vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1.Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod ve slalomu - Trnávka

14.04.2012   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.104.65 0 99.54 0 99.54 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha108.79 0 99.76 2 101.762.22/2,268
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha101.86 4 101.99 2 103.994.45/4,562
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.102.34 2 105.77 0 105.776.23/6,357
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.108.90 2 106.79 2 108.799.25/9,353
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.109.09 6 109.86 2 111.8612.32/12,449
7. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha101.61 2 106.04 6 112.0412.50/12,646
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.06 0 108.94 4 112.9413.40/13,543
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.93 2 105.82 8 113.8214.28/14,340
10. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja119.19 2 121.36 2 123.3623.82/23,937
11. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha111.91 156 109.18 0 109.189.64/9,735
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.118.82 152 111.87 4 115.8716.33/16,433
13. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB119.13 4 131.48 156 123.1323.59/23,731
14. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.123.68 2 123.28 0 123.2823.74/23,829
15. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB134.40 8 120.10 8 128.1028.56/28,727
16. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB126.54 6 135.67 158 132.5433.00/33,225
17. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava124.80 8 123.46 54 132.8033.26/33,423
18. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha123.07 104 125.52 10 135.5235.98/36,121
19. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy134.48 54 126.55 12 138.5539.01/39,219
20. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava131.15 104 130.42 10 140.4240.88/41,117
21. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha128.50 12 119.72 106 140.5040.96/41,115
22. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy136.61 56 139.39 6 145.3945.85/46,114
23. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV129.52 112 138.16 8 146.1646.62/46,813
24. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK137.91 110 143.00 4 147.0047.46/47,712
25. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn134.02 16 120.47 152 150.0250.48/50,711
26. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn128.43 106 138.33 18 156.3356.79/57,110
27. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB114.86 52 116.15 104 166.8667.32/67,69
28. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha113.52 54 120.53 104 167.5267.98/68,38
29. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha133.82 150 125.24 54 179.2479.70/80,17
30. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.128.55 52 124.08 62 180.5581.01/81,46
31. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha126.01 56 128.60 58 182.0182.47/82,95
32. JANČAR David 1974 2+ USK Pha128.32 54 126.50 158 182.3282.78/83,24
33. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov130.38 56 127.49 108 186.3886.84/87,23
34. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha132.80 158 130.70 60 190.7091.16/91,62
35. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja115.33 106 144.21 60 204.21104.67/105,21
36. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
37. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha111.54 0 110.00 0 110.00 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha111.34 2 112.54 2 114.544.54/4,168
3. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.110.54 0 112.56 6 118.568.56/7,862
4. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha124.29 0 123.20 2 125.2015.20/13,857
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.122.16 10 124.04 2 126.0416.04/14,653
6. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice118.59 4 120.61 6 126.6116.61/15,149
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha120.33 0 123.06 6 129.0619.06/17,346
8. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy136.10 2 142.24 6 148.2438.24/34,843
9. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.120.08 2 121.39 52 173.3963.39/57,640
10. SEHNALOVÁ Marie 1981 1 USK Pha116.64 4 116.70 102 218.70108.70/98,837
11. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice127.51 56 135.66 4 139.6629.66/27,035
12. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha144.07 104 137.95 6 143.9533.95/30,933
13. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice134.85 10 135.04 108 144.8534.85/31,731
14. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK144.59 6 135.23 110 150.5940.59/36,929
15. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha137.16 112 148.14 10 158.1448.14/43,827
16. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava135.68 106 145.38 14 159.3849.38/44,925
17. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha144.88 112 151.58 8 159.5849.58/45,123
18. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.121.39 52 113.14 100 173.3963.39/57,621
19. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí139.56 106 146.82 60 206.8296.82/88,019
20. MRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava145.45 154 153.32 62 215.32105.32/95,717
21. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy159.88 58 150.53 314 217.88107.88/98,115
22. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB145.93 104 125.35 106 231.35121.35/110,314
23. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB157.93 362 153.16 106 259.16149.16/135,613
24. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK156.76 120 152.46 210 276.76166.76/151,612
25. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň148.79 156 123.75 504 304.79194.79/177,111
26. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 KK Opava164.35 210 152.60 164 316.60206.60/187,810
27. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
110.29 0 108.75 0 108.75 60
2. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
106.07 0 106.94 4 110.942.19/2,053
3. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
USK Pha
USK Pha
111.20 0 113.33 4 117.338.58/7,947
4. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
112.42 0 117.64 10 127.6418.89/17,442
5. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
128.73 6 128.06 2 130.0621.31/19,638
6. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
121.61 8 127.99 8 135.9927.24/25,034
7. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
110.65 6 110.56 58 168.5659.81/55,031
8. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
121.86 8 118.40 54 172.4063.65/58,528
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
127.67 2 121.06 52 173.0664.31/59,125
10. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
120.56 4 118.33 58 176.3367.58/62,122
11. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
118.40 104 121.42 6 127.4218.67/17,220
12. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
131.61 4 131.25 14 135.6126.86/24,718
13. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
159.38 58 134.94 2 136.9428.19/25,916
14. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
Dukla B.
Dukla B.
126.67 60 130.98 6 136.9828.23/26,014
15. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
135.13 6 131.91 60 141.1332.38/29,812
16. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
136.97 8 135.63 6 141.6332.88/30,210
17. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
136.28 6 129.48 56 142.2833.53/30,89
18. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
132.95 154 136.33 10 146.3337.58/34,68
19. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
149.12 164 143.19 12 155.1946.44/42,77
20. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
138.08 106 132.06 56 188.0679.31/72,96
21. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
154.97 56 140.17 162 210.97102.22/94,05
22. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
154.56 166 156.01 114 270.01161.26/148,34
23. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
153.74 162 159.33 214 315.74206.99/190,33
24. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
222.10 216 0.00 999 438.10329.35/302,92

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha94.15 0 97.50 0 97.50 75
2. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.97.96 0 96.27 2 98.270.77/0,868
3. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.95.76 2 97.07 2 99.071.57/1,662
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.75 0 98.44 2 100.442.94/3,057
5. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha95.54 0 96.59 4 100.593.09/3,253
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha94.45 0 95.20 6 101.203.70/3,849
7. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.40 0 101.23 0 101.233.73/3,846
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha102.88 0 97.84 6 103.846.34/6,543
9. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha101.06 0 102.30 54 156.3058.80/60,340
10. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha96.47 0 101.22 108 209.22111.72/114,637
11. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.103.43 0 107.47 100 103.435.93/6,135
12. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha104.29 0 108.39 10 104.296.79/7,033
13. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc102.41 2 0.00 999 104.416.91/7,131
14. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha100.35 8 98.84 6 104.847.34/7,529
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha108.73 2 103.78 2 105.788.28/8,527
16. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha111.38 0 105.30 2 107.309.80/10,125
17. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava107.97 0 105.84 6 107.9710.47/10,723
18. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha104.06 4 109.70 0 108.0610.56/10,821
19. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec117.49 6 105.49 4 109.4911.99/12,319
20. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha118.23 2 107.94 2 109.9412.44/12,817
21. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava113.14 10 109.13 2 111.1313.63/14,015
22. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.109.61 2 110.54 52 111.6114.11/14,514
23. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno105.99 6 115.52 156 111.9914.49/14,913
24. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa114.64 2 122.23 158 116.6419.14/19,612
25. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy114.95 2 118.52 54 116.9519.45/19,911
26. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.111.87 50 112.15 6 118.1520.65/21,210
27. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.117.37 56 116.22 2 118.2220.72/21,39
28. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.125.22 4 114.35 4 118.3520.85/21,48
29. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB122.31 54 110.49 8 118.4920.99/21,57
30. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava115.64 4 121.00 100 119.6422.14/22,76
31. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.113.72 10 113.99 8 121.9924.49/25,15
32. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí124.87 60 120.50 4 124.5027.00/27,74
33. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy117.40 8 116.83 106 125.4027.90/28,63
34. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB123.24 62 114.59 12 126.5929.09/29,82
35. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod119.26 10 110.53 54 129.2631.76/32,61
36. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus106.43 52 102.36 54 156.3658.86/60,40
37. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava130.27 102 121.05 102 223.05125.55/128,80
38. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky125.82 108 122.50 208 233.82136.32/139,80
39. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha141.69 56 136.60 54 190.60 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB154.48 214 182.31 64 246.3155.71/29,253
3. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn190.22 168 162.35 216 378.35187.75/98,547
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK142.37 256 140.38 262 402.38211.78/111,142
5. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava185.81 356 171.72 316 487.72297.12/155,938
6. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.175.34 312 198.90 310 508.90318.30/167,034
7. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha156.16 262 164.54 560 724.54533.94/280,131
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3