vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace RD slalom 2014

započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod, 10.05.2014
B - 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod, 11.05.2014
C - 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 17.05.2014
D - 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 18.05.2014

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha1 / 114 / 72 / 91 / 1131
2. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha3 / 83 / 85 / 62 / 925
3. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha6 / 57 / 41 / 114 / 723
4. Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha2 / 92 / 97 / 47 / 422
5. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs4 / 75 / 64 / 75 / 620
6. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs5 / 61 / 1111 / 09 / 219
7. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha8 / 36 / 53 / 86 / 518
8. Busta Jan, 1989Univerzitní sportovní klub Praha7 / 49 / 28 / 33 / 815
9. Havlíček Jan, 1982Univerzitní sportovní klub Praha13 / 010 / 16 / 58 / 39
10. Jordán František, 1991DUKLA Brandýs9 / 28 / 39 / 210 / 17
11. Rašek Michal, 1977DUKLA Brandýs28 / 019 / 010 / 125 / 01
Malý Vojtěch, 1986Univerzitní sportovní klub Praha10 / 112 / 018 / 033 / 01

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha1 / 112 / 93 / 81 / 1131
2. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs2 / 91 / 117 / 43 / 828
Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno3 / 87 / 41 / 112 / 928
4. Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs5 / 63 / 82 / 94 / 724
5. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 74 / 74 / 75 / 621
6. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha9 / 26 / 55 / 66 / 516
7. Foltysová Denisa, 1993KK Opava8 / 35 / 66 / 58 / 314
8. Fryšová Petra, 1993Univerzitní sportovní klub Praha7 / 48 / 39 / 29 / 29
Košárková Barbora, 1996KK Opava10 / 19 / 28 / 37 / 49
10. Čekalová Bára, 1998SK VS Č. Budějovice6 / 510 / 1--6

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 112 / 91 / 111 / 1133
2. Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 93 / 82 / 92 / 927
Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
19 / 01 / 113 / 83 / 827
4. Hradílek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 84 / 76 / 54 / 722
5. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 613 / 04 / 75 / 619
6. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 77 / 45 / 68 / 317
7. Zdráhal Jan, 1985
Vlček Ladislav, 1985
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
7 / 45 / 67 / 416 / 014
8. Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
12 / 06 / 58 / 37 / 412
9. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
6 / 58 / 39 / 213 / 010
10. Pospíchal Radek, 1994
Weber Oldřich, 1987
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
11 / 010 / 110 / 16 / 57
11. Suchý Ondřej, 1979
Suchý Matěj, 1986
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
9 / 211 / 015 / 09 / 24
Gotvald Robert, 1990
Fusek Radomír, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
10 / 19 / 214 / 010 / 14
13. Franek Jakub, 1995
Zátopek Vladimír, 1995
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
8 / 315 / 018 / 018 / 03

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Hradílek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na MS 2013 
2. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na MS 2013 
3. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha1 / 1110 / 31 / 112 / 1133
4. Tunka Ondřej, 1990Delfín Jablonec4 / 85 / 73 / 93 / 926
5. Vondra Jan, 1988DUKLA Brandýs3 / 94 / 84 / 810 / 225
6. Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs7 / 63 / 96 / 66 / 621
Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs8 / 52 / 117 / 58 / 421
Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha22 / 07 / 65 / 74 / 821
9. Dupal Jiří, 1991UP Olomouc14 / 09 / 48 / 411 / 19
10. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV15 / 08 / 515 / 09 / 38
Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha48 / 048 / 012 / 15 / 78
12. Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs6 / 720 / 019 / 012 / 07
Kubričan Lukáš, 1984DUKLA Brandýs11 / 211 / 210 / 330 / 07
14. Zajíc Ondřej, 1990Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 116 / 014 / 07 / 56
15. Binčík Petr, 1994DUKLA Brandýs10 / 318 / 011 / 214 / 05
16. Petříček Vojtěch, 1994TJ Loko Žatec9 / 415 / 029 / 018 / 04
17. Bahenský Matouš, 1994KK Opava13 / 012 / 122 / 016 / 01

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 82 / 92 / 91 / 1129
2. Hilgertová Štěpána, 1968DUKLA Brandýs2 / 91 / 114 / 73 / 828
3. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha1 / 114 / 73 / 87 / 426
Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.6 / 55 / 61 / 112 / 926
5. Ornstová Eva, 1989DUKLA Brandýs4 / 73 / 810 / 15 / 621
6. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha27 / 06 / 57 / 44 / 716
7. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs7 / 47 / 45 / 68 / 314
8. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha5 / 69 / 28 / 310 / 111
9. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha8 / 312 / 024 / 06 / 58
10. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs17 / 016 / 06 / 512 / 05
11. Jordánová Pavlína, 1992Kanoe Klub Spoj Brno9 / 210 / 1--3
Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.11 / 08 / 318 / 011 / 03
13. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky12 / 015 / 016 / 09 / 22
Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno14 / 017 / 09 / 215 / 02
15. Foltysová Sabina, 1996KK Opava10 / 111 / 013 / 014 / 01
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3