vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

18.05.2014   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha94.94 0 96.32 0 96.32 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha96.97 0 94.37 2 96.370.05/0,168
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha99.32 4 96.84 0 96.840.52/0,562
4. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha99.39 0 95.25 2 97.250.93/1,057
5. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.97.14 0 95.44 2 97.441.12/1,253
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.23 4 98.63 0 98.632.31/2,449
7. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha94.57 2 94.87 4 98.872.55/2,646
8. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha97.60 4 100.02 0 100.023.70/3,843
9. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.98.46 0 98.90 2 100.904.58/4,840
10. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.99.64 2 96.32 6 102.326.00/6,237
11. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha104.51 56 103.23 0 103.236.91/7,235
12. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.112.62 60 104.21 0 104.217.89/8,233
13. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha109.10 52 103.49 2 105.499.17/9,531
14. CEPEK Marek 1994 1 USK Pha107.52 4 104.26 4 108.2611.94/12,429
15. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc122.24 8 104.34 4 108.3412.02/12,527
16. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha113.42 0 107.16 2 109.1612.84/13,325
17. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB103.41 6 106.85 54 109.4113.09/13,623
18. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK107.50 2 106.34 4 109.5013.18/13,721
19. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB111.74 156 106.41 6 112.4116.09/16,719
20. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha119.89 16 106.73 6 112.7316.41/17,017
21. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja118.40 6 112.79 0 112.7916.47/17,115
22. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.110.81 4 111.13 54 114.8118.49/19,214
23. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha111.95 8 109.47 6 115.4719.15/19,913
24. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV129.49 8 114.17 2 116.1719.85/20,612
25. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.107.67 10 113.35 6 117.6721.35/22,211
26. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy116.03 2 107.01 58 118.0321.71/22,510
27. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK110.66 8 138.67 4 118.6622.34/23,29
28. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha113.52 6 106.83 102 119.5223.20/24,18
29. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.125.39 0 0.00 999 125.3929.07/30,27
30. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.120.75 6 134.79 6 126.7530.43/31,66
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov124.02 100 121.28 6 127.2830.96/32,15
32. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB138.10 6 124.55 256 144.1047.78/49,64
33. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha106.44 58 101.06 50 151.0654.74/56,83
34. MATULA Roman 1996 1 Roudnice116.34 58 110.06 52 162.0665.74/68,32
35. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc111.22 306 110.75 54 164.7568.43/71,01
36. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB128.04 64 117.47 64 181.4785.15/88,40
37. BUCHNAR Vladimír 1976 S.Žižkov132.24 258 116.06 304 390.24293.92/305,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha97.22 2 97.04 2 99.04 75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice100.87 0 100.37 0 100.371.33/1,368
3. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.103.24 6 101.27 0 101.272.23/2,362
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha109.45 2 101.33 0 101.332.29/2,357
5. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.104.65 4 103.58 2 105.586.54/6,653
6. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha106.19 6 105.84 2 107.848.80/8,949
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha107.99 2 107.67 2 109.6710.63/10,746
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.112.40 2 111.57 0 111.5712.53/12,743
9. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy113.75 2 112.69 0 112.6913.65/13,840
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha107.69 4 0.00 999 999.00 37
11. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice111.32 56 109.90 4 113.9014.86/15,035
12. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.112.18 4 0.00 999 116.1817.14/17,333
13. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha108.56 104 114.07 4 118.0719.03/19,231
14. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava115.13 6 129.51 60 121.1322.09/22,329
15. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno124.99 2 121.84 0 121.8422.80/23,027
16. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava127.67 152 117.88 6 123.8824.84/25,125
17. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.125.18 2 179.45 999 127.1828.14/28,423
18. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha123.60 116 118.10 10 128.1029.06/29,321
19. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha151.15 56 132.80 8 140.8041.76/42,219
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice128.65 14 136.04 6 142.0443.00/43,417
21. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV136.54 6 143.26 110 142.5443.50/43,915
22. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc145.17 254 131.83 52 183.8384.79/85,614
23. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB132.19 158 134.45 54 188.4589.41/90,313
24. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 149.08 56 151.33 52 203.33104.29/105,312
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy154.06 60 129.47 208 214.06115.02/116,111
26. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava133.08 158 0.00 999 291.08192.04/193,910
27. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava183.14 166 206.32 108 314.32215.28/217,49
28. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice106.20 404 116.47 206 322.47223.43/225,68
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
9190
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
104.93 2 98.30 0 98.30 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
8687
2000
MT USK Pha
USK Pha
101.24 2 98.53 2 100.532.23/2,353
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
9192
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
103.96 4 100.79 6 106.798.49/8,647
4. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
8290
2000
USK Pha
USK Pha
114.59 4 106.14 2 108.149.84/10,042
5. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
9797
2000
1 USK Pha
USK Pha
115.01 4 107.04 2 109.0410.74/10,938
6. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
9487
2000
1 SKVS ČB
SKVS ČB
122.27 4 110.42 2 112.4214.12/14,434
7. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
9292
2000
1 USK Pha
Dukla B.
118.30 6 112.90 2 114.9016.60/16,931
8. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
7671
2000
1 USK Pha
USK Pha
112.04 4 110.72 6 116.7218.42/18,728
9. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
7986
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
119.34 10 119.51 6 125.5127.21/27,725
10. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
9090
2000
1 USK Pha
Val.Mez.
125.37 4 124.31 102 226.31128.01/130,222
11. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
9898
2000
2 KK Opava
KK Opava
123.99 60 117.23 8 125.2326.93/27,420
12. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
124.69 12 122.16 10 132.1633.86/34,418
13. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
9897
2000
1 KK Opava
KK Opava
118.23 14 136.83 10 132.2333.93/34,516
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
6467
2000
2 Kotva B.
S.Žižkov
126.46 104 142.86 6 148.8650.56/51,414
15. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
9900
2000
2 Olomouc
Olomouc
136.95 214 144.38 14 158.3860.08/61,112
16. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
8585
2000
Dukla B.
Dukla B.
128.62 52 0.00 999 180.6282.32/83,710
17. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
9999
2000
2 USK Pha
USK Pha
129.26 58 122.15 314 187.2688.96/90,59
18. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
9595
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
145.01 112 0.00 999 257.01158.71/161,58
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
9091
2000
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha87.72 0 86.98 0 86.98 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha87.40 4 86.61 2 88.611.63/1,968
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.06 0 90.38 0 90.383.40/3,962
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.67 0 88.77 2 90.773.79/4,457
5. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha88.50 0 89.52 2 91.524.54/5,253
6. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.89.36 2 90.27 2 92.275.29/6,149
7. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice89.24 0 88.47 4 92.475.49/6,346
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.91.44 0 93.40 0 93.406.42/7,443
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus91.59 0 90.99 4 94.998.01/9,240
10. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.90.21 0 86.71 50 136.7149.73/57,237
11. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc94.34 4 92.14 0 92.145.16/5,935
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.93.29 0 93.60 0 93.296.31/7,333
13. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno93.52 0 127.04 260 93.526.54/7,531
14. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.93.55 0 92.09 2 93.556.57/7,629
15. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB93.93 0 93.63 2 93.936.95/8,027
16. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava95.28 0 98.02 0 95.288.30/9,525
17. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha95.31 0 101.54 2 95.318.33/9,623
18. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec95.98 0 94.16 4 95.989.00/10,321
19. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha98.65 2 96.62 0 96.629.64/11,119
20. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha94.82 2 99.45 2 96.829.84/11,317
21. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice96.86 0 104.46 2 96.869.88/11,415
22. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava97.70 0 95.23 4 97.7010.72/12,314
23. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha98.24 0 97.97 4 98.2411.26/12,913
24. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc94.58 4 98.31 0 98.3111.33/13,012
25. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha98.55 4 98.44 0 98.4411.46/13,211
26. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha101.39 4 96.79 2 98.7911.81/13,610
27. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB99.80 4 94.92 4 98.9211.94/13,79
28. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy97.33 6 93.39 6 99.3912.41/14,38
29. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod98.03 2 100.09 2 100.0313.05/15,07
30. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.23 4 0.00 999 100.2313.25/15,26
31. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí101.59 0 103.53 6 101.5914.61/16,85
32. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha107.62 2 100.00 2 102.0015.02/17,34
33. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa101.81 2 122.50 4 103.8116.83/19,33
34. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc98.56 6 96.93 104 104.5617.58/20,22
35. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava101.14 4 103.67 4 105.1418.16/20,91
36. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.110.65 8 103.23 2 105.2318.25/21,00
37. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha101.54 4 104.77 4 105.5418.56/21,30
38. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy100.54 6 112.44 2 106.5419.56/22,50
39. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha113.83 6 104.78 2 106.7819.80/22,80
40. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov103.60 4 107.01 2 107.6020.62/23,70
41. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.44 6 108.53 0 108.4421.46/24,70
42. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB110.65 4 108.16 2 110.1623.18/26,60
43. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh111.15 10 106.78 4 110.7823.80/27,40
44. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava112.14 4 113.38 4 116.1429.16/33,50
45. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
46. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 0 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha117.42 6 114.97 2 116.97 60
2. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno127.20 0 124.94 2 126.949.97/8,553
3. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.122.66 54 122.85 10 132.8515.88/13,647
4. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.138.49 10 133.57 6 139.5722.60/19,342
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy165.16 56 132.87 64 196.8779.90/68,338
6. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha133.30 100 132.30 110 242.30125.33/107,134
7. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava145.19 356 141.89 308 449.89332.92/284,631
8. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 28
9. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3