vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod

11.05.2014   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.90.82 4 88.66 2 90.66 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha91.47 0 90.99 0 90.990.33/0,468
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha90.95 2 90.69 2 92.692.03/2,262
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha93.23 2 93.00 0 93.002.34/2,657
5. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.94.13 4 91.51 2 93.512.85/3,153
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha94.20 2 94.08 0 94.083.42/3,849
7. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha91.89 2 92.11 2 94.113.45/3,846
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.93.91 2 94.08 2 96.085.42/6,043
9. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha95.35 0 94.35 6 100.359.69/10,740
10. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha94.41 0 105.57 2 107.5716.91/18,737
11. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha99.38 4 98.81 0 98.818.15/9,035
12. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha99.66 0 0.00 999 99.669.00/9,933
13. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB100.34 0 101.50 2 100.349.68/10,731
14. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.104.91 0 101.75 0 101.7511.09/12,229
15. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha104.44 2 100.51 2 102.5111.85/13,127
16. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha104.67 0 121.64 52 104.6714.01/15,525
17. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK102.88 2 104.45 4 104.8814.22/15,723
18. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc103.55 2 101.05 4 105.0514.39/15,921
19. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.105.14 0 105.23 2 105.1414.48/16,019
20. MATULA Roman 1996 1 Roudnice105.20 0 104.50 6 105.2014.54/16,017
21. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.106.33 0 0.00 999 106.3315.67/17,315
22. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha105.13 2 110.24 8 107.1316.47/18,214
23. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha107.99 8 105.37 2 107.3716.71/18,413
24. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha107.48 2 103.64 4 107.6416.98/18,712
25. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV108.14 0 119.02 6 108.1417.48/19,311
26. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.108.41 0 104.49 4 108.4117.75/19,610
27. CEPEK Marek 1994 1 USK Pha102.09 60 107.58 2 109.5818.92/20,99
28. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.111.67 0 120.02 62 111.6721.01/23,28
29. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy109.64 6 107.17 6 113.1722.51/24,87
30. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB110.43 56 111.24 4 115.2424.58/27,16
31. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc109.90 6 107.63 8 115.6324.97/27,55
32. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.110.20 6 129.44 0 116.2025.54/28,24
33. BUCHNAR Vladimír 1976 S.Žižkov122.22 2 131.87 8 124.2233.56/37,03
34. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK124.69 0 121.60 54 124.6934.03/37,52
35. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja121.45 4 113.15 102 125.4534.79/38,41
36. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB104.33 52 120.09 8 128.0937.43/41,30
37. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.55 8 136.55 4 135.5544.89/49,50
38. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB91.28 256 112.41 52 164.4173.75/81,30
39. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha95.57 106 100.41 152 201.57110.91/122,30
40. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
41. KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.98.17 2 96.14 0 96.14 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha97.72 0 97.59 0 97.591.45/1,568
3. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.105.44 4 96.49 2 98.492.35/2,462
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha104.55 2 101.03 0 101.034.89/5,157
5. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice98.89 0 104.69 0 104.698.55/8,953
6. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha100.53 4 104.31 4 108.3112.17/12,749
7. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.105.18 2 106.38 52 158.3862.24/64,746
8. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice110.63 2 116.81 50 166.8170.67/73,543
9. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha102.54 2 101.40 304 405.40309.26/321,740
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 1 KK Brno109.08 4 0.00 999 999.00 37
11. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava118.72 4 106.00 2 108.0011.86/12,335
12. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha108.56 10 107.31 4 111.3115.17/15,833
13. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 121.09 8 111.23 2 113.2317.09/17,831
14. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.112.59 2 117.96 6 114.5918.45/19,229
15. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy117.87 4 110.60 4 114.6018.46/19,227
16. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.126.42 4 111.17 4 115.1719.03/19,825
17. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno115.31 0 123.03 4 115.3119.17/19,923
18. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice114.66 4 113.60 2 115.6019.46/20,221
19. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha112.70 6 130.52 10 118.7022.56/23,519
20. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava118.58 4 124.25 2 122.5826.44/27,517
21. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha119.83 56 113.64 10 123.6427.50/28,615
22. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc122.94 52 137.71 0 137.7141.57/43,214
23. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV138.93 56 134.46 4 138.4642.32/44,013
24. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB136.11 10 137.58 52 146.1149.97/52,012
25. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha149.45 2 134.02 52 151.4555.31/57,511
26. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava150.06 2 125.44 56 152.0655.92/58,210
27. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec151.22 4 0.00 999 155.2259.08/61,59
28. OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava155.04 6 146.49 60 161.0464.90/67,58
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
9192
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
99.41 4 98.63 0 98.63 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
9190
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
101.56 2 98.58 2 100.581.95/2,053
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
8687
2000
MT USK Pha
USK Pha
109.32 0 100.22 4 104.225.59/5,747
4. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
8290
2000
USK Pha
USK Pha
107.69 2 105.92 4 109.9211.29/11,442
5. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
8585
2000
Dukla B.
Dukla B.
110.24 4 111.72 0 111.7213.09/13,338
6. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
9292
2000
1 USK Pha
Dukla B.
106.49 0 107.99 4 111.9913.36/13,534
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
7671
2000
1 USK Pha
USK Pha
111.95 2 108.82 4 112.8214.19/14,431
8. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
9897
2000
1 KK Opava
KK Opava
116.09 0 111.37 2 113.3714.74/14,928
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
9090
2000
1 USK Pha
Val.Mez.
113.66 0 115.35 56 171.3572.72/73,725
10. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
9487
2000
1 SKVS ČB
SKVS ČB
111.15 4 133.36 58 191.3692.73/94,022
11. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
7986
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
116.81 4 112.62 2 114.6215.99/16,220
12. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
9898
2000
2 KK Opava
KK Opava
115.13 6 118.28 6 121.1322.50/22,818
13. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
9797
2000
1 USK Pha
USK Pha
113.21 8 114.52 8 121.2122.58/22,916
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
6467
2000
2 Kotva B.
S.Žižkov
122.32 4 124.36 4 126.3227.69/28,114
15. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
9595
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
166.70 10 121.27 6 127.2728.64/29,012
16. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
9999
2000
2 USK Pha
USK Pha
135.36 10 120.36 8 128.3629.73/30,110
17. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
119.98 358 122.93 6 128.9330.30/30,79
18. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
9292
2000
1 Kralupy
Kralupy
129.21 6 155.81 52 135.2136.58/37,18
19. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
9900
2000
2 Olomouc
Olomouc
129.90 64 138.61 8 146.6147.98/48,67
20. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
9091
2000
2 Klášter.
Klášter.
135.12 12 131.09 164 147.1248.49/49,26
21. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
8184
2000
2 RK Troja
RK Troja
117.36 54 120.57 60 171.3672.73/73,75
22. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
6986
2000
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha84.67 0 83.53 0 83.53 75
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.88.10 0 86.71 0 86.713.18/3,868
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.89.11 0 86.76 0 86.763.23/3,962
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.87.88 0 87.02 0 87.023.49/4,257
5. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec86.36 0 87.48 0 87.483.95/4,753
6. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha86.45 0 86.19 2 88.194.66/5,649
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.25 2 89.54 4 93.5410.01/12,046
8. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus89.01 0 93.11 2 95.1111.58/13,943
9. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc88.91 2 91.25 4 95.2511.72/14,040
10. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha84.62 0 84.34 50 134.3450.81/60,837
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.32 6 89.47 0 89.475.94/7,135
12. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava94.56 52 90.32 0 90.326.79/8,133
13. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc93.42 0 90.57 0 90.577.04/8,431
14. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.08 0 99.94 0 91.087.55/9,029
15. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec91.84 0 95.53 2 91.848.31/9,927
16. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice90.70 2 89.83 4 92.709.17/11,025
17. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha93.05 0 95.97 0 93.059.52/11,423
18. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.91.26 2 92.49 2 93.269.73/11,621
19. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB99.31 4 92.20 2 94.2010.67/12,819
20. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.91.84 4 91.57 4 95.5712.04/14,417
21. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc96.25 0 96.84 4 96.2512.72/15,215
22. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha97.17 106 97.09 0 97.0913.56/16,214
23. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod99.06 0 93.97 4 97.9714.44/17,313
24. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice98.06 0 106.52 6 98.0614.53/17,412
25. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha96.34 2 98.20 2 98.3414.81/17,711
26. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.59 2 96.67 2 98.6715.14/18,110
27. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha96.84 2 119.70 106 98.8415.31/18,39
28. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB104.62 56 98.90 0 98.9015.37/18,48
29. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha96.96 2 99.80 54 98.9615.43/18,57
30. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha97.02 2 97.18 50 99.0215.49/18,56
31. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava115.42 2 99.39 0 99.3915.86/19,05
32. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha97.68 2 98.04 2 99.6816.15/19,34
33. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.03 4 99.90 6 100.0316.50/19,83
34. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.49 2 98.90 2 100.9017.37/20,82
35. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha101.64 2 97.21 4 101.2117.68/21,21
36. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava95.99 106 97.41 4 101.4117.88/21,40
37. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov101.54 0 102.46 2 101.5418.01/21,60
38. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy101.39 2 98.62 6 103.3919.86/23,80
39. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.101.22 4 99.64 4 103.6420.11/24,10
40. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz103.78 2 101.48 58 105.7822.25/26,60
41. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha104.43 2 105.14 4 106.4322.90/27,40
42. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy97.49 10 97.05 106 107.4923.96/28,70
43. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB106.00 2 115.98 102 108.0024.47/29,30
44. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava104.84 4 103.96 58 108.8425.31/30,30
45. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh105.80 4 111.73 6 109.8026.27/31,40
46. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava112.08 2 111.71 2 113.7130.18/36,10
47. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa118.83 6 107.78 8 115.7832.25/38,60
48. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.116.50 0 114.34 0 114.34 60
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha120.35 2 118.54 2 120.546.20/5,453
3. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.130.76 0 125.50 8 133.5019.16/16,847
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy126.13 52 131.02 6 137.0222.68/19,842
5. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava154.91 6 137.24 6 143.2428.90/25,338
6. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha123.69 4 124.39 56 180.3966.05/57,834
7. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno128.32 4 123.00 60 183.0068.66/60,031
8. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha146.63 2 133.55 206 339.55225.21/197,028
9. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava155.08 162 146.43 256 402.43288.09/252,025
10. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3