 90.88 0 90.884.24/4,953
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha91.09 2 92.34 0 92.345.70/6,649
7. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.92.97 4 94.51 0 94.517.87/9,146
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.88.71 0 92.69 2 94.698.05/9,343
9. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha93.43 4 91.63 4 95.638.99/10,440
10. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha92.61 4 94.66 10 104.6618.02/20,837
11. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.94.48 4 89.24 4 93.246.60/7,635
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha92.86 6 95.02 2 97.0210.38/12,033
13. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha99.59 60 97.52 2 99.5212.88/14,931
14. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV111.80 54 97.52 2 99.5212.88/14,929
15. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha99.65 2 109.95 10 101.6515.01/17,327
16. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.99.17 6 94.29 8 102.2915.65/18,125
17. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.105.04 4 96.67 6 102.6716.03/18,523
18. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB109.15 6 98.12 6 104.1217.48/20,221
19. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava111.35 10 102.53 2 104.5317.89/20,619
20. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB103.92 154 99.62 6 105.6218.98/21,917
21. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha105.50 4 105.66 0 105.6619.02/22,015
22. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn109.07 6 101.69 4 105.6919.05/22,014
23. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha122.32 208 103.81 2 105.8119.17/22,113
24. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja107.01 210 99.42 8 107.4220.78/24,012
25. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB92.90 354 99.58 8 107.5820.94/24,211
26. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava106.45 100 104.10 4 108.1021.46/24,810
27. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy100.71 10 104.69 156 110.7124.07/27,89
28. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy109.00 8 102.10 10 112.1025.46/29,48
29. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.108.98 4 102.51 18 112.9826.34/30,47
30. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov128.46 108 109.40 4 113.4026.76/30,96
31. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB117.83 10 107.55 8 115.5528.91/33,45
32. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha112.12 4 120.95 12 116.1229.48/34,04
33. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn104.38 16 112.02 62 120.3833.74/38,93
34. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK132.52 6 118.03 4 122.0335.39/40,82
35. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja102.09 58 106.94 56 160.0973.45/84,81
36. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc113.20 162 125.96 56 181.9695.32/110,00
37. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB112.52 208 141.39 56 197.39110.75/127,80
38. MILLER Jan 1968 2+ Turnov154.01 166 138.49 210 320.01233.37/269,40
39. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.97.69 4 94.47 0 94.47 75
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.101.63 4 96.68 0 96.682.21/2,368
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha99.46 0 96.36 2 98.363.89/4,162
4. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice102.34 6 95.76 8 103.769.29/9,857
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.104.80 4 104.61 0 104.6110.14/10,753
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy111.99 4 113.45 8 121.4526.98/28,649
7. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha105.32 2 93.77 50 143.7749.30/52,246
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.104.46 6 102.97 50 152.9758.50/61,943
9. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha98.54 2 94.26 152 246.26151.79/160,740
10. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB109.08 8 104.23 158 262.23167.76/177,637
11. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha111.74 8 98.82 0 98.824.35/4,635
12. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha135.74 12 104.31 2 106.3111.84/12,533
13. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice110.75 8 107.63 2 109.6315.16/16,031
14. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava111.43 6 108.64 4 112.6418.17/19,229
15. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí131.31 6 110.32 8 118.3223.85/25,227
16. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK116.86 2 133.46 56 118.8624.39/25,825
17. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha116.53 4 115.18 4 119.1824.71/26,223
18. SEHNALOVÁ Marie 1981 1 USK Pha113.31 6 0.00 999 119.3124.84/26,321
19. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec128.72 10 114.72 6 120.7226.25/27,819
20. MRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava117.48 4 124.40 4 121.4827.01/28,617
21. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň114.21 8 127.21 12 122.2127.74/29,415
22. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha120.40 108 114.15 12 126.1531.68/33,514
23. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha121.00 14 114.21 14 128.2133.74/35,713
24. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 KK Opava135.50 16 124.95 10 134.9540.48/42,812
25. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB139.21 14 127.01 56 153.2158.74/62,211
26. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK152.20 20 117.03 68 172.2077.73/82,310
27. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice128.85 60 134.26 54 188.2693.79/99,39
28. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy139.41 108 133.88 104 237.88143.41/151,88

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
96.66 4 93.25 0 93.25 60
2. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
95.65 6 92.70 2 94.701.45/1,653
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
103.16 4 95.97 2 97.974.72/5,147
4. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
103.02 0 98.85 0 98.855.60/6,042
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
USK Pha
USK Pha
101.51 6 99.95 0 99.956.70/7,238
6. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
115.08 6 101.06 4 105.0611.81/12,734
7. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
102.54 8 103.12 2 105.1211.87/12,731
8. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
97.12 2 101.12 8 109.1215.87/17,028
9. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
118.06 12 114.27 0 114.2721.02/22,525
10. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
117.60 6 122.11 202 324.11230.86/247,622
11. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
108.22 54 102.61 8 110.6117.36/18,620
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
112.01 122 113.69 4 117.6924.44/26,218
13. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
130.92 16 110.20 8 118.2024.95/26,816
14. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
115.52 58 113.96 6 119.9626.71/28,614
15. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
124.89 64 122.29 6 128.2935.04/37,612
16. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
114.46 104 117.92 12 129.9236.67/39,310
17. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
123.67 8 125.79 12 131.6738.42/41,29
18. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
125.75 14 126.49 122 139.7546.50/49,98
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
133.35 22 131.80 104 155.3562.10/66,67
20. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
153.10 18 158.89 14 171.1077.85/83,56
21. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
128.06 62 113.21 60 173.2179.96/85,75
22. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
116.77 60 116.72 110 176.7783.52/89,64
23. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
121.62 112 122.43 60 182.4389.18/95,63
24. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
136.83 112 143.91 60 203.91110.66/118,72
25. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
150.75 204 156.05 64 220.05126.80/136,01
26. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
161.51 220 139.77 114 253.77160.52/172,10
27. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
28. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha85.36 4 80.62 0 80.62 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha83.78 2 81.41 0 81.410.79/1,068
3. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha85.70 2 80.51 2 82.511.89/2,362
4. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha84.83 2 80.67 2 82.672.05/2,557
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.87.85 2 83.36 0 83.362.74/3,453
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.89.09 0 81.88 2 83.883.26/4,049
7. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.82.84 4 82.02 2 84.023.40/4,246
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec85.53 2 85.45 0 85.454.83/6,043
9. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.86.92 4 84.34 2 86.345.72/7,140
10. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha84.75 0 85.29 6 91.2910.67/13,237
11. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha83.50 8 82.06 0 82.061.44/1,835
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus88.31 6 87.80 0 87.807.18/8,933
13. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha96.28 106 88.71 0 88.718.09/10,031
14. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec91.55 4 90.01 0 90.019.39/11,629
15. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.78 60 88.60 2 90.609.98/12,427
16. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha87.13 4 92.16 8 91.1310.51/13,025
17. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha94.82 0 91.24 0 91.2410.62/13,223
18. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.45 4 85.93 6 91.9311.31/14,021
19. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.04 6 92.56 0 92.5611.94/14,819
20. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod90.79 2 91.67 4 92.7912.17/15,117
21. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.91.94 2 101.88 4 93.9413.32/16,515
22. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha87.44 10 90.44 4 94.4413.82/17,114
23. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.62 2 92.44 2 94.4413.82/17,113
24. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.103.57 8 96.10 0 96.1015.48/19,212
25. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus99.17 4 94.74 2 96.7416.12/20,011
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.89 4 94.97 2 96.9716.35/20,310
27. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava98.21 2 96.43 2 98.4317.81/22,19
28. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava97.03 52 96.44 2 98.4417.82/22,18
29. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava99.34 0 99.64 2 99.3418.72/23,27
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.93.09 102 91.67 8 99.6719.05/23,66
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy94.36 6 94.68 52 100.3619.74/24,55
32. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.97.53 4 98.51 4 101.5320.91/25,94
33. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus97.53 4 98.70 204 101.5320.91/25,93
34. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí101.45 8 101.17 2 103.1722.55/28,02
35. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB87.87 24 99.53 6 105.5324.91/30,91
36. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB101.45 10 91.44 16 107.4426.82/33,30
37. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
38. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
39. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB133.83 66 122.31 2 124.31 60
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha114.86 6 125.66 0 125.661.35/1,153
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK137.16 58 129.14 60 189.1464.83/52,247
4. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.170.90 220 148.65 116 264.65140.34/112,942
5. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn107.47 510 135.58 266 401.58277.27/223,038
6. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava191.35 160 193.19 216 409.19284.88/229,234
7. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy179.09 64 122.33 312 434.33310.02/249,431
8. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha141.27 260 162.58 364 526.58402.27/323,628
9. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava159.94 62 0.00 999 999.00 25
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3