vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod

10.05.2014   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha91.88 2 88.02 0 88.02 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha90.63 4 88.10 0 88.100.08/0,168
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha91.07 2 88.54 0 88.540.52/0,662
4. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.92.90 0 89.59 0 89.591.57/1,857
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.89.03 0 87.71 2 89.711.69/1,953
6. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha94.43 2 91.99 0 91.993.97/4,549
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha92.10 0 92.18 0 92.184.16/4,746
8. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha94.70 0 95.97 0 95.977.95/9,043
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.91.97 4 94.08 2 96.088.06/9,240
10. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha95.14 0 92.64 54 146.6458.62/66,637
11. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha97.15 2 94.48 0 94.486.46/7,335
12. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.98.72 0 94.39 2 96.398.37/9,533
13. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha94.85 2 95.90 4 96.858.83/10,031
14. CEPEK Marek 1994 1 USK Pha99.44 52 96.97 0 96.978.95/10,229
15. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc98.13 4 97.43 0 97.439.41/10,727
16. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB105.17 12 98.84 0 98.8410.82/12,325
17. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy100.36 0 102.67 2 100.3612.34/14,023
18. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB100.62 0 99.07 2 100.6212.60/14,321
19. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha99.26 2 99.83 2 101.2613.24/15,019
20. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha105.92 4 99.73 2 101.7313.71/15,617
21. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK103.63 0 104.47 8 103.6315.61/17,715
22. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha101.93 2 102.80 8 103.9315.91/18,114
23. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha98.67 6 102.30 2 104.3016.28/18,513
24. MATULA Roman 1996 1 Roudnice120.86 8 102.37 2 104.3716.35/18,612
25. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.110.60 2 103.40 2 105.4017.38/19,711
26. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.101.44 4 99.90 6 105.4417.42/19,810
27. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja105.73 0 114.71 10 105.7317.71/20,19
28. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.103.11 4 104.44 54 107.1119.09/21,78
29. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB101.52 6 0.00 999 107.5219.50/22,27
30. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.105.75 2 110.23 2 107.7519.73/22,46
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov114.01 6 107.94 0 107.9419.92/22,65
32. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV110.51 4 106.92 2 108.9220.90/23,74
33. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.107.15 2 110.01 2 109.1521.13/24,03
34. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha109.13 4 105.20 4 109.2021.18/24,12
35. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB108.61 2 121.94 4 110.6122.59/25,71
36. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc115.60 4 103.65 8 111.6523.63/26,80
37. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK112.07 4 121.56 2 116.0728.05/31,90
38. BUCHNAR Vladimír 1976 S.Žižkov118.61 2 126.91 4 120.6132.59/37,00
39. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha104.03 54 101.77 152 158.0370.01/79,50
40. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
41. KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha97.31 4 97.10 0 97.10 75
2. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.96.96 2 97.52 0 97.520.42/0,468
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha95.26 0 94.71 4 98.711.61/1,762
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.99.07 2 99.42 0 99.422.32/2,457
5. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha108.22 4 103.60 0 103.606.50/6,753
6. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice99.17 2 98.50 6 104.507.40/7,649
7. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.105.81 8 106.03 2 108.0310.93/11,346
8. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha107.51 2 109.13 2 111.1314.03/14,443
9. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 1 KK Brno108.45 0 106.99 6 112.9915.89/16,440
10. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava103.92 0 109.50 8 117.5020.40/21,037
11. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice113.62 6 103.46 2 105.468.36/8,635
12. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy121.12 12 107.92 0 107.9210.82/11,133
13. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha122.23 6 105.06 6 111.0613.96/14,431
14. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno111.61 4 109.52 4 113.5216.42/16,929
15. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.116.60 4 112.26 2 114.2617.16/17,727
16. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha117.52 56 110.91 4 114.9117.81/18,325
17. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.113.56 4 118.44 4 117.5620.46/21,123
18. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB115.75 4 0.00 999 119.7522.65/23,321
19. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB133.10 6 117.21 4 121.2124.11/24,819
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice116.71 6 119.49 2 121.4924.39/25,117
21. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava122.11 0 120.34 4 122.1125.01/25,815
22. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV149.69 4 122.54 0 122.5425.44/26,214
23. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc120.68 2 120.74 2 122.6825.58/26,313
24. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha122.08 4 0.00 4 126.0828.98/29,812
25. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 120.19 6 127.05 52 126.1929.09/30,011
26. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava124.56 4 128.94 104 128.5631.46/32,410
27. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha104.71 50 0.00 999 154.7157.61/59,39
28. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava177.64 12 197.94 62 189.6492.54/95,38
29. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec134.39 158 126.33 154 280.33183.23/188,77
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
9190
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
96.64 0 94.14 0 94.14 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
8687
2000
MT USK Pha
USK Pha
100.45 2 99.02 2 101.026.88/7,353
3. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
8290
2000
USK Pha
USK Pha
101.33 2 101.47 2 103.479.33/9,947
4. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
7671
2000
1 USK Pha
USK Pha
108.48 2 104.98 0 104.9810.84/11,542
5. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
9797
2000
1 USK Pha
USK Pha
105.49 4 102.88 4 106.8812.74/13,538
6. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
9897
2000
1 KK Opava
KK Opava
111.89 2 107.76 2 109.7615.62/16,634
7. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
8585
2000
Dukla B.
Dukla B.
106.58 4 110.73 2 112.7318.59/19,731
8. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
9595
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
113.51 4 111.19 4 115.1921.05/22,428
9. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
7986
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
112.83 2 111.61 4 115.6121.47/22,825
10. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
9090
2000
1 USK Pha
Val.Mez.
111.87 4 0.00 999 999.00 22
11. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
9487
2000
1 SKVS ČB
SKVS ČB
108.97 54 107.35 2 109.3515.21/16,220
12. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
9292
2000
1 USK Pha
Dukla B.
117.51 4 107.91 2 109.9115.77/16,818
13. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
8184
2000
2 RK Troja
RK Troja
114.06 10 110.40 2 112.4018.26/19,416
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
6467
2000
2 Kotva B.
S.Žižkov
121.48 2 114.41 0 114.4120.27/21,514
15. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
9292
2000
1 Kralupy
Kralupy
128.63 54 110.85 6 116.8522.71/24,112
16. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
115.64 54 116.70 4 120.7026.56/28,210
17. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
9999
2000
2 USK Pha
USK Pha
120.96 10 111.00 306 130.9636.82/39,19
18. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
9091
2000
2 Klášter.
Klášter.
126.60 12 124.54 8 132.5438.40/40,88
19. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
9192
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
95.10 50 0.00 999 145.1050.96/54,17
20. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
9900
2000
2 Olomouc
Olomouc
138.45 8 137.48 56 146.4552.31/55,66
21. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
9898
2000
2 KK Opava
KK Opava
110.26 54 118.14 52 164.2670.12/74,55
22. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
6986
2000
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha84.18 2 81.24 0 81.24 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha82.85 2 82.00 0 82.000.76/0,968
3. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.87.19 2 82.77 0 82.771.53/1,962
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec86.95 2 83.97 0 83.972.73/3,457
5. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha83.64 4 84.03 0 84.032.79/3,453
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.87.11 0 86.30 0 86.305.06/6,249
7. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.89 2 86.83 0 86.835.59/6,946
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.85.70 0 85.92 2 87.926.68/8,243
9. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec87.89 2 89.67 2 91.6710.43/12,840
10. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.87.15 2 89.65 6 95.6514.41/17,737
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.91.01 2 85.02 0 85.023.78/4,735
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice84.41 6 84.97 2 86.975.73/7,133
13. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava92.37 0 88.35 0 88.357.11/8,831
14. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc86.24 4 0.00 999 90.249.00/11,129
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus88.32 4 88.72 2 90.729.48/11,727
16. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc90.72 8 86.76 4 90.769.52/11,725
17. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava92.86 8 89.42 2 91.4210.18/12,523
18. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno89.57 2 100.39 54 91.5710.33/12,721
19. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha94.93 4 91.93 0 91.9310.69/13,219
20. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha91.42 2 92.19 0 92.1910.95/13,517
21. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha96.00 52 92.28 0 92.2811.04/13,615
22. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.74 4 0.00 999 92.7411.50/14,214
23. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy90.54 4 90.76 2 92.7611.52/14,213
24. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB92.85 12 92.81 0 92.8111.57/14,212
25. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc96.71 8 92.98 0 92.9811.74/14,511
26. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice95.20 4 93.88 0 93.8812.64/15,610
27. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí92.11 2 92.70 2 94.1112.87/15,89
28. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava92.60 2 92.19 2 94.1912.95/15,98
29. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod93.83 2 99.65 0 95.8314.59/18,07
30. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh102.67 0 96.59 0 96.5915.35/18,96
31. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha95.31 4 93.07 4 97.0715.83/19,55
32. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy101.00 6 95.69 2 97.6916.45/20,24
33. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz102.04 6 94.37 4 98.3717.13/21,13
34. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.105.22 4 96.54 2 98.5417.30/21,32
35. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha99.56 8 96.56 2 98.5617.32/21,31
36. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha92.42 50 96.74 2 98.7417.50/21,50
37. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB105.10 4 96.95 2 98.9517.71/21,80
38. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha95.01 4 94.25 106 99.0117.77/21,90
39. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha104.24 2 99.06 2 101.0619.82/24,40
40. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB101.61 0 115.40 4 101.6120.37/25,10
41. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.42 10 96.14 6 102.1420.90/25,70
42. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov104.79 2 98.68 4 102.6821.44/26,40
43. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava99.94 6 98.17 6 104.1722.93/28,20
44. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB93.03 12 97.06 52 105.0323.79/29,30
45. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa102.18 4 106.86 56 106.1824.94/30,70
46. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava106.13 4 117.54 2 110.1328.89/35,60
47. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha93.33 56 90.24 52 142.2461.00/75,10
48. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha107.70 2 111.08 0 111.08 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.113.20 2 112.19 2 114.193.11/2,853
3. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno113.09 4 115.10 2 117.106.02/5,447
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy134.37 12 116.00 6 122.0010.92/9,842
5. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.123.30 58 120.51 2 122.5111.43/10,338
6. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB130.36 12 121.45 10 131.4520.37/18,334
7. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha151.43 8 135.31 6 141.3130.23/27,231
8. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava158.56 10 141.29 12 153.2942.21/38,028
9. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha127.19 2 129.35 50 179.3568.27/61,525
10. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava152.01 8 138.00 108 246.00134.92/121,522
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3