vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

17.05.2014   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Han Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha99.38 0 97.17 0 97.17 75
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha97.40 2 97.91 0 97.910.74/0,868
3. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha103.28 0 97.88 2 99.882.71/2,862
4. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.99.76 2 99.09 2 101.093.92/4,057
5. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha97.34 0 97.13 4 101.133.96/4,153
6. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha104.74 2 101.35 4 105.358.18/8,449
7. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha99.30 0 99.58 8 107.5810.41/10,746
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha104.54 0 104.02 6 110.0212.85/13,243
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.10 0 108.28 4 112.2815.11/15,640
10. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.105.49 2 108.85 8 116.8519.68/20,337
11. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.112.69 2 96.40 2 98.401.23/1,335
12. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.107.55 6 106.07 2 108.0710.90/11,233
13. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB113.12 2 106.19 2 108.1911.02/11,331
14. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK111.89 4 110.37 0 110.3713.20/13,629
15. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha106.77 4 108.36 6 110.7713.60/14,027
16. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.109.22 2 106.98 52 111.2214.05/14,525
17. CEPEK Marek 1994 1 USK Pha111.55 0 112.09 0 111.5514.38/14,823
18. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha106.23 6 103.99 10 112.2315.06/15,521
19. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy112.79 0 117.82 52 112.7915.62/16,119
20. MATULA Roman 1996 1 Roudnice109.05 4 111.25 6 113.0515.88/16,317
21. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.120.65 106 112.09 2 114.0916.92/17,415
22. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha119.67 6 110.43 4 114.4317.26/17,814
23. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB114.15 256 111.88 6 117.8820.71/21,313
24. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.115.00 4 115.22 208 119.0021.83/22,512
25. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov120.00 6 117.33 4 121.3324.16/24,911
26. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja115.64 6 119.11 54 121.6424.47/25,210
27. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha116.13 6 117.14 6 122.1324.96/25,79
28. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc114.72 8 110.41 60 122.7225.55/26,38
29. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB118.01 6 117.61 8 124.0126.84/27,67
30. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV132.30 60 121.94 6 127.9430.77/31,76
31. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha119.72 10 108.15 108 129.7232.55/33,55
32. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK125.82 4 133.73 4 129.8232.65/33,64
33. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha127.81 10 124.37 6 130.3733.20/34,23
34. BUCHNAR Vladimír 1976 S.Žižkov123.10 208 125.34 14 139.3442.17/43,42
35. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha111.51 104 108.94 56 164.9467.77/69,71
36. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc125.59 52 111.92 54 165.9268.75/70,80
37. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB87.71 458 0.00 999 545.71448.54/461,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice112.09 4 102.51 2 104.51 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha101.28 0 101.55 4 105.551.04/1,068
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha114.08 0 103.91 2 105.911.40/1,362
4. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.104.82 6 104.15 2 106.151.64/1,657
5. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.116.75 2 104.85 2 106.852.34/2,253
6. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.108.82 2 108.47 0 108.473.96/3,849
7. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha108.04 2 106.14 6 112.147.63/7,346
8. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha114.82 8 113.50 4 117.5012.99/12,443
9. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno118.58 2 120.81 0 120.8116.30/15,640
10. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.110.91 4 108.74 54 162.7458.23/55,737
11. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava155.57 10 115.70 4 119.7015.19/14,535
12. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.89 8 119.08 2 121.0816.57/15,933
13. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava118.09 6 115.84 52 124.0919.58/18,731
14. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha126.30 14 118.18 6 124.1819.67/18,829
15. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.142.18 0 123.44 6 129.4424.93/23,927
16. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy128.39 4 117.10 108 132.3927.88/26,725
17. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice126.94 6 123.40 12 132.9428.43/27,223
18. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice132.56 2 124.26 54 134.5630.05/28,821
19. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV134.84 60 130.57 6 136.5732.06/30,719
20. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha126.99 10 123.23 360 136.9932.48/31,117
21. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc139.06 10 132.29 6 138.2933.78/32,315
22. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 134.72 108 145.39 14 159.3954.88/52,514
23. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava146.37 18 0.00 999 164.3759.86/57,313
24. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha115.85 52 116.23 54 167.8563.34/60,612
25. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB135.24 106 137.76 62 199.7695.25/91,111
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy133.36 110 136.79 114 243.36138.85/132,910
27. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha124.46 158 133.35 120 253.35148.84/142,49
28. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava180.98 162 178.99 256 342.98238.47/228,28
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
9190
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
108.53 2 104.41 2 106.41 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
8687
2000
MT USK Pha
USK Pha
108.87 8 105.65 2 107.651.24/1,253
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
9192
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
105.59 0 105.22 4 109.222.81/2,647
4. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
9797
2000
1 USK Pha
USK Pha
114.41 6 110.42 2 112.426.01/5,642
5. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
7671
2000
1 USK Pha
USK Pha
116.30 0 112.63 2 114.638.22/7,738
6. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
8290
2000
USK Pha
USK Pha
115.19 6 109.30 6 115.308.89/8,434
7. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
8585
2000
Dukla B.
Dukla B.
115.76 4 113.65 2 115.659.24/8,731
8. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
9292
2000
1 USK Pha
Dukla B.
120.96 2 117.99 6 123.9917.58/16,528
9. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
9897
2000
1 KK Opava
KK Opava
121.24 4 123.81 6 129.8123.40/22,025
10. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
9487
2000
1 SKVS ČB
SKVS ČB
122.94 4 115.98 52 167.9861.57/57,922
11. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
6467
2000
2 Kotva B.
S.Žižkov
128.69 8 123.64 6 129.6423.23/21,820
12. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
9898
2000
2 KK Opava
KK Opava
119.59 14 155.91 54 133.5927.18/25,518
13. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
9999
2000
2 USK Pha
USK Pha
132.67 2 137.62 112 134.6728.26/26,616
14. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
9090
2000
1 USK Pha
Val.Mez.
129.29 10 135.12 6 139.2932.88/30,914
15. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
7986
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
127.55 14 130.45 56 141.5535.14/33,012
16. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
113.93 56 121.83 62 169.9363.52/59,710
17. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
9900
2000
2 Olomouc
Olomouc
128.84 212 142.75 116 258.75152.34/143,29
18. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
9595
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
121.11 258 0.00 999 379.11272.70/256,38
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
9091
2000
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha91.77 0 88.99 0 88.99 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha92.14 2 91.49 0 91.492.50/2,868
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec93.34 2 91.68 0 91.682.69/3,062
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.93.10 2 92.16 0 92.163.17/3,657
5. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha97.48 2 92.73 0 92.733.74/4,253
6. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.13 2 92.95 0 92.953.96/4,449
7. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.93.65 2 91.54 2 93.544.55/5,146
8. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc95.30 2 94.11 0 94.115.12/5,843
9. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha91.34 4 0.00 999 999.00 37
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.29 2 0.00 999 999.00 37
11. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.98 4 95.27 2 97.278.28/9,335
12. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha96.52 4 95.45 2 97.458.46/9,533
13. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB103.14 52 98.01 2 100.0111.02/12,431
14. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice96.36 4 90.60 208 100.3611.37/12,829
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus113.17 4 98.48 2 100.4811.49/12,927
16. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha100.51 0 102.15 4 100.5111.52/12,925
17. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc99.78 2 97.56 4 101.5612.57/14,123
18. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha99.79 2 98.34 56 101.7912.80/14,421
19. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.97.02 6 100.51 2 102.5113.52/15,219
20. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava104.65 54 98.60 4 102.6013.61/15,317
21. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha102.62 0 103.76 56 102.6213.63/15,315
22. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava98.68 4 106.84 62 102.6813.69/15,414
23. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy101.24 2 99.48 8 103.2414.25/16,013
24. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc100.74 8 99.62 4 103.6214.63/16,412
25. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.81 0 109.02 12 103.8114.82/16,711
26. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava103.98 0 122.78 2 103.9814.99/16,810
27. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB101.19 4 109.03 52 105.1916.20/18,29
28. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy107.52 2 103.98 2 105.9816.99/19,18
29. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec105.63 200 100.58 6 106.5817.59/19,87
30. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha105.26 2 104.65 2 106.6517.66/19,86
31. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh115.50 6 106.57 2 108.5719.58/22,05
32. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.106.99 2 103.21 302 108.9920.00/22,54
33. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice105.15 4 110.71 14 109.1520.16/22,73
34. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.08 6 105.05 8 110.0821.09/23,72
35. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha106.70 4 106.85 10 110.7021.71/24,41
36. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha106.48 6 105.36 6 111.3622.37/25,10
37. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod105.45 6 108.88 12 111.4522.46/25,20
38. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha117.00 54 109.84 4 113.8424.85/27,90
39. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov106.60 10 122.00 106 116.6027.61/31,00
40. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB117.25 4 112.12 10 121.2532.26/36,30
41. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa115.47 6 111.47 106 121.4732.48/36,50
42. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha114.85 60 108.52 14 122.5233.53/37,70
43. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava124.70 8 118.68 6 124.6835.69/40,10
44. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha103.50 54 102.52 104 157.5068.51/77,00
45. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno107.77 58 110.64 64 165.7776.78/86,30
46. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno131.86 6 119.10 0 119.10 60
2. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.145.87 156 127.35 2 129.3510.25/8,653
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha120.59 64 125.83 56 181.8362.73/52,747
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy145.54 60 132.75 60 192.7573.65/61,842
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha133.14 160 132.25 110 242.25123.15/103,438
6. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava158.41 360 148.59 158 306.59187.49/157,434
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.132.69 6 127.25 208 335.25216.15/181,531
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava130.80 462 159.80 308 467.80348.70/292,828
9. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha142.85 262 0.00 999 999.00 25
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3