vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné

22.04.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha88.30 2 86.18 0 86.18 75
2. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.94.10 0 90.80 0 90.804.62/5,468
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha92.92 4 90.89 0 90.894.71/5,562
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha88.45 2 91.86 0 91.865.68/6,657
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.91.79 0 89.94 2 91.945.76/6,753
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.95.21 2 92.22 2 94.228.04/9,349
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha96.82 0 94.52 0 94.528.34/9,746
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.93.42 0 93.97 2 95.979.79/11,443
9. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB98.78 0 101.73 2 103.7317.55/20,440
10. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha96.60 2 93.49 50 143.4957.31/66,537
11. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha97.71 4 93.72 0 93.727.54/8,735
12. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha100.52 64 98.95 0 98.9512.77/14,833
13. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha97.03 2 97.78 4 99.0312.85/14,931
14. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.99.44 54 97.40 2 99.4013.22/15,329
15. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy97.64 2 99.08 6 99.6413.46/15,627
16. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja98.33 2 96.97 4 100.3314.15/16,425
17. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.96.86 4 92.72 8 100.7214.54/16,923
18. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha99.19 2 103.73 0 101.1915.01/17,421
19. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.101.98 0 100.21 4 101.9815.80/18,319
20. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn105.89 58 101.23 2 103.2317.05/19,817
21. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava104.33 0 110.38 204 104.3318.15/21,115
22. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov102.46 6 100.76 4 104.7618.58/21,614
23. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha103.15 2 102.46 4 105.1518.97/22,013
24. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB104.13 202 103.97 2 105.9719.79/23,012
25. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava99.98 6 104.37 2 105.9819.80/23,011
26. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.106.31 2 104.10 2 106.1019.92/23,110
27. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy105.48 4 104.14 2 106.1419.96/23,29
28. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV106.56 6 102.91 4 106.9120.73/24,18
29. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB99.60 8 107.26 110 107.6021.42/24,97
30. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB108.59 0 105.42 10 108.5922.41/26,06
31. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn109.84 8 104.42 6 110.4224.24/28,15
32. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja104.68 6 104.79 6 110.6824.50/28,44
33. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB117.92 58 105.35 6 111.3525.17/29,23
34. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha112.24 2 111.16 6 114.2428.06/32,62
35. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha111.31 50 111.32 6 117.3231.14/36,11
36. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc113.72 8 112.68 58 121.7235.54/41,20
37. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.121.21 62 122.54 6 128.5442.36/49,20
38. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK131.45 8 132.02 54 139.4553.27/61,80
39. MILLER Jan 1968 2+ Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.98.90 0 96.38 0 96.38 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha100.01 0 98.91 0 98.912.53/2,668
3. SEHNALOVÁ Marie 1981 1 USK Pha98.27 2 95.10 4 99.102.72/2,862
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.102.27 0 99.05 2 101.054.67/4,857
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.104.04 0 99.71 2 101.715.33/5,553
6. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha96.99 2 102.23 0 102.235.85/6,149
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha98.28 0 101.24 2 103.246.86/7,146
8. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB106.40 2 105.09 0 105.098.71/9,043
9. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice101.26 2 99.54 6 105.549.16/9,540
10. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.103.97 4 108.01 0 108.0111.63/12,137
11. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha102.14 52 103.48 4 107.4811.10/11,535
12. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.98 6 109.55 4 113.5517.17/17,833
13. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha108.81 6 111.12 6 114.8118.43/19,131
14. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí111.21 4 114.12 60 115.2118.83/19,529
15. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha113.26 2 128.72 10 115.2618.88/19,627
16. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy110.30 6 117.08 4 116.3019.92/20,725
17. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice123.56 4 115.02 2 117.0220.64/21,423
18. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava118.14 0 109.63 58 118.1421.76/22,621
19. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK116.25 2 120.41 2 118.2521.87/22,719
20. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha127.45 2 115.04 4 119.0422.66/23,517
21. MRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava124.51 54 118.06 4 122.0625.68/26,615
22. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB125.71 2 121.34 56 127.7131.33/32,514
23. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň137.02 10 131.58 2 133.5837.20/38,613
24. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha132.43 16 128.51 6 134.5138.13/39,612
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy125.26 10 121.85 14 135.2638.88/40,311
26. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 KK Opava127.72 8 138.41 4 135.7239.34/40,810
27. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec144.81 4 129.61 154 148.8152.43/54,49
28. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK124.82 56 138.99 60 180.8284.44/87,68

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
98.27 0 92.01 2 94.01 60
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
98.30 2 94.17 0 94.170.16/0,253
3. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
USK Pha
USK Pha
101.67 2 97.62 0 97.623.61/3,847
4. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
97.86 2 98.03 0 98.034.02/4,342
5. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
101.95 4 98.57 0 98.574.56/4,938
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
103.36 2 97.85 2 99.855.84/6,234
7. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
99.96 0 99.08 2 101.087.07/7,531
8. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
107.15 6 102.98 2 104.9810.97/11,728
9. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
108.38 2 108.19 2 110.1916.18/17,225
10. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
Dukla B.
Dukla B.
104.33 4 102.94 58 160.9466.93/71,222
11. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
113.56 2 100.26 2 102.268.25/8,820
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
111.68 4 106.37 4 110.3716.36/17,418
13. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
120.01 102 112.23 0 112.2318.22/19,416
14. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
118.84 10 111.48 2 113.4819.47/20,714
15. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
109.70 4 107.19 52 113.7019.69/20,912
16. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
117.40 6 112.07 6 118.0724.06/25,610
17. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
126.13 2 124.88 8 128.1334.12/36,39
18. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
143.48 50 118.74 10 128.7434.73/36,98
19. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
138.06 10 123.57 8 131.5737.56/40,07
20. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
122.38 12 118.44 58 134.3840.37/42,96
21. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
179.44 8 134.40 10 144.4050.39/53,65
22. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
115.86 258 144.25 2 146.2552.24/55,64
23. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
142.63 6 125.27 158 148.6354.62/58,13
24. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
147.07 12 132.17 56 159.0765.06/69,22
25. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
150.66 56 151.59 10 161.5967.58/71,91
26. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
128.99 56 179.32 20 184.9990.98/96,80
27. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
28. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.86.24 0 84.78 0 84.78 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha87.72 0 85.24 0 85.240.46/0,568
3. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.87.49 0 83.78 4 87.783.00/3,562
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.86.48 0 87.79 0 87.793.01/3,657
5. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha88.18 2 85.09 8 93.098.31/9,853
6. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha84.94 0 84.85 50 134.8550.07/59,149
7. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha85.65 2 85.58 50 135.5850.80/59,946
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha89.27 0 88.48 50 138.4853.70/63,343
9. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha89.44 0 85.50 102 187.50102.72/121,240
10. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec88.87 0 93.41 100 193.41108.63/128,137
11. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha90.55 0 88.51 0 88.513.73/4,435
12. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha94.41 50 87.45 2 89.454.67/5,533
13. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava91.33 0 91.75 2 91.336.55/7,731
14. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec91.45 0 92.91 4 91.456.67/7,929
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha94.86 54 88.97 4 92.978.19/9,727
16. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.97.47 2 93.02 0 93.028.24/9,725
17. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.73 2 95.43 54 93.738.95/10,623
18. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.99.09 4 94.69 0 94.699.91/11,721
19. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus89.69 104 93.27 2 95.2710.49/12,419
20. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.95.93 0 99.87 52 95.9311.15/13,217
21. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.92.71 52 96.20 0 96.2011.42/13,515
22. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB92.88 12 94.44 2 96.4411.66/13,814
23. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy96.46 0 95.04 2 96.4611.68/13,813
24. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus96.56 6 96.94 0 96.9412.16/14,312
25. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.09 56 96.11 2 98.1113.33/15,711
26. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB93.19 102 92.32 6 98.3213.54/16,010
27. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha92.49 6 95.57 6 98.4913.71/16,29
28. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.47 4 94.84 60 99.4714.69/17,38
29. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.38 0 96.49 52 100.3815.60/18,47
30. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus111.44 2 97.83 4 101.8317.05/20,16
31. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha100.96 2 111.88 100 102.9618.18/21,45
32. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí105.50 4 100.98 4 104.9820.20/23,84
33. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy98.61 8 101.97 4 105.9721.19/25,03
34. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa105.80 20 99.26 8 107.2622.48/26,52
35. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava95.42 12 95.83 54 107.4222.64/26,71
36. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.84 50 88.89 402 138.8454.06/63,80
37. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava106.03 50 102.02 156 156.0371.25/84,00
38. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
39. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha111.15 6 117.80 2 119.80 60
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK126.36 68 134.57 6 140.5720.77/17,353
3. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava158.56 10 142.72 8 150.7230.92/25,847
4. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha159.42 112 153.06 12 165.0645.26/37,842
5. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB124.74 10 124.66 58 182.6662.86/52,538
6. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn171.74 18 149.59 58 207.5987.79/73,334
7. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy144.22 204 161.26 110 271.26151.46/126,431
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava175.75 162 166.47 304 470.47350.67/292,728
  ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3